رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

درست همون طور مخواستم

رنگ بندی

منو اولی 00BFFF

منو دومی همون قرمز

پشت زمینه که خاکستری هست 000000

منو سومی به رنگ قرمز مثل منویی دوم

فونتر مشکی رنگ فونت سفید

اگه امکان داره

بازم با تشکر فراوان

عذر می خوام اگر ممکنه منویی که می خواهید فیروزه ای باشه رو روی عکس مشخص کنید مثلا یک کادر رنگی چیزی دورش بکشید که اشتباهی استایل ندم

ما بقیش رو انجام دادم

لینک به ارسال

با تشکر

یه سوال دیگه داشتم امکان هست که رنگ بندی رو تغییر داد مخصوصا رنگ ها خاکستری قالب تغییر داد به رنگ دیگه؟

چرا که نه!

برای تغییر رنگ پس زمینه کد زیر را در استایل قالب خود پیدا کنید:

body {
margin:0 auto;
padding:0px 0px 0px 0px;
background:#6b6b6b url(images/body.png) repeat-x;
font-family:Arial,Tahoma,Century gothic, sans-serif;
color:#161514;
font-size:13px;
}

مقدار #6b6b6b را با رنگ مورد نظر خود تعویض کنید...#

لینک به ارسال

عذر می خوام اگر ممکنه منویی که می خواهید فیروزه ای باشه رو روی عکس مشخص کنید مثلا یک کادر رنگی چیزی دورش بکشید که اشتباهی استایل ندم

ما بقیش رو انجام دادم

پوسته من سه محل منو داره دقیقا اولی که بالایی منویی قرمز واقع شده

دمو نمایش

منویی که این گزینه داره Home About About Parent Page

رنگ بندی پیشنهادی چطور به نظرتون

لینک به ارسال

یه پیشنهاد :

چرا بجای اینکه منتظر بمونید دیگرون بیان و اصل مشکلتون رو رفع کنن

کمی تلاش در صدد فراگیری علمی html و css نمی کنید ؟ تا اینجور موارد کوچیک رو خودتون براحتی حل کنید و وقتتون تلف نشه !!

چرا که تمام قالبها بر پایه html و css هستن !!!

چگونه مشکلات خود را حل کنیم ؟

لینک به ارسال

سلام

دانلود کنید و بفرمایید که از هاست برش دارم

http://fakharblog.com/wp-content/uploads/2012/07/aristo.zip

لینک به ارسال

سلام

1.رنگ بندی تغییر نکرده

فقط اون قسمت زمینه مشکی شده

رنگ اون دو تا منوی که خواستم که شما تغییر بدهید فقط مشکی شده.

2.نوشته منوهای اول و دوم و (ار اس اس|تويتر ما|بیرون رفتن) و عنوان سایت پایین تر امده در کل ظاهر زشتی داده

همه افزونه ها را غیرفعال کردم

اشکال از کجاست

لینک به ارسال

سلام

کمی صبر کنید تا دوستمون که براتون تغییرات رو اعمال کردن آنلاین بشن و پاسختون رو بدن.

لینک به ارسال

سلام

1.رنگ بندی تغییر نکرده

فقط اون قسمت زمینه مشکی شده

رنگ اون دو تا منوی که خواستم که شما تغییر بدهید فقط مشکی شده.

2.نوشته منوهای اول و دوم و (ار اس اس|تويتر ما|بیرون رفتن) و عنوان سایت پایین تر امده در کل ظاهر زشتی داده

همه افزونه ها را غیرفعال کردم

اشکال از کجاست

دوست عزیز سلام ببخشید من در پیام دیگه ای خوندم که هنوز نصبش نکردید و بعدش هم درگیری باعث شد این تایپیک رو نبینم

در مورد منوهای بالای صفحه جابجایی از طرف من صورت نگرفته من فقط چپ و راست را جابجا کردم

در مورد رنگ ها قالب شما تصویری در بک داره که زیباییش به وجود سایه هاست و بک مشکی سایه ها را از بین می برد در نسخه دیفالت این تصویر با رنگ خاکستری زمینه ترکیب شده بود و یک تصویر تک لایه بود من اونرو png کردم و لایه خاکستری که نصف صفحه رو می گرفت از سایه و لایه ی قرمز جدا کردم حالا با تغییر رنگ بک گراند هر رنگی می تونه جایگزین خاکستری بشه

که شما فرمودید #000000 که میشه مشکی و من هم اطاعت کردم ولی چون فکر می کردم ممکنه با دیدن از بین رفتن تاثیر سایه ها به دلتون نشینه کلیه تغییرات رنگی رو به فایلی با نام colors.css منتقل کردم اون فایل رو باز کنید متوجه می شید شامل سه یا چهار کلاس هست که فقط بک گراند و گاهی رنگ فونت توش قرار داره اعداد رنگ را به هر عددی که می خواهید تغییر بدهید

ولی منویی که آر اس اس و لینک خروج دارد تا وقتی لاگین هستید سرجایش است و لی وقتی dc می شید جابجا می شه که علتش نوار ابزاره ورپرسه و من هیچ تغییری در کد موقعیتش ندادم این تنظیم اصلیشه

ویرایش شده توسط imanfakhar
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...