رفتن به مطلب

مشکل بعد از آپدیت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یک بک آپ داشتم از سایت قبلیم اپدیت کردم ریختمش با دیتابیس ست کردم وردپرسش درست شد وارد پنل شدم زدم اپدیت اتوماتیک وردپرس به نسخه 3.6 الان دیگه نه سایت بالا میاد نه مدیریت البته صفحه سفید نمی شه اصلا بارگذاری نمی شه پاک کردم پوشه wp-admin و اون پوشه دیگه (به قولی اپدیت دستی ) هم کردم فایده نداشت توی فایرفاکس زدم این ارور رو می داد

خطای کدگذاری محتوا

قادر به نمایش صفحه‌ای که تلاش می‌کنید از آن بازدید کنید نیست زیرا از روشس نامعتبر یا پشتیبانی نشده برای فشرده‌سازی اطلاعات استفاده می‌کند.

لینک به ارسال

خوب اون وقت نسخش 3.5.2 می مونه ولی من می خواهم مثل بقیه از اخرین نسخه یعنی 3.6 استفاده کنم حتی نسخه انگلیسی رو گرفتم ریختم بازم مشکل داشت و درست کار نمی کرد حالا یک مسئله ای که هست افزونه ها رو چک نکردم اونم چک می کنم اگر نشد از همون نسخه قدیمی استفاده می کنم

لینک به ارسال

دوستان مشکلم به روش خیلی عجیبی بر طرف شد تنها کاری که کردم هر جور بود تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم بعد دوباره به صورت دستی تک تک رو فعال کردم تا ببینم مشکل از کدوم افزونه هست ولی وقتی همش رو دستی دوباره فعال کردم هیچ مشکلی نداشت و وردپرس خیلی عالی کار می کرد

به نظرتون دلیل این مشکل از کجا می تونه باشه برام خیلی عجیبه

لینک به ارسال

شاید مشکل از تداخلی در دیتابیس بوده که با این کارتون حل شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...