امیر مسکنی

سفارش درگاه پرداخت پارسیان

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان گرامی می خواستم ببینم کسی می تونه برای ووکامرس پارسی درگاه پارسیان رو بنویسه.

لطفاً هزینه هاش رو اعلام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط maraljoon
      سلام..
      دوستان ، یه سایت طراحی کردم که با استفاده از افزونه های موجود سایت رو به چند فروشندگی تبدیل کردم. دنبال یه افزونه میگردم که متاسفانه هیج جای نت چیزی پیدا نکردم.
      میخوام وقتی مشتری خرید کرد به فروشنده اون محصول پیامک ارسال بشه.
      چطور میشه این کار انجام داد.
      حتی قالب مارکت پلیس هم خریدم و طبق گفته پشتیبانیش میبایست از افزونه wp sms استفاده کنم. اینکارو کردم ولی تو فرم ثبت نام فروشنده ها فیلد شماره تلفن برای اضافه کردن وجود نداره.
      چطور میشه این افزونه رو با edd و fes متصل کرد؟
      ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن.

• توسط sanehia
      سلام دوستان
      فروشگاه بنده چندین دسته بندی محصول داره میخوام افزونه مقایسه محصول نصب کنم متها مشکلم اینه که تنها در یک محصول میخوام امکان مقایسه محصول وجود داشته باشد و در سایر دسته بندی ها چنین امکانی وجود نداشته باشد.
      ممنون میشم از دوستان اگر افزونه ای با چنین امکانی و یا راهی برای رفع مشکلم سراغ دارند راهنمایی کنند.
      با سپاس فراوان
    • توسط مهران
      سلام
      امروز ورژن ووکامرس سایت فروشگاه را از2.14 به 3.0.5 ارتقا دادم اما دیگر افزونه اکتبو نمیشه و جالب به ورژن قبل هم برگشتم دیگر فعال نمیشه و پیغام "یک مشکل جدی" را میدهد مبنی به اینکه : "Fatal error: Cannot redeclare wc_get_template_html() (previously declared in /home/banoyeir/public_html/wp-content/plugins/yith-essential-kit-for-woocommerce-1/modules/yith-woocommerce-review-reminder/init.php:228) in /home/banoyeir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-core-functions.php on line 215" لطفا دوستان و اساتید راهنمایی کنند.
    • توسط patis
      با سلام
      در ووکامرس زمانیکه کالا ناموجود می شود این امکان را دارد که پیش فروش را فعال کنیم ولی مشکل من اینجا هست که تا مرحله آخر خرید می رود و پرداخت آنلاین هم هست و مشتری سفارش می دهد
      فرض کنید برخی کالاها ناموجود هست و البته من می خواهم برای تعدادی از کالاهای ناموجود این گزینه را فعال کنم که می توانند سفارش ثبت کنند و مرحله آخر سفارش هم بروند و فقط گزینه پرداخت روشن نشود . وقتی سفارش تمام شد هر زمان که کالا موجود شد مشتری بتواند پرداخت سفارش خود را انجام دهد و سفارش تکمیل شود
      دوستان چه پیشنهادی دارند
    • توسط amraja
      درود.
      میخواهم این قابلیت رو به سایت ووکامرسی ام اضافه کنم که مشتریان پس از ثبت سفارش (سفارش در وضعیت در انتظار بررسی) بتوانند سفارش خود را ویرایش کنند (افزودن محصول, حذف محصول, تغییر تعداد).
      ترجیحا در بخش سفارش های من یک گزینه به گزینه های هر سفارش اضافه بشه به نام ویرایش و در یک پیج این کار  رو انجام بده.
      اگر کسی این پروژه رو انجام میده من هزینش رو میپردازم.
      ایمیل من amirrajaeizadeh@gmail.com
      موبایل:۰۹۱۹۸۷۱۰۶۵۸
      تلگرام: @bmsupport