saman73

مشکل با درگاه edd

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به دوستان عزیز.

من در مورد دانلود به ازای پرداخت خیلی از تاپیک های انجمن رو دیدم و افزونه easy digital downloads رو نصب کردم.با وجود نصب درگاه های فارسی زرین پال و پارس پال و... باز هم درگاه پیشفرض این افزونه pay pal هست.از منوی تنظیمات هم هر دو گزینه رو روی درگاه مورد نظر قرار میدم و کدهای مورد نظر درگاه ها رو هم وارد کردم اما باز به pay pal میره.میخواستم ببینم چطوری میتونم درستش کنم؟البته حتما میخوام از easy digital downloads استفاده کنم نه افزونه دیگه ای مثل عضویت ویژه!

سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دارم از همین افزونه استفاده میکنم و مشکلی نداره . این افزونه رو نصب کردید ؟

http://floatphp.ir/payline/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و عرض ادب.

من این افزونه رو از http://wordpress.org...ital-downloads/ دانلود کردم.افزونه payline هم از آدرسی که فرموده بودید دریافت کردم.طبق تصاویری که پیوست کردم تنظیمات رو انجام میدم.اما در هر حالت پس از کلیک روی دکمه خرید فقط به PayPal متصل میشه.

سپاس

22799830092900020265.jpg

15314430016089959076.jpg

30358654841123258363.jpg

ویرایش شده در توسط saman73

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خودم از این افزونه قبلا استفاده میکردم اصلا نیاز به تنظیم خاصی نداره پس از خرید وارد صفحه پی لاین میشه و بعد وارد بانک . یادمه ی تنظیمی تو خوده پنلت تو پی لاین هست باید اونجا اوکی کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام lawgostar و تشکر.متاسفانه مشکل من اینجاست که این اتفاق نمیافته.

ممکنه لطف کنید خود افزونه اصلی رو برای من پیوست کنید.شاید مشکل از افزونه باشه.نمیدونم :huh:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به شما یه api می دهد باید حتما این را در افزونه وارد کنید . من افزونه را از خوده سایت پی لاین گرفتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام عزیزان.

چون میخواستم عکس رو بذارم پاک کردم وگرنه api رو هم وارد میکنم.در ضمن اگر کد رو وارد نکنید باید به حالت آزمایشی بره ولی اون رو هم نمیره.نه با کد نه بی کد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من افزونه رو براي شما همراه با آپديت زبان فارسي گذاشتم امتحان كنيد

و افزونه درگاه پي لاين رو هم از اينجا نصب كنيد:

http://payline.ir/co...edd-payline.zip

دانلود اصل افزونه:

easy-digital-downloads.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sanehia
      سلام دوستان
      من یک سایت فروش فایل دارم که از افزونه EDD استفاده میکنم، یک مشکل دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.
      بنده محصول را در افزونه اد میکنم و بعد در قسمت نوشته توضیحات محصول و دکمه خرید را اضافه و منتشر میکنم؛ مشکل اینجاست که در سرچ سایت هر دو پست را نمایش میدهد که جلوه خوبی نداره.
      راه حل هایی که به ذهنم رسید: عدم نمایش و ایندکس شدن پست های قسمت downloads منظور همان edd از سرچ سایت و گوگل؟ و یا اینکه اینکه در قسمت افزودن دانلود خود افزونه توضیحات محصول را وارد کنم و دیگه در قسمت نوشته ها کار نکنم منتها با توجه به اینکه URL به این صورت : http://namsite.com/downloads/NamMahsool میشه و downloads به URL اضافه میشه جالب نمیشه. آیا راهی وجود داره downloads را از URL حذف کرد؟
      سپاس فراوان
    • توسط saeedjoshani
      سلام دوستان
      ببخشید بنده چند مشکل یا افزونه edd nhvl.
      1) یکی پس از خرید از افزونه edd ایمیل رسید خرید ارسال نمیشه!!
      2) دوم این که بعد از خرید کاربر دسترسی به فاکتور ها و.. حتی پس از ثبت نام در سایت را ندارد و با خطای :
      متاسفیم، ولی مشکلی در گرفتن اطلاعات پرداخت پیش آمده است.
      مواجه میشوند.
      من تموم افزونه هارو غیرفعال کردم وچککردم بازم حل نشد.همچنین قالب رو هم تعوسض کردم وقالب پیش فرض وردپرس قرار دادم بازم درست نشد.ممنون

• توسط techno
      سلام
      یه مشکلی که با این افزونه پیدا کردم اینه که دکمه پرداخت محصول کار نمی کنه
      مثلا وقتییه محصولی رو به سبد خرید اضافه میکنیم و در بخش سبد خرید میخوایم پرداخت رو انجام بدیم اصلا دکمه کار نمی کنه
      این مشکل مربوط به چی میتونه باشه؟
      در ضمن من تمام افزونه هارو حتی یک بار غیر فعال کردم ولی یکی دو تا افزونه وجود داره که اصلا قابلیت غیرفعال کردن رو نداره ولی با این حال مشکل همچنان پا بر جا بود
      آدرس سایت :http://arenatheme.ir/
      نام کاربری برای مشاهده این وضعیت : test
      رمز :159753
    • توسط saeedjoshani
      سلام.برای نمایش سبد خرید افزونه easy digital downloads میتوانید از این کد نیز در هر قسمتی از قالب وردپرس که نیاز دارید استفاده کنید.
      <?php $cart_items = edd_get_cart_contents(); $cart_quantity = edd_get_cart_quantity('display: inline-flex;'); $display = $cart_quantity > 0 ? '' : ' style="display:inline-flex;"'; ?> <div class="cart_items"> <p class="edd-cart-number-of-items" <?php echo $display; ?>><?php _e( 'Number of items in cart', 'easy-digital-downloads' ); ?>: <span class="edd-cart-quantity"><?php echo $cart_quantity; ?></span></p> <?php if( $cart_items ) : ?> <?php foreach( $cart_items as $key => $item ) : ?> <?php echo edd_get_cart_item_template( $key, $item, false ); ?> <?php endforeach; ?> <?php edd_get_template_part( 'widget', 'cart-checkout' ); ?> <?php else : ?> <?php edd_get_template_part( 'widget', 'cart-empty' ); ?> <?php endif; ?> منبع:ترفندهای وردپرس
    • توسط maraljoon
      سلام..
      دوستان ، یه سایت طراحی کردم که با استفاده از افزونه های موجود سایت رو به چند فروشندگی تبدیل کردم. دنبال یه افزونه میگردم که متاسفانه هیج جای نت چیزی پیدا نکردم.
      میخوام وقتی مشتری خرید کرد به فروشنده اون محصول پیامک ارسال بشه.
      چطور میشه این کار انجام داد.
      حتی قالب مارکت پلیس هم خریدم و طبق گفته پشتیبانیش میبایست از افزونه wp sms استفاده کنم. اینکارو کردم ولی تو فرم ثبت نام فروشنده ها فیلد شماره تلفن برای اضافه کردن وجود نداره.
      چطور میشه این افزونه رو با edd و fes متصل کرد؟
      ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن.