رفتن به مطلب

اضافه کردن سایدبار

پست های پیشنهاد شده

سلام من به تازگی با وردپرس اشنا شدم و اطلاعاتی در حد متوسط دارم ولی این کاره نیستم :)

میخواستم به قالب پیوست شه یه ساید بار ، یا ستون در سمت راست اضافه کنم ، با سرچی که کردم نحوه اضافه شدن سای بار رو فهمیدم و میتونم به صفحه اضافه کنم ، ولی به صورت متوالی اضافه میشه نه گوشه سمت راست !!

هیچ توضیحی در مورد تنظیمات سی اس اس ساید بار نیست که چطور من در سمت راست صفحه قرارش بدم !! سی اس اس ها رو هم نگاه کردم و چیزی دست گیرم نشد !!

ممنون میشم اگه راهنمایی کنیم یا یه ساید بار به ای نپوسته اضافه کنین

wp98-Kent.zip

لینک به ارسال

دوست من سلام

برید توی تنظیمات وردپرس

سمت راست

نمایش>ابزارک

توی اون قسمت سایدبارتون رو قرار بدید

سمت راست و چپش هم معلومه

لینک به ارسال

متوجه هستم شما چی میگید ولی این تمی که من گزاشتم ساید بار چپ داره فقط ، من میخوام یه سای بار راست هم بهش اضافه کنم که تبیل به یه سایت با 3 کالم ستون بشه

بازم این چیزی که میگید صادقه ؟ سمت راستو چپ رو نمیگیرم >.< نگرفتم ، میتونی با عکس نشون بدی ؟

لینک به ارسال

برای ریجستری sidebar جدید به فایل functions.php قالب اضافه کنید

if ( function_exists('register_sidebar') )
register_sidebar(array(
'name' => __( 'Right Hand Sidebar' ),
'id' => 'right-sidebar',
'description' => __( 'Widgets in this area will be shown on the right-hand side.' ),
'before_title' => '<h3>',
'after_title' => '</h3>'
));

و

<?php dynamic_sidebar( 'right-sidebar' ); ?>

در محل نمایش

لینک به ارسال

خوب این جا درست ، مشکلم اینه من این کد فراخوانی سایدبارو نمیونم کجا بزارم که به سمت راست صفحه مثل سمت چپیه اضافه شه

من به iindex که اضاف میکنم میره تو قسمت سنتر نه حاشیه ،

خیلی ممنون از راهنمایی همه دوستان اینجا ، با تشکر از سایت خوبتون

بزار کدی که دادی رو تست کنم

ویرایش شده توسط gebryas
لینک به ارسال

دوست عزیز برای اینکه به یک قالب یک ستون دیگه اضافه کنید باید از قسمت ویرایش استایل اقدام کنید.

پهنای قسمت وسط رو مقداری مثلا 200 پیکسل کمتر کنید و به همین میزان یک ستون دیگه اضافه کنید.

البته اینا راهنمایی هستن و برای انجام عملی باید خودتون با استایل نویسی css آشنایی داشته باشید تا بتونید این کار رو انجام بدید.

لینک به ارسال

خوب من واسه اطمینان کد شما رو هم تست کردم ، سای باری که میخوام به سمت راست اضافه نشد و زیر پست ها تو قسمت وسط اضافه شد

من حدس میزنم این نیاز به یک سری تنظیمات Css داره ، یا اینکه من کد رو جای اشتباهی میزارم ، خوشحال میشم بیشتر راهنماییم کنین

دوست عزیز برای اینکه به یک قالب یک ستون دیگه اضافه کنید باید از قسمت ویرایش استایل اقدام کنید.

پهنای قسمت وسط رو مقداری مثلا 200 پیکسل کمتر کنید و به همین میزان یک ستون دیگه اضافه کنید.

البته اینا راهنمایی هستن و برای انجام عملی باید خودتون با استایل نویسی css آشنایی داشته باشید تا بتونید این کار رو انجام بدید.

اره تو این فکر بودم ولی وقتی css استایلو برررسی کردم نفهمیدم کجا داره عرض صفحه رو تعریف میکنه ، میتونی تو ای نقسمت راهنمایی کنی کجا رو تغییر بدم ؟ تم تو پست اول پیوست شده

کلا بخوام عرض رو زیاد کنم !!

ویرایش شده توسط gebryas
لینک به ارسال

شرمنده در ابتدا گفتم این کاره نیستم ، متخصص نیستم ولی خوب دارم تلاش میکنم مشکلم حل شه

joumlax.xzn.ir/3/wordpress

ادرس که دارم بسورت تست روی قالب کار میکنم ، اون قسمت پایین ساید باریه که اضافه کردم

ادرسو اشتباه زدم رست شد الان

ویرایش شده توسط gebryas
لینک به ارسال

این قالب باید در تنظیماتش بشه تعداد سایدبارزها را تغییر داد

قالب مخصوص grid داره و تا grid_12 را درش اندازه داده شما نیازی به ریجستری سایدبار ندارید کدها را حذف کنید از طریقف پیشخوان نمایش تنظیمات قالب قالبتون را تنظیم کنید

لینک به ارسال

لطف کنید در بخش خرید مطرح کنید

(البته فکر کنم قبلش لازمه 20 ارسال داشتعه باشید )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...