رفتن به مطلب

عدم نمایش نوشته در برگه

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

من تازه وردپرس رو روی هاستم نصب کردم ولی وقتی متنی می نویسم که طولانیه توی نوشته ها وقتی به ادامه مطلب میرم متن رو کامل نشون نمیده و نصفه است و توی برگه ها هم وقتی چیزی تایپ می کنم کلا نشون نمیده ...

مشکل زاز کجاست ؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام دوست عزيز !‌ مشكل از قالبتون نيست ؟!‌ ميخواين قالب عوض كنيد ببنيد بازم همين طور هست ؟!‌

لینک به ارسال

سلام

خسته نباشید

من تازه وردپرس رو روی هاستم نصب کردم ولی وقتی متنی می نویسم که طولانیه توی نوشته ها وقتی به ادامه مطلب میرم متن رو کامل نشون نمیده و نصفه است و توی برگه ها هم وقتی چیزی تایپ می کنم کلا نشون نمیده ...

مشکل زاز کجاست ؟

ممنون

آدرس سایت + پست و برگه نمونه

لینک به ارسال

امکانش هست آدرس سایتو براتون پیام خصوصی کنم ؟

من معذرت میخوام از شما اما یه سوال برام پیش اومده( قبلا هم چند بار دیدم از دوستان دیگه ) چرا آدرس سایت رو نمیزارین اینجا؟مشکلی هست؟

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید دوستان عزیز و گرامی-من روی یک هاست رایگان ورد پرس راه اندازی کردم که انگلیسی بود بعد اومدم یه افزونه فارسی نصب کردم که فارسی شد . حالا نوشته هایی که با فارسی ثبت میکنم به صورت علامت سوال (؟؟؟؟؟؟؟) نشون میدی . ممنون میشم اگه راه نمایی کنید.

لینک به ارسال

سلام

لطفا در انجمن در مورد خرابی نوشته ها جستجو کنید

لینک به ارسال

آدرس سایت : http://ksh-himt.ir/

در منو های بالا قسمت : تست برگه متنی رو اضافه کردم که با قسمت تماس با ما تداخل داره و اینطوری که می بینین نشون میده ...

البته باید بگم قسمت تماس با ما و اطلاعات تماس را در قسمت ویرایشگر و کدهای page.php اضافه کردم.

لینک به ارسال

اگه که منظورتون اینه که مطلب این شکلی میشه وآخرش [...] میاد.

برید توی فایل page.php و به جای

<?php wpe_excerpt(); ?>

از این استفاده کنید:

<?php the_content(); ?>

اگه مشکل حل نشد لطفا محتویات فایل page.php رو اینجا بزارین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...