رفتن به مطلب

یکی کردن ثبت نام وردپرس و انجمن ساز mybb

kamran0080

پست های پیشنهاد شده

من حدود یک ماهه دنبال این موضوع می گردم واز افزونه های forums و ... استفاده کردم ولی به نتیجه نرسیدم و جواب نداده . چطوری کاری کنم که وقتی یک کاربر توی وردپرس ثبت نام کرد با همون اطلاعات وارد انجمن مای بی بی بشه ؟

چطوری اطلاعات مربوط به دیتابیس کاربران وردپرس رو توی اطلاعات کاربران دیتابیس مای بی بی کپی کنم ؟

کسی می تونه این کار رو برام انجام بده ؟ قیمتت هم بیان کنید

لینک به ارسال

یه پلاگین برای ورد پرس هست که این کارو انجام میده . من خودم دارم استفاده میکنم . یه نگا به سایت من بنداز ببین کارتو راه میندازه ؟

games-online.ir

forum.games-online.ir

اگه حله تا برات توضیح بدم

• امتیاز 1
لینک به ارسال

یه پلاگین برای ورد پرس هست که این کارو انجام میده . من خودم دارم استفاده میکنم . یه نگا به سایت من بنداز ببین کارتو راه میندازه ؟

games-online.ir

forum.games-online.ir

اگه حله تا برات توضیح بدم

خیلی خیلی از لطفتون ممنونم . ولی شما ثبت نام وردپرس رو غیر فعال کردید و کاربرا توی مای بی بی ثبت نام می کنن . من برعکسشو میخوام . نمیخوام ثبت نام وردپرسو ببندم . چون بش نیاز دارم .

درست متوجه شدم یا نه ؟ اخه تو سایتت لینک ثبت نام پیدا نکردم و به شاخه wo-login رفتم ولی اجازه ثبت نام نداد

لینک به ارسال

با همین کاری که من کردم میتونید ثبت نام هم برای ورد پرس فعال کنید.

خود پلاگین گزینه داره

قربون دستت پس اموزشو بده چیکار کنیم . اسم افزونه چیه

لینک به ارسال

چشم .

این پلاگین رو روی ورد پرس نصب و تنظیم کن .

فقط یه نکته باید بدونی اونم اینه که برای استفاده از این پلاگین باید ابتدا یوزر استفاده کننده از هر دو تا دیستا بیس ( مای بی بی و ورد پرس ) یکی باشه .

مشکلی داشتی در خدمتم

ext_db_auth_mybb.rar

• امتیاز 1
لینک به ارسال

چشم .

این پلاگین رو روی ورد پرس نصب و تنظیم کن .

فقط یه نکته باید بدونی اونم اینه که برای استفاده از این پلاگین باید ابتدا یوزر استفاده کننده از هر دو تا دیستا بیس ( مای بی بی و ورد پرس ) یکی باشه .

مشکلی داشتی در خدمتم

lممنونم ازت دوست گرامی یک چیز رو کامل نفهمیدم . من برم فقط یوز دوتا دیتابیس رو یکی کنم ؟ مثلا هردوشون test باشه ؟

یا برا هردوتا فقط یک دیتابیس داشته باشم ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز خیلی خیلی از زحمتت ممنونم ولی این رو قبلا دیده بودمو مشکلات اساسی داره

http://community.mybbiran.com/thread-9632.html

میتونی نظر کاربران رو بخونی

و تنها باید در انجمن ثبت نام بشه

لینک به ارسال

بله فقط یوزر ها یکی باشه

دیگه شرمنده این چیزی بود که از دست من بر میومد

اقا یه دنیا از کمکتون ممنونم

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...