رفتن به مطلب

فهرست (تغییر رنگ نوشته ها)

IEPS

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سوالی داشتم، من توی سایت قسمت drop down لیست ها رو وقتی موس می ره روش رنگی کردم، حالا می خوام وقتی موس روی هر گزینه میره رنگ فونت اون نوشته هم سفید بشه

چطور میشه این کار رو کرد

توضیحاتم شاید بد بود نگاه کنید خودتون می فهید با عرض پوزش

سوال دومم هم این بود که توی همین قسمت من بعضی از گزینه هام انگلیسی هست، سوالی داشتم چطور میشه کلماتی که انگلیسی هست رو چپ چین کرد؟ البته من خودم توی اون قسمت متن این کد رو وارد کردم:

<p align="left">Spinning Gum</p>

و چپ چین شده اما فکر کنم کارم اشتباه هست، و روش صحیح این نیست

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

در استایل هایی که در خود فایل index نوشته شده این رو پیدا کنید :

#access ul.children li:hover > a,#access ul.sub-menu li:hover > a

بهش رنگ مورد نظر رو بدید ، مثلا من سفید دادم :

color:#fff;

برای سوال دوم هم فکر نمی کنم راهی وجود داشته باشه ، باز صبر کنید دوستان شاید راهی پیشنهاد بدن ;)

لینک به ارسال

سلام

متن مورد نظرت رو داخل

<left>

متن یا کد مورد نر

</left>

قرار بده . برای وسط چین کردن واسه خودم جواب داده

لینک به ارسال

در مورد رنگ توضیح دادند اگر استایل ها را در index پیدا نکردید به footer.php اضافه کنید

<style>
#access ul.children li:hover > a,#access ul.sub-menu li:hover > a {
color:#fff;}
</style>

تگ left نداریم تگ center داریم که وسط چین می کند اگر می خواهید بصورت خودکار کلمات لاتین را بشناسد و چپ چین کند باید کد js استفاده کنید که با توجه به چک کل کلمات سایت فشار بسیار زیادی به منابع می آورد و سایت را خیلی کند می کند اما برای قرار دادن دستی کد می توانید مثل نمونه زیر عمل کنید

<p dir="ltr">Spinning Gum</p>

لینک به ارسال

با سلام

ممنون از همه برای کمکشون

تغییر رنگ فونت کاملا موقیت آمیز انجام شد

اما درباره سوال دوم وقتی از این روش استفاده می کنم موقع تغییر در خود فهرست در وردپرس یه طوری میشه، توضیحش سخته، یه دفعه امتحان کنید می بینید من چی میگم، از li#menu-item-926 نمیشه استفاده کرد و بعد گفت مثلا این رو راست چین کن تو CSS منظورم هست

یا این گزینه کلاس هاس CSS واسه چه کاری هست به درد این کار نمی خوره

ممنون

لینک به ارسال

اگر در فهرست ها اون کدی رو که استاد بزرگوارمون جناب فخار گفتن رو به صورت تصویر زیر وارد کنید.. حله و نیاز به هیچ چیز دیگری نخواهید داشت:

post-219-0-50320800-1377605277_thumb.jpg

لینک به ارسال

من متوجه صحبت های شما شدم، اما مشکلم رو نمی تونم درست توضیح بدم، این عکس رو مشاهده بفرمائید، وقتی این کد رو وارد می کنم موقع کلیک روی محل مشخص شده یه حالی اتفاق می افتد، یعنی صفحه دوباره رفرش میشه، خودتون امتحان کنید متوجه می شید

الان به ذهنم رسید شاید به خاطر مرورگر باشه، من از فایرفاکس 23 استفاده می کنم

لینک به ارسال

کد را بردارید نام را به صورت ساده بگذارید

در فایل style.css اضافه کنید

.left-right {
direction:ltr
}

و تست بگیرید

لینک به ارسال

کد را بردارید نام را به صورت ساده بگذارید

در فایل style.css اضافه کنید

.left-right {
direction:ltr
}

و تست بگیرید

ممنونم درست شد، توی اون کلاس های CSS مقدار left-right قرار دادم و درست شد

متشکر

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

با سلام، دیگه تایپیک جدید درست نکردم تو همین قدیمی سوالم رو می پرسم، قبلا تو ieps.ir مشکلم رو حل کرده بوددید.

سوالم اینجاست.

توی این سایت ariafbt چطور میشه اون قسمت منوی اصلی بالا رو راست چین کرد، منطوزم اینکه منوها rtl بشن، سمت راست یا چپ یا وسط راحت میشه جابجا کرد، اما به هیچ صراطی مستقیم نیست، (راههای بالا رو رفتم) نمی تونم راست چین کنمشون.

برای بهتر متوجه شدن منظورم منوی بازشونده مقالات رو توجه کنید.

با تشکر.

لینک به ارسال

با سلام، دیگه تایپیک جدید درست نکردم تو همین قدیمی سوالم رو می پرسم، قبلا تو ieps.ir مشکلم رو حل کرده بوددید.

سوالم اینجاست.

توی این سایت ariafbt چطور میشه اون قسمت منوی اصلی بالا رو راست چین کرد، منطوزم اینکه منوها rtl بشن، سمت راست یا چپ یا وسط راحت میشه جابجا کرد، اما به هیچ صراطی مستقیم نیست، (راههای بالا رو رفتم) نمی تونم راست چین کنمشون.

برای بهتر متوجه شدن منظورم منوی بازشونده مقالات رو توجه کنید.

با تشکر.

پوسته تجاری هست

قوانین را بخوانید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...