رفتن به مطلب

مشکل خود به خودی قالب در باز نشدن منو

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید دوستان

من یه مشکلی دارم اون هم اینکه ، قالبم از دیروز کلا یهو قاطی کرد ، و من اصلا بهش دست نزدم ، یعنی قسمت منو بالا چند زیر مجموعه داره وقتی روش موس رو می بردید منو باز میشد اما الان اینطوری نیست ، تمامی قسمت هایی که به این صورت بودن باز نمیشن ، حتی یکی از ابزارک های قالبم که چندین متد پربازدیدترین ، اخرین دیدگاه ها برچسب ها و تازه ترین ها بود و می تونستید هرکدوم رو انتخواب کنید ، هم کلا همشون حالت فعال دارن .هیچ دستگاری هم نشده ، نمی دونم چرا اینطور شده

ممنون میشم کمکم کنید .البته اگر یه بار رو این منویی که باز نمیشه کلیک کنید و وارد صفحش بشید ، وقتی وارد صفحش شدید موس رو ببرید روش منوش باز میشه :huh:

ممنون

لینک به ارسال

فکر نکنم این مشکل از دیروز ایجاد شده باشد.چند روز پیش که سایت شما را برای مشکل فونتتان بررسی کردم همینطور بود...#

لینک به ارسال

قبل از ایجاد مشکل افزونه جدیدی نصب کردید؟

وردپرس رو بروزرسانی کردید؟

کلا چه تغییراتی دادید؟

لینک به ارسال

من همون اول که سایت رو راه انداختم تمامی افزونه های موردم رو نصب کردم ، و تا الان هیچ افزونه ی نصب نکردم.. وردپرس رو هم به روز رسانی کردم به 3.4 که هنوزم به 3.4.1 اپدیت نکردم... البته دقیق نمدوونم قبل از بروزرسانی هم مشکل داشتم یا خیر

اما یه بار همین مشکل رو در لوکال هاست هم داشتم

لینک به ارسال

بنظر میرسه تداخل در توابع جی کوئری دارید.

البته 2 بار هم جی کوئری در پوسته شما لود شده.

من کدهای اضافی رو هم حذف کردم مشکل حل نشد.

شما از چه منویی برای پوسته استفاده کردید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...