• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
دکتر مهندس

یک مشکل اساسی با افزونه W3 Total Cache

9 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام

لطفا قبل از خوندن این مطلب، صفحه اصلی سایت من رو باز کنید و ببینید (http://www.medplant.ir)

خب حالا یادتون باشه که تصویر و عنوان خبر اصلی و سایر خبرها چی بود؟

حالا لطفا یکی دوتا از خبرها رو باز کنید

بعدش از داخل متن اون خبرها، روی لوگوی سایت (همون تصویر آبی بزرگ که سمت راست بالای سایت و زیر بسم الله هست کلیک کنید

خواهید دید که صفحه اصلی عوض شد! یعنی چی؟ یعنی وقتی از داخل مطلب روی لینک /index.php کلیک میکنی، صفحه ای کش شده از حدود دو هفته قبل رو نشون میده.

خواستم ببینم کسی هست که بدونه چطوری میتونم این مشکل رو رفع کنم؟

ضمنا افزونه کش من W3 Total Cache هست

با تشکر

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کَش رو باید بعد مدتی حذف کنید تا مجدد کَش بشه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کَش رو باید بعد مدتی حذف کنید تا مجدد کَش بشه

همون گزینه Empta All Caches رو می فرمایید؟

اون رو چند بار زدم ولی بیفایده است!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من روی سایتتون تست کردم مشکلی که گفتید نبود

افزونه فعال هست؟ اگر فعاله فعلا مشکلی نیست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با خود افزونه چندین بار Empty All cache رو زدم اما درست نشد.

رفتم از توی هاست، کل محتویات فولدر Cache رو حذف کردم و درست شد.

فکر کنم این رو باید به عنوان یکی از مشکلات ورژن جدید افزونه گزارش کنیم!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل جدید:

--------

دوستان بخاطر اینکه زیا فروم رو شلوغ نکنم، ادامه مشکلات این افزونه رو در همین تاپیک نوشتم:

من از وقتی این افزونه رو نصب کرده ام، فیدهای سایتم توی نرم افزارهای فیدخوان درست کار نمیکنند.

مثلا من میخوام با Hootsuite.com مطالب سایتم رو بصورت اتوماتیک روی صفحه گوگل پلاس مربوط به سایت قرار بدم اما میگه فید شما مشکل داره

در تنظیمات افزونه هم گزینه Dont Minify Feeds رو فعال کردم ولی باز هم نمیشه

کسی میدونه چطوری میشه فید رو از کش و مینیفای و ... استثنا کرد که انگار اصلا این افزونه فید رو نمیبینه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جلال جان من که از اولش بهت گفتم بی خیال این افزونه مشکل ساز بشو. خیلی ایراد داره.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جلال جان من که از اولش بهت گفتم بی خیال این افزونه مشکل ساز بشو. خیلی ایراد داره.

خب ولی عملکردش واقعا معرکه است ها! ;)
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطمئن باش به wp super cache نمیرسه. برای سایت های ما همین افزونه جواب میده !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nariman.rf
      سلام!
      من وقتی در کدهای style قالبم تغییراتی رو اعمال می کنم، تأثیرش رو توی سایتم نمی بینم تا زمانی که از تنظیمات مرورگرم، clear browser data و قسمت cached رو انجام بدم.
      موقعی که پست جدید هم ارسال می کنم، باز در سایتم نمی بینم تا زمانی که اون رو refresh کنم. از هاستینگی که خدمات میگیرم هم پرسیدم ولی گفتن از افزونه ها چک کنید که مشکلش کجاست. 
      به نظر شما راهکار برطرف کردن این معضل چیه؟
      با سلام
      من سایت فروشگاهی دارم ((ووکامرس))
      که از سیستم سی دی ان و کش برای بارگزاری بهتر سایت استفاده میکنم
      وقتی به سیستم کش متصل میکنم سایت رو 3 تا صفحه سبد خرید , ثبت نام و ورود هم کش میشن که با توجه به اینکه برای هر کاربر متفاوته این 3 صفحه نباید کش بشه 
      با پشتیبانی صحبت کردم گفتند باید این 3 صفحه را به وسیله ای فریم یا آجاکسی فراخوانی کنی داخل سایت و ادرس اصلی ای فریم رو به عنوان صفحه هایی که بناید کش بشه معرفی کنی 

دقیقا این کار باید چحوری انجام بشه؟
    • توسط Anoushiravan
      سلام دوستان گرامی

سایت ما نسبتا کند هست

ظا هرا مشکل زمان انتظار سایت زیاد هست (حدود 5 ثانیه)

ظاهرا باید این زمان زیر 300 میلی ثانیه باشه اما تقریبا 4700 میلی ثانیه هست

برای رفع این مشکل از افزونهwp ffpc  استفاده کردیم

با فعال کردن حالت کش، سرعت سایت بسیار افزایش پیدا کرد

اما مشکل دیگری ایجاد شده است

اگر در فروشگاه مشتری کالایی را انتخاب کند و به صفحه پرداخت برود

و سپس بخواهد کالای دیگری را هم خرید کند

سیستم فقط کالای اولیه را به اون نشان می دهد و کالای بعدی در صفحه پرداخت مشاهده نمی شود

برای حل این مشکل در قسمت
      Cash exceptions 

یک کادری هست با عنوان
      Don't cache following URL paths - use with caution!

که میشه بخش هایی رو از کش کردن استثنا کرد

در این کادر این موارد رو اضافه کردیم

^/wp-|cart|checkout|my-account|shop|

مشکل اینه که بعد از این مسئله، دوباره سرعت سایت به شدت کاهش پیدا کرد و مثل اول شد

در حالی که ما صفحه اول رو استثنا نکرده بودیم و باید مثل سابق کش بشه

از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟

آدرس سایت هم www.ostadha.com هست

پیشاپیش ممنونم

• توسط sasan_dingo
      با سلام و احترام خدمت تمام دوستان عزیز، چطور میتونیم افزونه w3 total cache طوری تنظیم کنیم که بعد از هر آپدیت پستها بطور اتوماتیک کش خالی بشه؟
    • توسط نسیم 12
      سلام من از افزونه w3cache  استفاده می کنم و چند روزی هست پایین سایتم این نوشته هست و لینک به سایت افزونه هستش
      Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
      و تو تنظیمات افزونه هم نوشته
      The plugin is currently enabled in community edge mode.
      این داستانش چی هست و چطوری برش دارم???