رفتن به مطلب

چند تا سوال و راهنمایی

bmppc2

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک قالب خریدم و میخوام یک سایت اشتراک گذاری عکس باهاش کنار سایت دیگم راه بندازم

حالا میخوام بدونم اینکه برای ارسال پست یا همون عکس توسط کاربران سایتم بهترین افزونه چی هستش؟

سوال بعدیم اینکه میخوام کاربرا بتونن همدیگرو دنبال بکنن و به همدیگه امتیاز بدن چجوری این کارو بکنم؟

نمیخوام از افزونه بادی پرس یا مثل اون استفاده کنم

بعد اگر میشه بگید برای سایت گالری عکس که کاربرا عکس ارسال میکنن چه امکاناتی داشته باشه بهتره ؟

لینک به ارسال

میخواستم پستم را ویرایش بکنم نشد

یک سوال دیگه هم دارم اینکه چجوری میتونم تعداد پست های یک دسته خاص را نمایش بدم؟

به این شکل :

تعداد پست های دسته ماشین : 15

تعداد پست های دسته طبیعت : 40

تعداد پست های دسته بازیگر : 5

و غیره

و یک سوال اینکه چجوری میشه به نسبت تعداد پست هائی که کاربر در سایت ارسال میکنه به صورت خودکار امتیاز داده بشه؟

مثلا اگر کاربر 50 تا پست ارسال کرد 50 امتیاز و اگر 100 تا پست ارسال کرد 100 امتیاز بگیره و ...

ویرایش شده توسط bmppc2
لینک به ارسال
حالا میخوام بدونم اینکه برای ارسال پست یا همون عکس توسط کاربران سایتم بهترین افزونه چی هستش؟

قبلا ucan post بود

سوال بعدیم اینکه میخوام کاربرا بتونن همدیگرو دنبال بکنن و به همدیگه امتیاز بدن چجوری این کارو بکنم؟

مثل شبکه اجتماعی؟

یک سوال دیگه هم دارم اینکه چجوری میتونم تعداد پست های یک دسته خاص را نمایش بدم؟

برلی لیست دسته از چه کدی استفاده می کنید؟

و یک سوال اینکه چجوری میشه به نسبت تعداد پست هائی که کاربر در سایت ارسال میکنه به صورت خودکار امتیاز داده بشه؟

باید برای انکار کدنویسی کنید

لینک به ارسال

مثل شبکه اجتماعی؟

نه فقط میخوام همدیگرو دنبال کنن یا به هم امتیاز بدن مثلا وقتی تو پروفایل یه کاربر دیگه وارد میشن به صورت ستاره ای امتیاز باشه که بتونن امتیاز بدن به کاربر مورد نظر

برلی لیست دسته از چه کدی استفاده می کنید؟

از هیچ کدی الان میخوام همچین کدی رو داشته باشم که تو پست اولم گفتم

لینک به ارسال

سلام بهترين افزونه واسه دنبال كردن كاربران همون بادي پرس هست !‌ واسه نمايش تعداد دسته ها اگه براي نمايش تو سايدبار ميخواي از ابزارك خود وردپرس كه مال دسته ها هست استفاده كنيد و فقط تيك (( نمایش تعداد نوشته‌ها)) بزنيد كه در كنارش نمايش داده ميشه !‌

واسه سايت هاي عكس هم بستگي داره !‌ولي امتياز دهي به عكس ها نظر دادن درباره عكس و اشتراك گزاري فك كنم مهمتريت چيزا باشن !‌

واسه اميتاز دهي هم افزونه هاي زيادي هست كه ميشه براي اون تعريف كرد ارسال نظر يا ارسال پست چه امتيازي دارن و اون امتياز دهي كنه !‌

لینک به ارسال

سلام بهترين افزونه واسه دنبال كردن كاربران همون بادي پرس هست !‌ واسه نمايش تعداد دسته ها اگه براي نمايش تو سايدبار ميخواي از ابزارك خود وردپرس كه مال دسته ها هست استفاده كنيد و فقط تيك (( نمایش تعداد نوشته‌ها)) بزنيد كه در كنارش نمايش داده ميشه !‌

واسه سايت هاي عكس هم بستگي داره !‌ولي امتياز دهي به عكس ها نظر دادن درباره عكس و اشتراك گزاري فك كنم مهمتريت چيزا باشن !‌

واسه اميتاز دهي هم افزونه هاي زيادي هست كه ميشه براي اون تعريف كرد ارسال نظر يا ارسال پست چه امتيازي دارن و اون امتياز دهي كنه !‌

نه میخوام دسته بندی را در هر جا که میخوام تعداد پست هاش را نمایش بدم

مثلن 5 تا دسته فراخوانی بکنم اینطوری نمایش بده تعداد پست هاش را : 50 , 43 , 10 , 55 و ....

یک سوال دیگه :

چجوری میتونم یک ابزارک ایجاد بکنم که فقط در یک برگه خاص نمایش داده بشه و در دیگر برگه ها نمایش داده نشه ؟

لینک به ارسال

والا اين نمايش دسته ها بهترين جا براي نمايش همون سايدبار هست نميدونم شما كجا ميخواي نمايش بدي ديگه !‌

ولي براي نمايش و مخفي كردن ابزارك تو صفحات خاص يا پست هاي خاص ميتونيد از اين افزونه استفاده كنيد widget context اين هم خانه افزونه :

http://wordpress.org...widget-context/

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

والا اين نمايش دسته ها بهترين جا براي نمايش همون سايدبار هست نميدونم شما كجا ميخواي نمايش بدي ديگه !‌

ولي براي نمايش و مخفي كردن ابزارك تو صفحات خاص يا پست هاي خاص ميتونيد از اين افزونه استفاده كنيد widget context اين هم خانه افزونه :

http://wordpress.org...widget-context/

خوب من لازم دارم که جای دیگری نمایش بدم تعداد پست های دسته بندی هارو

برای سایدبار هم جستجو کردم میشه از قالب برای صفحات استفاده کرد

مدیران کسی نیست راهنمائی بکنه ؟

لینک به ارسال

سلام

برای نمایش تعداد مطالب یک دسته راه های زیادی هست مثلن :

<?php $cat = get_category(id daste morede nazar); echo $cat->count; ?>

الآن دقیقن میشه بگید مشکلتون چیه ؟ !

لینک به ارسال

سلام

برای نمایش تعداد مطالب یک دسته راه های زیادی هست مثلن :

<?php $cat = get_category(id daste morede nazar); echo $cat->count; ?>

الآن دقیقن میشه بگید مشکلتون چیه ؟ !

مرسی مشکلم برطرف شد با این کد

الان فقط مونده سایدبار که چجوری یک سایدبارو فقط در یک صفحه خاص بزارم

یک سوال دیگه اینکه بهترین افزونه برای ایجاد پروفایل چیه؟

لینک به ارسال

برای اینکه یک سایدبار رو فقط در یک صفحه خاص بزارید دو راه دارید:

1-برای اون صفحه یک سایدبار اختصاصی ایجاد کنید

2-یک شرط براساس اسم یا آی دی اون صفحه ایجاد کنید

کدوم راه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...