pouria7777

اضافه کردن اد ان دامین

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من میخوام یه سایت دیگه روی هاست فعلیم قرار بدم . یعنی همون ادان دامین

الان من فقط از سیپنل یه دامین اضافه کردم و تو public-html یه فولدر به اسم خود دامین اضافه شد . ولی بقیه کار رو بلد نیستم .

این ارور رو میده :

Error from park wrapper: Sorry, cannot determine nameserver IPs. Please make sure that the domain is registered with a

valid domain registrar.

اگه میشه توضیح بدید.

راستی برای دامنه جدید که لازم نیست هزینه یک ساله یا پنج ساله پرداخت شه درسته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من میخوام یه سایت دیگه روی هاست فعلیم قرار بدم . یعنی همون ادان دامین

الان من فقط از سیپنل یه دامین اضافه کردم و تو public-html یه فولدر به اسم خود دامین اضافه شد . ولی بقیه کار رو بلد نیستم .

این ارور رو میده :

Error from park wrapper: Sorry, cannot determine nameserver IPs. Please make sure that the domain is registered with a

valid domain registrar.

اگه میشه توضیح بدید.

راستی برای دامنه جدید که لازم نیست هزینه یک ساله یا پنج ساله پرداخت شه درسته؟

خوب شما باید دامنه رو هم بخرید بعد به پشتیبان هاستتوون میگی براتون ست میکنه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه اضافه کردن یک دامین واسم رایگانه

از دومی به بعد هزینه دریافت میکنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه اضافه کردن یک دامین واسم رایگانه

از دومی به بعد هزینه دریافت میکنن

پوریا جان منظور اینه که شما میتونید تا دو تا دامنه خریداری شده رو به هاست رایگان متصل کنید نه اینکه دامنه رایگان بگیرید.

اگه سه دامنه خریداری شده داشته باشید اونوقت به ازای یه دامنه اضافه باید هزینه بدین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی اشکان جان

الان من دامینو واسه یه سال خریدم

حالا باس چیکار کنم؟!

ویرایش شده در توسط pouria7777

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید باید دامین دوم رو هم توی نیک ثبت کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به قسمت addon domain در cpanel برید و اونجا دامین جدیدتون رو اضافه کنید . حالا یک فولدر توی public-html میاد . اونجا میتونید فایل هاتون رو قرار بدید و اسکریپت هاتون رو نصب کنید (مثلاً وردپرس نصب کنید ) و اون سایت رو با دامین جدیدتون بالا بیارید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید باید دامین دوم رو هم توی نیک ثبت کنم؟

اگر مایلید دامنه ای به جز دامنه اصلی بر روی هاست خود اد کنید تا سايتي مجزا از سايت اصلي راه اندازي كنيد می توانید از گزینه Addon Domains استفاده کنید.

برای این کار ابتدا وارد cPanel شده و گزینه Addon Domains را انتخاب کنید

ad1.jpg

در صفحه جديد فيلدها را به صورت زير تكميل كنيد :

New Domain Name: نام دامنه

Subdomain/Ftp Username: نام ساب دامین و نام کاربری برای اکانت ftp

Document Root: روت یا همون ریشه اصلی فایل ها

Password: پسورد برای لوگین شدن با ftp

Password (Again): پسورد را تکرار کنید

بعد روی Add Domain کلیک کنید.

ad2.jpg

اگر مسير Document Root را مطابق آموزش مسير پيش فرض قرار دهيد يك پوشه با نام دامنه داخل هاست ايجاد ميشود . مي توانيد مديريت سايت جديد را در اين پوشه انجام دهيد

نكاتي كه پيش از ادآن كردن دامنه بايد به آن توجه كرد :

- اگر مي خواهيد دامنه بين المللي (نظير com,org,net,...) روي هاست ادآن كنيد ابتدا دي ان اس هاي هاست را روي دامنه مورد نظر ست كرده پس از 5 الي 6 ساعت اقدام به ادآن كردن كنيد

- اگر مي خواهيد دامنه ir روي هاست ادآن كنيد ابتدا دي ان اس هاي هاست را روي دامنه مورد نظر ست كرده پس از 12 الي 24 ساعت اقدام به ادآن كردن كنيد

آموزش تنظيم دي ان اس دامنه ir در پنل كاربري نيك:

جهت مدیریت دامین هایی با پسوند ir ابتدا وارد آدرس زیر شوید :

مطابق شکل زیر در کادر مربوطه یوزر و رمز شخصی nic.ir خود را وارد کنید

nic1.jpg

پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی صفحه جدید باز میشود که مطابق شکل زیر بر روی دامین های من کلیک کنید

nic2.jpg

پس از ورود صفحه زیر باز میشود که با کلیک بر روی فلش آبی رنگ در کادر قرمزی که اشاره کرده ایم ، میتوانید دی ان اس جدید را ست کنید

nic3.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دوستان دنبال همین اموزش بودم

فقط چطوری باید وارد پیشخوان سایت جدید بشم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دوستان دنبال همین اموزش بودم

فقط چطوری باید وارد پیشخوان سایت جدید بشم؟

مثل سایت اصلی هستش.

http://new-domain.com/wp-admin/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟