• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
پویابهروش

افزونه nofollow کردن لینک های خروجی

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان. بنده دنبال افزونه ای میگردم که لینک های خروجی داخل نظرات و پست ها رو nofollow کنه و target=_blank هم بهشون اضافه کنه. با این تفاوت که دارای یه پنل تنیظیمات پیشرفته باشه که مثلا لینک های داخلی خود وبلاگ وردپرسی خودم رو nofollow نکنه و همینطور اگر بشه بتونم برخی سایت ها رو مستسنا کنم!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزيز اين سه تا افزونه رو ي نگاهي بكن ببين به كارت مياد يا نه :

http://wordpress.org/plugins/nofollow/

http://wordpress.org...w-case-by-case/

http://wordpress.org...follow-control/

ویرایش شده در توسط RedPlus
8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من از این افزونه ها استفاده کردم اما به لینک های سایت rel="no follow" اضافه نمیشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه رو بررسی کنید :

http://wordpress.org/plugins/wp-noexternallinks/

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط barghandan
      سلام دوستان
      من یه سایت ووکامرسی دارم راه میندازم
      چیزی که جالبه اینه که انتهای همه ی لینک هام یه عبارت ثابتی اضافه میشه
       آدرس سایت http://konkurism.com/  هست ولی وقتی کلیک بکنید می بینید که انتهاش تغییر میکنه
      کارایی که کردم
      تست با پوسته های مختلف که تو همشون وقتی ووکامرس فعال بود این مشکل وجود داشت حتی پوسته های پیش فرض خود وردپرس
      همه پلاگین ها رو غیرفعال کردم و دونه دونه فعال کردم و فهمیدم ووکامرس اشکال داره
      پلاگین ها همش ورژن جدیده
      وردپرسم هم آپدیت شده است.

ممنون میشم کمک کنید 
    • توسط photojavad
      سلام 
      وقتی مطالب سایتم رو تو گوگل سرچ میکنم به جای باز شدن خود مطلب یا صفحه اصلی سایت باز میشه یا باید ادامه مطلب رو انتخاب بشه
      یا وقتی توی تصاویر گوگل عکس مطلب رو انتخاب کنم هم به صفحه اصلی سایت منتقل میشه به جای مطلب مربوط به عکس
      تصاویر پایین:

بعد از کلیک روی متن به جای اینکه مطلب اصلی باز شه (باید دوباره روی ادامه مطلب کلیک بشه)

که بعدی از کلیک روی عکس به صفحه اصلی منتقل میشه( photojavad.ir )
    • توسط صدرا
      سلام
      وقت بخیر
      من یه سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون میشم.
      من توی وبسایتم یه ستون دارم که آخرین مطالبو نشون میده. هر کدوم از مطالب هم در یه جعبه شامل تصویر شاخص و عنوان مطلبه. الان روی هر کدوم (تصویر یا عنوان) که کلیک میکنم میره داخل مطلب. اما من میخوام "کل جعبه" لینک بشه به مطلبم، نه فقط عکس و عنوان.
      سایر قسمتهای وبسایتم هم به این موضوع نیاز دارم که اگه در این مورد یاد بگیرم میتونم اونجاها هم به کار ببرم.
      این هم کد این جعبه:
      (یعنی من میخوام rsidbare-box لینک بشه اما نمیدونم زیرش باید دقیقا چه کدی بذارم؟!)
      <div class="rsidbare-box"> <div class="rimg-box"> <a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_post_thumbnail(array(45,45), array ('class' => 'alignleft')); ?></a> </div> <div class="text-rsidbare"> <a href="<?php the_permalink() ?>"><?php if (strlen($post->post_title) > 80) { echo mb_substr(the_title($before = '', $after = '', FALSE), 0, 80) . '...'; } else { the_title(); } ?></a> </div> </div>  

• توسط runy
      سلام
      می خوام پیوند های یکتا را تغییر بدم ولی  میترسم تمام لینک  هام بشکنه . چون من در لینک مطالبم تاریخ هم میاد ولی الان میخوام تاریخ را بردارم و فقط  نام نوشته بیاد .
      من بیشتر از 2000 مطلب دارم و بیشتر از 11000 لینک ایندکس شده .
       چکار میشه کرد که مطالب قبلی روی روش قبلی لینک گذاری بمونند و نشکنند و طلب جدید رو روش جدید لینک یعنی نام نوشته ایجاد بشه ؟
    • توسط M@hdi71
      سلام
      در افزونه Download Monitor این امکان وجود داره که برای هر دانلودی که تعریف می کنیم چندین لینک دانلود پیوست کنیم و برای هر لینک هم یک id تعیین میشه و  برای هر لینک هم میشه یک نسخه تعیین کرد.
      سوالم اینه که این امکان وجود داره که بشه به هر کدوم از این idها لینک مستقیم داد؟
      مثال:
      یک دانلود تعریف میکنیم با id =777 و 3 فایل یا لینک دانلود بهش پیوست می کنیم.
      id فایل اول=778
      id فایل دوم=779
      id فایل سوم=780
      لینکش هم به این صورت میشه:
      wp-parsi.com.com/download/777
      حالا چطور باید به فایلی که با id=779 مشخص شده لینک داد؟ چون به طور پیشفرض وقتی آدرس "wp-parsi.com.com/download/777" رو وارد می کنیم فایلی که در رتبه اول وجود داره (بالاتر از همه) دانلود میشه.
      با تشکر