رحیمی

تغییرات کم در عنوان اشکال دارد؟

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

میخواستم ببینم تغییرات کم در عنوان- مثلا افزودن یک کلمه انگلیسی- مشکلات زیادی برای سایت از لحاظ سئو ایجاد می کند؟

تقریبا یک هفته ای هست بدون داشتن هیچ مطلب کپی ورودی گوگل سایت من کمتر از نصف شده. بررسی کردم دیدم یکی از دلایلش اینه که درجستجو ها با یک کلمه انگلیسی که موضوع سایت من هست کمتر سایتم در نتایج ظاهر میشه و رتبه اش پایین تر اومده.

دلیل قرارندادنش توی عنوان این بود که اوایل کار سایت دیدم که باعث میشه عنوان سایت به هم بخوره. توی جستجوها RTL نشون داده نمی شد برای همین ازشکل فارسی اون استفاده کردم که البته شکل فارسی اون هم زیاد سرچ میشه. یه چیزی مثل "پی سی ورلد" و "P30World" (البته این کلمه انگلیسی برای سایت من سه حرفی هست که با احتساب دو تا پرانتز اطرافش نهایتا 5 حرف به عنوان عنوان - فعلا 15 حرفی- اضافه میشه.)

حالا موندم این رو اضافه کنم که سئو بهتر بشه یا این که ممکنه کلا سئو رو به هم بریزه؟

پیشاپیش ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر مشکلتون همین مورد هست توی کوتاه مدت شاید تاثیر خوبی نداشته باشه اما در بلند مدت تاثیر مثبت میزاره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Borzou
      سلام دوستان
      من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.
      @Morteza
      @mehran-b
      چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.
      سایت First90day.ir
      تنظیمات نوشته ها و برگه ها هردو به صورت زیر تنظیم شده. اما مطابق تصویر ی که پیوست کردم نمایش میده.
      مشکل از کجاست؟

• توسط Borzou
      سلام دوستان
      من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.
      چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.
      تصویر مربوطه
    • توسط aidaamini
      سلام خسته نباشید
      من یه سایت دارم به اسم  http://connector-electric.com/
      همه چیزش فارسی هستش و حتی دو تا زبان هم نداره ، ولی وقتی تو گوگل جستجو میکنم کانکتور الکتریک عنوان سایت رو چینی یا ژاپنی میاره.
      این مشکل از قالبمه یا جایه دیگه هستش؟
      من خیلی دستکاری تو هدر فایل قالب انجام دادم ، ختی افزونه سئو رو هم نصب کردم ولی بازم تغییر نکرد.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید، باید سریع درستش کنم.
    • توسط نگار صادقی
      سلام وقت بخیر.
      دوستان یه سوال درباره عنوان مطلب دارم.
      من یه سایت بیوگرافی دارم که عناوین رو ترکیبی میزارم. به عنوان مثل اینشکلی میزارم:
      بیوگرافی پرویز پرستویی + عکسهای پرویز پرستویی
       عناوین مطالب رو به این شکل میزارم این برای سئو مطلب خوبه یا بد؟
    • توسط mohammadjava
      با سلام و خسته نباشید خدمت کاربران عزیز انجمن وردپرس پارسی
      مشکلی که چند روزیه ذهن منو درگیر خودش کرده اینه که چجوری میتونم چند کلمه ای رو زیر عنوان مطالب در سایتم قرار بدم ؟؟؟ (بخش 1 در تصویر پیوست شده) و میخوام که توی ویرایش هر نوشته به طور جداگانه یه قسمتی باشه که اونو برای نمایش توش وارد کنم. (بخش 2 در تصویر)
      همچنین باید در هر نوشته این چند کلمه عوض بشه و نمیخوام توی همه یه جور باشه (فکر میکنم با توجه به عکس منظورمو فهمیده باشید)
      ممنون میشم راهنمایی کنید که چجوری میتونم این قسمت رو اضافه کنم ...
      با تشکر