رفتن به مطلب

ست کردن یوزر ویبولیتن با ورد پرس

meysam_8070

پست های پیشنهاد شده

سلام

این اولین پست منه توی این سایت میدم

دوستام با توجه به عنوان من یه پلاگینی به کدب می خوام که کسی که توی فروم ویبولتین عضو هست بتونه با همون ای دی تو صفحه اصلی لوگین کنه ممنون میشم یکی راهنمایی کنه من تا الان این سوال رو توی خیلی از سایت ها مطرح کردم ولی کسسی هم جوابمو نداده ممنون میشم کسسی جوابب ده

امید وارم که سایت روز به روز پیشرفت کنه

لینک به ارسال

حقیقتش رو بخواهید من 2 ماه پیش خیلی دنبال این قضیه بودم.ولی جایی رو در سایت های فارسی پیدا نکردم که بتونه آموزش بده.

خیلی ها هم گفتند از نظر امنیتی درست نیست.

http://www.vbiran.ir/thread26668.html

این لینک تاپیکی هست که ایجاد کردم

برای همین میگم اگر هنوز اقدام به راه اندازی انجمن نکردید.ازIPB استفاده کنید.همین انجمن(وردپرس فارسی) هم نمونش هست

لینک به ارسال

یک مد برای vB هست اما روی نسخه جدید شاید کار نکنه :

http://www.lampwrights.com/showthread.php?t=41

و کمی توضیح :

http://wordpress.org/support/topic/my-community-powered-by-wordpress-with-full-vbulletin-integration

لینک به ارسال

دوست عزیز اینم واسه وورژن 3 هستش ولی من توی خیلی از سایت های ایرانی دیدم مچ هست یوزر های ویبولتین با ورد پرس مانند این سایت

WWW.BAZICENTER.COM

ویبولتین من هم 4.1.10 هستش

لینک به ارسال

سایت بازی سنتر با وردپرس نیست.

افزونه ایی که دادم نویسنده ش گفته روی 4 هم کار میکنه ولی تست نشده.

لینک به ارسال

فکر کنم این افزونه هم بتونه پلی ایجاد کنه بین VB وWP.حالا تست کنید اگه کار کرد اینجا هم بگین...

لینک به ارسال
این افزونه هم فکر کنم به دردتون بخوره...حالا هر دو رو تست کنید.نتیجه رو بگید...
لینک به ارسال

افزونه اولی هم طبق بازخورد کاربران وردپرس درست کار نمیکنه.(من تست نکردم)

افزونه دومی همونی هست که در پست 4 معرفی کردن.

----------

افزونه ایی که معرفی کردم رو خودم تست میکنم اگر جواب داد بهتون اطلاع میدم.

لینک به ارسال

سلام نتیجه تست ها :

Vbridge روی وردپرس نسخه آخر و vB نسخه آخر کار نکرد.

vBulletin widget کار میکنه ولی فقط برای لاگین به vB از سایدبار وردپرس هست و همسان سازی نمیکنه و البته با کوکی مشکل داره.

vbpress هم کار نمیکنه!

در کل هیچ افزونه ایی روی نسخه آخر وردپرس و vB کار نکرد.

لینک به ارسال

چون توی vB جدید توابع و کلاسها تغییر داشتن افزونه ها درست کار نمیکن.آخرین بروزرسانی افزونه ها هم مربوط به 1 سال پیش هست.

افزونه vBulletin widget در حقیقت کار خاصی انجام نمیده! فقط میاد بخش ورود به انجمن رو در سایدبار وردپرس میاره و اگر کاربر در vB لاگین باشه در سایدبار وردپرس مینویسه وارد شده. همین!

لینک به ارسال

بازی سنتر سایتش با وردپرس نیست. سیستم سایتشون رو براشون نوشتن.

متاسفانه با این افزونه ها کاری نمیشه کرد.

لینک به ارسال

فعلا راهی نداره.

متاسفانه من با کلاس نویسی vB آشنایی کافی ندارم که بتونم براش پل ارتباطی بنویسم.

شاید بشه کاری کرد که کاربر موقع ثبت نام در وردپرس در vB هم ثبت بشه ولی برعکسش رو نمیتونم انجام بدم.(فعلا)

لینک به ارسال

من چند وقت پیش که دنبال افزونه های فروم ساز بودم،چند تا افزونه برای پل زدن پیدا کرده بودم...که البته هیچ کدوم برای vb نبود... اما اگه میخواین میتونم اونارو معرفی کنم.چون افزونه های بروزی بودن...

لینک به ارسال
اره بزارشون شاید مرتضی یه کارشون بکنه :wub:

داداش اصلا برنامه نویسی وی بی فرق داره با نرم افزار های دیگه... منظور منم این بود که شما اصلا تمایل دارین جز وی بی از فروم ساز دیگه ای استفاده کنید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...