رفتن به مطلب

مشکل دکمه انتشار

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده به تازگی وردپرس رو بروز رسانی کردم. وقتی مطلبی رو دارم از طریق افزودن نوشته مینویسم که روی سایت قرار بدم بعد از 1 دقیقه دکمه انتشار غیرفعال میشه.

با تغییر مرورگر هم همین مشگل باز وجود داره.

راه حل چیه دوستان ؟

لینک به ارسال

با غیرفعال کردن افزونه ها و استفاده از پوسته پیش فرض تغییری میکنه؟

لینک به ارسال

نه مرتضی جان هیچ تغییری نمیکنه. تمام مواردی که دوستان و جناب فخار در تاپیک های قبلی فرموده بودند امتحان کردم اما مشکل حل نشد. چند نفر دیگه هم دیدم این مشکل رو داشتند و به نتیجه ای نرسیدن.

به محض اینکه یک ذخیره خودکار میخواد بگیره از صفحه، دکمه انتشار غیرفعال میشه.

لینک به ارسال

نه مرتضی جان هیچ تغییری نمیکنه. تمام مواردی که دوستان و جناب فخار در تاپیک های قبلی فرموده بودند امتحان کردم اما مشکل حل نشد. چند نفر دیگه هم دیدم این مشکل رو داشتند و به نتیجه ای نرسیدن.

به محض اینکه یک ذخیره خودکار میخواد بگیره از صفحه، دکمه انتشار غیرفعال میشه.

از کد های جلوگیری از ذخیره خودکار و ... استفاده نکردین؟

لینک به ارسال

از کد های جلوگیری از ذخیره خودکار و ... استفاده نکردین؟

سلام هيچكدوم از اين روش ها كارساز نيست و اين مشكل كه من خودم داشتم بدليل ذخيره خودكار پست و ميتوني اين مشكلو با قراردادن اين كد در functions.php پوسته خودت حل كني

<?php
function disableAutoSave(){
wp_deregister_script('autosave');
}
add_action( 'wp_print_scripts', 'disableAutoSave' );
?>

با اين كار ذخيره خودكار غيرفعال ميشه

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی دوستان.کش رو خالی کردم و جداول رو هم repair کردم. ذخیره خودکار هم خواستم غیرفعال کنم اما نه تنها غیرفعال نشد بلکه روند ذخیره سازی سریعتر هم شد!!!

اما فعلا مشکلم حل شده ! خودم هم نفهمیدم چی شد!

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

همه سیستم ها نسخه جدید میدن مشکلات قبلی رو رفع میکنند ، وردپرس تو هر نسخه از مشکلات جدید رو نمایی میکنه

موندم چرا یه بار نمیتونه یه سیستم یکدست بدون مشکل عجیب غریب بده !

.

این مشکل رو بنده هم دارم

دوستان یه راه حل قطعی براش پیدا کنند خواهشا

لینک به ارسال

امیر جان در بروز رسانی آخری که وردپرس داد به این مشکل پی برده بودند و حلش کردند. مجددا بروز رسانی کن. اگه باز اینجور شد چاره ای نداری جز از کار انداختن ذخیره اتوماتیک!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...