امیر مسکنی

سفارش درگاه پرداخت پارسیان

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان گرامی می خواستم ببینم کسی می تونه برای ووکامرس پارسی درگاه پارسیان رو بنویسه.

لطفاً هزینه هاش رو اعلام کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Mehdi Bolourian
      سلام و احترام
      من توی فروشگاهم محصولاتم با وزن یک کیلو هستش ، میخوام کنار مبلغ بزنم که این مبلغ برای وزن یک کیلو هستش ، اینو از کجا باید اضافه کنم ؟
      خیلی گشتم توی قالب ، توی ووکامرس ، توی همه چیز قالب گشتم ولی چیزی نبود
      به عنوان مثال محصول خرمالو کنارش بنویسه هر یک کیلو گرم 14.000 تومان ؟
      اینو چیکار کنم ؟
    • توسط sodavar
      با سلام .  با توجه به اینکه من تمامی قسمتهای توضیحات محصول ( توضیحات کوتاه محصول و توضیحات تکمیلی محصول ) رو کامل میکنم ولی در قسمت پایین که توضیحات جامع محصول هست متن نمایش داده نمیشه . علت چیه ؟

http://sodavaran.ir/product/content-marketing-course/

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان.
      بنده یه فروشگاه اینترنتی با وردپرس و وکامرس ایجاد کردم که هنگام خرید محصول ارور " این محصول در موقیت مکانی که شما انتخاب کرده اید نیست " رو میده. دلیلش چیه؟
    • توسط vektor2032
      سلام خسته نباشید 
      لطفا کمک کنید 
      من سایت رو راه اندازی کردم و درگاه رو هم متصل کردم اما وقتی خریدی انجام میشه درگاه انتقال پول رو تایید میکنه اما وقتی وارد سایت میشه مینویسه پرداخت ناموفق 
      از افزونه بانک ملی ووکامرس استفاده میکنم
      کسی میدونه چطور باید حل کنم ؟
      توروخدا کمک کنید
    • توسط hassan.0152
      سلام
      من قالب فروشگاهمو خودم طراحی کردم ، قالب در لوکال هاست بدون هیچ مشکلی کار میکنه ولی اپلود کردم روی هاست محصولات مرتبط کار نمیکنه کسی میتونه راهنمایی کنه مشکلش چیه ؟
      <?php $args = array( 'post_type' => 'product','meta_key' => '_featured','meta_value' => 'yes', 'posts_per_page' => 12); $featured_query = new WP_Query( $args ); if ($featured_query->have_posts()) : while ($featured_query->have_posts()) : $featured_query->the_post(); $product = get_product( $featured_query->post->ID ); ?> <article class="box-pro"> <div class="main-post"> <a href="<?php the_permalink() ?>"> <figure> <?php the_post_thumbnail('thumbnail') ?> </figure> <div class="product-subject"> <h4 data-toggle="tooltip" data-placement="top" title="<?php the_title(); ?>" > <?php if (strlen($post->post_title) > 50) { echo mb_substr(the_title($before = '', $after = '', FALSE), 0, 50) . '...'; } else { the_title(); } ?> </h4> <?php global $product; if ( $price_html = $product->get_price_html() ) ; ?> <span class="product-price"><?php echo $price_html; ?></span> </div> </a> </div> </article> <?php endwhile; ?> <?php wp_reset_postdata(); ?> <?php else: ?> <p class="er-relater"> <?php _e( 'متاسفم مطلب مرتبطی پیدا نشد.' ); ?> </p> <?php endif; ?> از این کد جهت نمایش محصولات مرتبط استفاده کردم و کد های دیگه ای هم تست کردم ولی جواب ندادن ...