• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
saman73

مشکل با درگاه edd

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به دوستان عزیز.

من در مورد دانلود به ازای پرداخت خیلی از تاپیک های انجمن رو دیدم و افزونه easy digital downloads رو نصب کردم.با وجود نصب درگاه های فارسی زرین پال و پارس پال و... باز هم درگاه پیشفرض این افزونه pay pal هست.از منوی تنظیمات هم هر دو گزینه رو روی درگاه مورد نظر قرار میدم و کدهای مورد نظر درگاه ها رو هم وارد کردم اما باز به pay pal میره.میخواستم ببینم چطوری میتونم درستش کنم؟البته حتما میخوام از easy digital downloads استفاده کنم نه افزونه دیگه ای مثل عضویت ویژه!

سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دارم از همین افزونه استفاده میکنم و مشکلی نداره . این افزونه رو نصب کردید ؟

http://floatphp.ir/payline/

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و عرض ادب.

من این افزونه رو از http://wordpress.org...ital-downloads/ دانلود کردم.افزونه payline هم از آدرسی که فرموده بودید دریافت کردم.طبق تصاویری که پیوست کردم تنظیمات رو انجام میدم.اما در هر حالت پس از کلیک روی دکمه خرید فقط به PayPal متصل میشه.

سپاس

22799830092900020265.jpg

15314430016089959076.jpg

30358654841123258363.jpg

ویرایش شده در توسط saman73
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خودم از این افزونه قبلا استفاده میکردم اصلا نیاز به تنظیم خاصی نداره پس از خرید وارد صفحه پی لاین میشه و بعد وارد بانک . یادمه ی تنظیمی تو خوده پنلت تو پی لاین هست باید اونجا اوکی کنی

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام lawgostar و تشکر.متاسفانه مشکل من اینجاست که این اتفاق نمیافته.

ممکنه لطف کنید خود افزونه اصلی رو برای من پیوست کنید.شاید مشکل از افزونه باشه.نمیدونم :huh:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

api پی لاین رو چرا وارد نکردید؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به شما یه api می دهد باید حتما این را در افزونه وارد کنید . من افزونه را از خوده سایت پی لاین گرفتم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام عزیزان.

چون میخواستم عکس رو بذارم پاک کردم وگرنه api رو هم وارد میکنم.در ضمن اگر کد رو وارد نکنید باید به حالت آزمایشی بره ولی اون رو هم نمیره.نه با کد نه بی کد!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من افزونه رو براي شما همراه با آپديت زبان فارسي گذاشتم امتحان كنيد

و افزونه درگاه پي لاين رو هم از اينجا نصب كنيد:

http://payline.ir/co...edd-payline.zip

دانلود اصل افزونه:

easy-digital-downloads.zip

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشكلتون حل شد؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ahmadwp
      سلام خدمت اعضای گرامی.
      در وردپرس فارسی نسخه ۴.۸.۲ مشکلی رو پیدا کردم که راهکاری برای حلش به ذهنم نرسید، ممنون می شم راهنمایی کنید تا حلش کنم.
      وقتی یک قسمت از متن رو انتخاب می کنم و می خوام به اون لینک بدم، وقتی که می خوام بر روی آیکون تیک تا تایید کلیک کنم یا وقتی که می خوام بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنم، پاپ آپ درج لینک هی ظاهر می شه و دوباره محو می شه! و نمی شه بر روی اون آیکون ها کلیک کرد و گزینه ها رو انتخاب کرد.
      ابتدا تصور کردم شاید مشکل از تداخل افزونه ها باشه یا قالب مشکلی داشته باشه یا هنگام به روز رسانی خطایی به وجود اومده باشه، اما وقتی بسته نصبی وردپرس رو مجددا از wp-persian دریافت کردم و بر روی یک فضای دیگه نصب کردم، دیدم که از ابتدا همین مشکل وجود داره، افزونه wp-jalali رو هم غیرفعال کردم اما مشکل حل نشد!
      یعنی چه از ابتدا دریافت و نصب کنین، چه وردپرس قدیمی تر سایت تون رو آپدیت کنین به این نسخه فارسی، همین مشکل براش به وجود میاد.
      یک ویدیو پیوست همین مطلب کردم که به خوبی این مورد رو نشون می ده. سپاسگزارم.
      Video_2017-10-21_110732.wmv
    • توسط mohammad_mh
      سلام
      این سایت من با قالب بی تم
      digiaccount.ir
      و این هم 2 نمونه سایت مثل هم
      https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/
      http://consolefa.ir/

چطوری پوسته سایت را اینطوری  بکنم حالت باکس من فرق داره
    • توسط utshop
      سلام
      دوستان تو افزونه edd وقتی داخل فایل محصول آپلودی عکس jpg میزارم، بعد خرید و دانلود مشتری، فایل زیپ باز نمیشه و این ارور رو میده که فایل با فرمت مناسب پیدا نشد
      فرمت ورد رو هم تست کردم و اونم این ارور رو میده (البته مشکل فرمت ورد رو با پاک کردن همه کد زیر حل کردم ولی مشکل jpg همچنان پابرجاست)
      اینم محتوای htaccess افزونه edd 
      Options -Indexes
      deny from all
      <FilesMatch '\.(jpg|jpeg|png|gif|mp3|ogg)$'>
      Order Allow,Deny
      Allow from all
      </FilesMatch>

• توسط 1id
      سلام اساتید
      ببخشید یه مقدار جداول دیتابیس برام گیج کننده هست منم زیاد از وردپرس سر رشته ای ندارم  و تو برنامه نویسی خیلی تازه کارم 
      از اونجایی که میخواستم یه قالب آموزشی داشته باشم و به ازای پرداخت وجه اون مطلب قابل پخش و دانلود باشه اومدم اینجا کمک بخوام
      افزونه edd بخوبی کار میکنه اما مشکلی که داره اینه که کاربر باید بره تاریخچه خرید هاش رو چک کنه
      ----------------------------------------
      اما من میخوام کاربر تو همون پست مربوطه به جای لینک خرید فایل خریداری شده را دانلود یا  تماشا کنه مثل سایت فرانش
      faranesh.com
      تا اونجایی که متوجه شدم جدول wp_edd_customers جدول خرید هاست
      و ستون payment_ids شماره های کلیه صورتحساب ها توش درج میشه اما نمیدونم به کدوم جدول ریلیشن شده یعنی چطوری متوجه بشیم این فایل رو خریداری کرده و اگر خرید اون پست با موفقیت بوده لینک دانلودش رو از کدوم جدول بگیرم
      راستی اگه لازم باشه مبلغی پرداخت کنم پرداخت میکنم فقط لطفا سریعتر کمک کنید
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید