رفتن به مطلب

تغییرات کم در عنوان اشکال دارد؟

رحیمی

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم ببینم تغییرات کم در عنوان- مثلا افزودن یک کلمه انگلیسی- مشکلات زیادی برای سایت از لحاظ سئو ایجاد می کند؟

تقریبا یک هفته ای هست بدون داشتن هیچ مطلب کپی ورودی گوگل سایت من کمتر از نصف شده. بررسی کردم دیدم یکی از دلایلش اینه که درجستجو ها با یک کلمه انگلیسی که موضوع سایت من هست کمتر سایتم در نتایج ظاهر میشه و رتبه اش پایین تر اومده.

دلیل قرارندادنش توی عنوان این بود که اوایل کار سایت دیدم که باعث میشه عنوان سایت به هم بخوره. توی جستجوها RTL نشون داده نمی شد برای همین ازشکل فارسی اون استفاده کردم که البته شکل فارسی اون هم زیاد سرچ میشه. یه چیزی مثل "پی سی ورلد" و "P30World" (البته این کلمه انگلیسی برای سایت من سه حرفی هست که با احتساب دو تا پرانتز اطرافش نهایتا 5 حرف به عنوان عنوان - فعلا 15 حرفی- اضافه میشه.)

حالا موندم این رو اضافه کنم که سئو بهتر بشه یا این که ممکنه کلا سئو رو به هم بریزه؟

پیشاپیش ممنون

لینک به ارسال

اگر مشکلتون همین مورد هست توی کوتاه مدت شاید تاثیر خوبی نداشته باشه اما در بلند مدت تاثیر مثبت میزاره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...