رفتن به مطلب

مشکل در ایجاد صفحه جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید من یه مشکل خیلی مهم دارم من نمی دونم چطوری میشه یه صفحه مثل صفحه اصلی سایت زد یعنی دوستم به من گفت که یه برگه باید ساخت و من ساختم ولی نمیتونم توش پست های جدا از هم بزنم مثل صفحه اول سایت یعنی نمی دونم از کجا میتونم یه صفحه مثل صفحه اول سایت زد با پست های جدا از هم ، تو برگه هم فقط میشه یه پست داد )):

لطفا کمک کنید کارام مونده :(

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

اگر درست متوجه شده باشم میخواین یک برگه بسازید و نمایش اون برگه مثل صفحه اولتون باشه.

برای اینکار کدهای فایل ایندکس رو در داخل فایل جدید کپی کنید و بعد اون رو تبدیل به یک برگه با قالب دلخواه کنید.

لینک به ارسال

با سلام و تشکر از جوابتون من این کار رو انجام دادم ولی بازم نشد یعنی من میخوام مثل صفحه اول بتونم توش پست های جدا از هم بدم ولی نمی شه حالا راهی هست که من بتونم تو یه برگه پست های جدا از هم بدم ؟

ویرایش شده توسط ArMiN
لینک به ارسال

دوست عزيز براي اينكار شما ميتونيد از طريق هاستتون يك ساب‌دامين ايجاد كنيد و بعد توي اون ساب‌دامين وردپرس جديد نصب كنيد ، يا خيلي بهترش اينه كه از وردپرس شبكه استفاده كنيد ..

لینک به ارسال

با سلام ممنون از جوابتون :wub: ولی من نمی دونم چطوری میشه این کار رو کرد :( چون من تازه وارد هستم و حدود 1 ماه هست که سایت راه انداختم :rolleyes: اگه کمی بیشتر توضیح بدید ممنون میشم :wub: یا لینک بدید خودم ببینم :)

لینک به ارسال

ؤساتش کمی درخواستتون مبهم شد!

شما میخوای پست های جدا از هم مثل صفحه اصلی داشته باشی؟

یعنی در یک دسته جدید باشن یا نه فقط پست های ارسال شده اخیر رو نمایش بدید؟

لینک به ارسال

سعید جان گفتن جواب رو ولی من یاد ندارم ساب دامین درست کنم و یه سوال دیگه هم داشتم در وردپرس شبکه قالب فرق داره یعنی من بخوام ورد پرس شبکه نصب کنم بعد باید قالب وردپرس شبکه ای رو پیدا کنم یا همون قالب کار میکنه ؟

لینک به ارسال

پس بهتره از وردپرس شبكه استفاده كنيد ، اين رو به انتهاي فايل wp-config.php اضافه كنيد وردپرس شبكه فعال ميشه ..

define('WP_ALLOW_MULTISITE', true);

حالا ميتونيد كاري كه لازم داريد رو با ساختن سايت‌هاي ديگه در پنله مديريتتون انجام بديد (البته اگه همين كار مد نظرتون باشه ) ، در مورد سوال آخر هم خير ، قالب وردپرس شبكه با وردپرس معمولي تفاوتي نداره و هر دو يكي هست ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...