رفتن به مطلب

چند سئوال در مورد زمینه دلخواه

پست های پیشنهاد شده

سلام من در مورد زمینه دلخواه چند سئوال برام پیش اومده و برام خیلی مهمه چون دارم قالبم رو ویرایش می کنم و زمینه دلخواه بهش اضافه می کنم می خواستم بدونم مثلا اگر ما یک قالب داشته باشیم که توش 5 تا زمینه دلخواه وجود داره بعد مثلا یک پست فرستادیم که درش از این زمینه دلخواه استفاده شده بعد قالب رو عوض می کنیم و در اونم 5 تا زمینه دلخواه (دقیقا مثل قالب قبلی) وجود داره می خواستم بدونم موقعی که قالب عوض بشه بازم مقادیری که در زمینه دلخواه پست نوشتیم باقی می مونه یا نه نمی دونم دقیق چجوری بگم که منظورم رو بفهمید اگر موضوع رو متوجه نشدید بگید یکجور دیگه توضیح بدهم

بعد دومش این که من الان دارم از یک کد شرطی استفاده می کنم که می گه اگر زمینه دلخواه مثلا لینک در پست بکار رفته بود این بخش رو نمایش بده حالا می خوام بدونم می شه کد شرطی گذاشت که بگه اگر مثلا مقدار 1 رو در زمینه دلخواه لینک بزنی اون بخش فعال بشه یعنی فقط صرف این که زمینه دلخواه استفاده شده باشه نباشه علاوه بر این که اون زمینه دلخواه باید درش استفاده شده باشه باید مقدار معینی هم وارد شده باشه مثلا یک کلمه معین

لینک به ارسال

سلام

سوال اول : بله فرقی در قالب شما نداره فقط باید زمینه های دلخواه در قالب جدیدتون هم مثل قبلی باشه

سوال دوم هم زیاد متوجه نشدم اما اگر منظورت اینه یه مقداریو در زمینه چک بکنه بله با همون شرط میتونید بزارید مثلا esme-zamine = 1 $ چک میکنه اگر 1 بود بقیه شرط رو اجرا کنه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام من از يه قالب اماده وردپرس استفاده كردم الان ميخوام سمت راست قالب رو تغيير بدم و بعضي از ابزارك ها رو پاك كنم ولي تو ابزاركها نشون داده نميشن چطوري ميتونم پاكشون كنم؟؟ لطفا كمك كنيد arkpetclinic@yahoo.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...