saman73

مشکل با درگاه edd

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به دوستان عزیز.

من در مورد دانلود به ازای پرداخت خیلی از تاپیک های انجمن رو دیدم و افزونه easy digital downloads رو نصب کردم.با وجود نصب درگاه های فارسی زرین پال و پارس پال و... باز هم درگاه پیشفرض این افزونه pay pal هست.از منوی تنظیمات هم هر دو گزینه رو روی درگاه مورد نظر قرار میدم و کدهای مورد نظر درگاه ها رو هم وارد کردم اما باز به pay pal میره.میخواستم ببینم چطوری میتونم درستش کنم؟البته حتما میخوام از easy digital downloads استفاده کنم نه افزونه دیگه ای مثل عضویت ویژه!

سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دارم از همین افزونه استفاده میکنم و مشکلی نداره . این افزونه رو نصب کردید ؟

http://floatphp.ir/payline/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و عرض ادب.

من این افزونه رو از http://wordpress.org...ital-downloads/ دانلود کردم.افزونه payline هم از آدرسی که فرموده بودید دریافت کردم.طبق تصاویری که پیوست کردم تنظیمات رو انجام میدم.اما در هر حالت پس از کلیک روی دکمه خرید فقط به PayPal متصل میشه.

سپاس

22799830092900020265.jpg

15314430016089959076.jpg

30358654841123258363.jpg

ویرایش شده در توسط saman73

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خودم از این افزونه قبلا استفاده میکردم اصلا نیاز به تنظیم خاصی نداره پس از خرید وارد صفحه پی لاین میشه و بعد وارد بانک . یادمه ی تنظیمی تو خوده پنلت تو پی لاین هست باید اونجا اوکی کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام lawgostar و تشکر.متاسفانه مشکل من اینجاست که این اتفاق نمیافته.

ممکنه لطف کنید خود افزونه اصلی رو برای من پیوست کنید.شاید مشکل از افزونه باشه.نمیدونم :huh:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به شما یه api می دهد باید حتما این را در افزونه وارد کنید . من افزونه را از خوده سایت پی لاین گرفتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام عزیزان.

چون میخواستم عکس رو بذارم پاک کردم وگرنه api رو هم وارد میکنم.در ضمن اگر کد رو وارد نکنید باید به حالت آزمایشی بره ولی اون رو هم نمیره.نه با کد نه بی کد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من افزونه رو براي شما همراه با آپديت زبان فارسي گذاشتم امتحان كنيد

و افزونه درگاه پي لاين رو هم از اينجا نصب كنيد:

http://payline.ir/co...edd-payline.zip

دانلود اصل افزونه:

easy-digital-downloads.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saeedjoshani
      سلام.برای نمایش سبد خرید افزونه easy digital downloads میتوانید از این کد نیز در هر قسمتی از قالب وردپرس که نیاز دارید استفاده کنید.
      <?php $cart_items = edd_get_cart_contents(); $cart_quantity = edd_get_cart_quantity('display: inline-flex;'); $display = $cart_quantity > 0 ? '' : ' style="display:inline-flex;"'; ?> <div class="cart_items"> <p class="edd-cart-number-of-items" <?php echo $display; ?>><?php _e( 'Number of items in cart', 'easy-digital-downloads' ); ?>: <span class="edd-cart-quantity"><?php echo $cart_quantity; ?></span></p> <?php if( $cart_items ) : ?> <?php foreach( $cart_items as $key => $item ) : ?> <?php echo edd_get_cart_item_template( $key, $item, false ); ?> <?php endforeach; ?> <?php edd_get_template_part( 'widget', 'cart-checkout' ); ?> <?php else : ?> <?php edd_get_template_part( 'widget', 'cart-empty' ); ?> <?php endif; ?> منبع:ترفندهای وردپرس
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید