• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
.Ibrahim

چطور میشه از فونت دلخواه استفاده کرد

6 پست در این موضوع قرار دارد

آیا راهی هست که نوشته ی فقط یک پست رو یا پست های خاصی رو با فونت دلخواه نوشت؟

مثلا پست1 بافونت B yekan و پست 2 با فونت B koodak باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا جایی که من میدونم نه ولی اگه بخوای می تونی از تک @font-face استفاده کنی .استاندارد هم اینطوری هستش از یه فونت استفاده کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای هر فونت جداگونه باید هر کدوم رو فراخوانی کنی :

@font-face {
font-family: 'B yekan';
src: url('fonts/B yekan.eot?#') format('eot'), /* IE6–8 */
url('fonts/B yekan.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
url('fonts/B yekan.ttf') format('truetype'); /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}

@font-face {
font-family: 'B koodak';
src: url('fonts/B koodak.eot?#') format('eot'), /* IE6–8 */
url('fonts/B koodak.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
url('fonts/B koodak.ttf') format('truetype'); /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}

فونت هارو هم داخل شاخه fonts آپلود کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام فك كنم مشكلشون درست نفهميديد شما !‌

شدنش كه ميشه كار نشد نداره !‌ ولي به بستگي به قالب هم داره ! اگه خودت داري طراحي ميكني فك كنم اين طوري بشه كه

2 تا پست طراحي كني و فونت هاش رو انتخاب كني بعد اين 2 پست را داخل حلقه بزاري اين طوري فك كنم يكي درميون پست هات فونتش فرق داره !‌

اگه هم در معرفي و تعريف فونت مشكل دارين دوست خوبمون در بالا نحوه تعريف گفتن !‌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در عرض 3 دقیقه و 26 ثانیه امکان پذیره

- برای هر پست این چنینی، زمینه دلخواهی به اسم مثلاً font ایجاد کنید - با مقدار 1

- در فایل استایل فونت رو تعریف نکنید - بجاش دو فایل استایل دیگه فقط برای تعریف فونت (font-face) ایجاد کنید (1.css و 2.css) و هر دو فونت رو با یک نام معرفی کنید و البته در دو ساب فولدر مجزا

- در هدر شرط بگذارید که اگر مقدار زمینه دلخواه font برابر 1 بود فایل css.1 و در غیر این صورت فایل css.2 فراخوانی بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در عرض 3 دقیقه و 26 ثانیه امکان پذیره

- برای هر پست این چنینی، زمینه دلخواهی به اسم مثلاً font ایجاد کنید - با مقدار 1

- در فایل استایل فونت رو تعریف نکنید - بجاش دو فایل استایل دیگه فقط برای تعریف فونت (font-face) ایجاد کنید (1.css و 2.css) و هر دو فونت رو با یک نام معرفی کنید و البته در دو ساب فولدر مجزا

- در هدر شرط بگذارید که اگر مقدار زمینه دلخواه font برابر 1 بود فایل css.1 و در غیر این صورت فایل css.2 فراخوانی بشه

مرسی زمان بندی :D :D :D :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط __PEYMAN__
      باسلام
      من میخوام فونت کل سایتمو کوفی کنم ... پلاگینی یا روشی ؟؟؟
    • توسط hossein911
      سلام دوستان

من می خوام یه قالب ایمیل درست کنم و فونت ایران سانس رو تو این قالب استفاده کنم ولی این فونت اعمال نمیشه، تو پنجره ی console پیغام زیر رو میده:
      Access to Font at 'http://khademi-hossein.gigfa.com/IRANSans.woff' from origin 'http://khademi-hossein.gigfa.com' has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource. Origin 'null' is therefore not allowed access.
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      فداتون
    • توسط ocean896
      سلام دوستان 
      من دنبال فونت iranjib.ir هستم "تیتر اخبار" 
      ظاهرا فونت nassim هست اما من هرچی میگردم این فونت و پیدا نمیکنم هرچند مشابه اون bbcnassim هست اما بازم مقداری ظاهرش با ایران جیب تفاوت داره 
      تقاضا دارم دوستان راهنمایی کنن
    • توسط manv
      بسم الله الرحمن الرحیم ، با سلام و تشکر از خدمات فوق العاده ی شما میخواستم بدونم چطوری میتونم فونت قالب وبلاگمو تبدیل به فونتی کنم که در انجمن این سایت استفاده میشه ؟ یا همچین فونتی که زیبایی خاصی داشته باشه و زیاد نازک نباشه ، ممنون .

لینک سایت : http://setaredownload.ir
      http://setaredownload.ir/wp-content/themes/setaredownload/style.css?ver=1.3.8
      لطفا مراحل را گام به گام توضیح دهید اگه زحمتی نیست ، درسته طراحی وب خوندم ولی تازه کارم . 
    • توسط abas_homyra
      با عرض سلام و خسته نباشید   میخواستم  چند تا فونت به  قالبم اضافه کنم  چطوری باید اضافه کنم  که  بشه