رفتن به مطلب

مشکل با افزونه Magic Fields 2

پست های پیشنهاد شده

سلام من برای پر کردن زمینه دلخواه قالبم از افزونه Magic Fields 2 استفاده میکردم مشکلی نداشت تا اینکه چند روز پیش یک دفعه خراب شد و چند تا ارور داد حالا وقتی فعالش میکنم چند تا ارور مید نمیدونم مشکلش چیه - حدود سه ماه کار میکرد یکدفعه خراب شد

اینم ارور ها

Warning: php_uname() has been disabled for security reasons in /home3/iran/public_html/wp-content/plugins/magic-fields-2/mf_extra.php on line 39

افزونه هنگام فعال شدن٬ 184 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد. اگر با پیغام خطای “headers already sent”٬ مشکلات مربوط به خوراک و یا مسائل دیگر مواجه شدید سعی کنید افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.

Warning: php_uname() has been disabled for security reasons in /home3/iran/public_html/wp-content/plugins/magic-fields-2/mf_extra.php on line 39

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/iran/public_html/wp-content/plugins/magic-fields-2/mf_extra.php:39) in /home3/irangra/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 90

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

سلام من برای پر کردن زمینه دلخواه قالبم از افزونه Magic Fields 2 استفاده میکردم مشکلی نداشت تا اینکه چند روز پیش یک دفعه خراب شد و چند تا ارور داد حالا وقتی فعالش میکنم چند تا ارور مید نمیدونم مشکلش چیه - حدود سه ماه کار میکرد یکدفعه خراب شد

اینم ارور ها

افزونه هنگام فعال شدن٬ 184 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد. اگر با پیغام خطای “headers already sent”٬ مشکلات مربوط به خوراک و یا مسائل دیگر مواجه شدید سعی کنید افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/iran/public_html/wp-content/plugins/magic-fields-2/mf_extra.php:39) in /home3/irangra/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 90

دوست عزیز منم این مشکل رو دارم! شما راه حلی براش پیدا کردید؟ میتونین راهنمایی کنین؟

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

دوست عزیز منم این مشکل رو دارم! شما راه حلی براش پیدا کردید؟ میتونین راهنمایی کنین؟

اینم ارور ها

من هم همین مشکل رو دارم . البته وقتی افزونه EWWW Image Optimizer رو نصب میکنم این ارور در قسمت بالای وردپرس میاد!!

لطفا راهنمایی کنید. 2 نفر قبل هم همین مشکل رو داشتند .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...