احمد وردپرس

نوشته ها.نوشته جدید بالا نمیاد-با پاک کردن افزونه ها

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من به دلیل مشکلاتی توی هاستینگ کلا پوشه پلاگین رو حذف کردم.

الان قسمت نوشته جدید یا ویرایش نوشته قسمت "دیداری" سفید نشون میده

آیا به افزونه ها ارتباط داره ؟؟

چکار کنم درست بشه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به دلیل مشکلاتی توی هاستینگ کلا پوشه پلاگین رو حذف کردم.

الان قسمت نوشته جدید یا ویرایش نوشته قسمت "دیداری" سفید نشون میده

آیا به افزونه ها ارتباط داره ؟؟

چکار کنم درست بشه؟؟

لطفا جواب دید

الو

الو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اوی همون تاپیک قبلی ادامه بدید

بایگانی شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Ali Coder
      با سلام

من سایتم رو روی یک برگه خانه پیشفرض کردم بعد از اینکه افزونه yoast seo رو نصب کردم ، عنوان هدر به ( خانه - Sitename ) تغییر کرد. درحالی که قبل از نصب افزونه با اینکه سایتم رو روی صفحه "خانه" پیشفرض کرده بودم اما عنوان به صورت (Sitename) نمایش داده می شد.
      در حقیقت قبلا به صورت : " رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " بود
      و الان به صورت : "خانه - رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " هست!

برای اینکه دوباره بتونم عنوان سایت رو مثل قبل به Sitename تغییر بدم باید چی کار کنم؟
    • توسط mehrshadm
      سلام. من خیلی مبتدی هستم و سایتمو هم تازه ایجاد کردم.
      من قصد دارم هر دسته رو متصل کنم به برگه ای خاص. یعنی طوریکه با انتخاب برگه ی مورد نظر، نوشته های اون دسته ای که براش تعیین کردم نشون داده بشه.
      جستجویی هم که در این مورد انجام دادم با چیزی مثل کدنویسی امکانپذیره که من ازش چیزی سر در نیاوردم و طبق متنهای اموزشی انجام دادم موفقیت امیز نبود.
      میخواستم بدونم افزونه ای برای این کار نیست که بشه راحت تر اینکارو انجام داد؟ یا اینکه طریقه انجام با اون کوئری رو ساده تر میشه توضیح داد؟
      سپاس
    • توسط darkarmy
      سلام دوستان
      من دنبال یک افزونه هستم که کاربر برای ورد به سایت ابتدا در سایت عضو بشود و بعد از عضویت اجازه ورود به کاربر داده بشود
      ممنون
    • توسط JazabTarinha
      سلام دیروز سایتم مشکل نداشت و امروز مشاهده می کنم که صفحه اینطور شده و پشتیبانی تماس گرفتم میگویند فایل ایندکس پاک شده است و برای بازگرداندن همه اطلاعات حذف میشوند .
      می خواستم بدونم بدون دلیل فایل ایندکس سایت حذف می شود ؟
      و کسی میتواند بدون حذف شدن اطلاعات 1600 مطالب سایت سایت را رفع اشکال نماید ؟
      سایت مورد نظر
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام لطفا این آدرس را ببینید .
      این لینک
      این یه پست آموزشی است که داخل آن آموزش ها به ترتیب شماره گذاری شده است و روی هر آموزش که کلیک میکنی ویدئو مربوط به اون آموزش باز میشه .
      آیا کل این ویدئو ها همه داخل یک پست قرار داره یا برای هر ویدئو پستی مجزا ساخته و فقط در قسمت فهرست آموزش لینکشو قرار داده؟
      امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم .