رفتن به مطلب

اسلایدر تیتر اخبار

nasr

پست های پیشنهاد شده

من یه اسلایدر متن آخرین اخبار را زیر هدر بالای سایت نهادم اما سمت چپ سایت هست میخام بیارمش سمت راست سایت/منتظر جواب شما هستم/اگه یه افزونه بهتری هم میشناسید لطفا معرفی کنید/با تشکر

لینک به ارسال

13571632705951176921.jpg

سومی من تغییر دادم درست شد

این ul تو فایل css پیدا کن و بعد به تمام li های این ul هرجا نوشته بود left به right تغییر بده

ویرایش شده توسط reazah
لینک به ارسال

سلام

اگه منظورتون مثه عکسی هست که گذاشتم این خط رو پیدا کنید در فایل استایل :

#gazpo-slider ul.ui-tabs-nav{
float: left;
list-style: none;
padding: 0;
margin: 0;
width: 219px;
}

تغییر بدید به :

#gazpo-slider ul.ui-tabs-nav{
float: right;
list-style: none;
padding: 0;
margin: 0 0 0 3px;
width: 219px;
}

post-631-0-40370700-1377588646_thumb.jpg

لینک به ارسال

جناب فرید الان یه مشکل دارم اونهم اینه که اسلایدر بالا خودش خودکار تصاویرش را عوض نمیکنه و باید از چهار تصویر سمت راستش باید انتخاب کرد تا در اسلاید شو نشان دهد/مشکلش از کجاست؟

لینک به ارسال

در تنظیمات پوسته احتمالا باید گزینه ای باشه که عوض شدن اسلاید اتوماتیک رو فعال کنه

لینک به ارسال

reazah محترم آدرس دقیق ul داخل css را لطف کنید بفرمائید/چون در کل دو تا پوشه css در هاست سایتم هست و نمیدونم کدوم css را باید وارد بشم بعد هم که وارد یک از css ها میشم باز دوباره چندین زیر مجموعه داره و نمیدونم داخل کدوم زیر مجموعش برم /منظر پاسخ شما هستم

لینک به ارسال

id="news-ticker" ul

li right:0px;

تو html هست

اگر اشتباه نکنم واسه پلاگین new-ticker هست اگر فعاله

شاید افزونش تنظیمات داشته باشه چک کن

ویرایش شده توسط reazah
لینک به ارسال

reazah محترم آدرس دقیق ul داخل css را لطف کنید بفرمائید/چون در کل دو تا پوشه css در هاست سایتم هست و نمیدونم کدوم css را باید وارد بشم بعد هم که وارد یک از css ها میشم باز دوباره چندین زیر مجموعه داره و نمیدونم داخل کدوم زیر مجموعش برم /منظر پاسخ شما هستم

سلام.

شما این کد رو به آخر استایل پوستتون اضافه کنید درست میشه.

#news-ticker > li {
right: 0;
}

لینک به ارسال

جناب reazah خدا خیرتون بده رفتم داخل پوشش داخل هاست چپ را به راست تبدیل کردم درست شد/جناب اشکان بعد از جوابreazah آمدم پاسخ شما را دیدم اما دیگه درستش کرده بودم باز هم دستتون درد نکنه/میبخشید این نمایش اخبار افکت نمایش تایپی نداره میشه یه نمایش اخبار تایپی به من معرفی کنید و یا این را چه کنم که افکت تایپی بگیره/متشکرم

لینک به ارسال

جناب استاد ممنون از راهنمایتون نصبش کردم جالبه/اما من میخواهم کادر مستطیلی که دوره تیتر اخبار است نباشه /امکانش وجود داره؟/میتونید از اینجا my news سایتم را نگاه کنید/باتشکر از شما

استاد ممنون خودم رفتم رنگ حاشیه را سفید کردم دیگه کادره محو شد/بازهم تشکر

جناب استاد ممنون از راهنمایتون نصبش کردم جالبه/اما من میخواهم کادر مستطیلی که دوره تیتر اخبار است نباشه /امکانش وجود داره؟/میتونید از اینجا my news سایتم را نگاه کنید/باتشکر از شما

ویرایش شده توسط nasr
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...