رفتن به مطلب

مشکل با افزونه all in one seo pack

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

بنده در سایت وردپرسم از افزونه all in one seo pack برای کلیدواژه ها استفاده می کنم

مشکلی که با این افزونه دارم اینه که در قسمت نمایش لیست نوشته ها و صفحه ها تمام کلیدواژه های وارد شده برای هر نوشته یا صفحه رو در یک ستون نشون میده که باعث میشه اندازه هر سطر از جدول خیلی زیاد بشه

و این مورد باعث میشه که برای مثلا 10 نوشته موجود در یک صفحه من کلی اسکرول کنم

حالا می خوام یکی از حالت های زیر رو داشته باشم :

1- نمایش فقط چند حرف از کلیدواژه های وارد شده برای هر نوشته یا صفحه (فقط برای اینکه بدونم کدوم صفحه ها یا نوشته ها دارای کلیدواژه هستن)

2- در صورتی که مورد اول قابل پیاده سازی نیست ، کل ستون های مرتبط با افزونه در صفحه لیست نوشته ها و صفحه ها نمایش داده نشه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با تشکر

لینک به ارسال

متوجه سئوال نشدم

به هر اندازه ای که کلمات کلیدی اون کلماتی هعستند که در زیر مطالبتون وجود داشته باشند و الا موتور جستو هم نمی بینتشون

برای اینکه هر لینک در یک خط نباشه کلاسش را باید پیدا کنید و بهش خاصیت floiat:right بدید

ربط مشکلتون به افزونه را هم نفهمیدم

لینک به ارسال

منظورم در صفحه نمایش لیست نوشته ها هست

وقتی تعداد کلمات کلیدی یک نوشته زیاد یاشه ، طول اون سطری که نوشته اش کلمات کلیدی زیادی داره طولانی میشه

مثلا اگه سطر اول 100 تا کلمه کلیدی داشته باشه در اون ستون Keyword مرتبط با نوشته همه 100 تا رو نشون میده و چون عرض ستون کم هست ، زیر هم میندازه و باعث طولانی شدن لیست نوشته ها میشه

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

با تشکر

لینک به ارسال

راه حل خیلی سادست . توی تنظیمات صفحه تیک نمایش کلید وازه ها رو بردارید . اونجا یتونید تعیین کنید کدوم آیتم ها رو نشون بده و کدما رو نشون نده . لینکس اون بالا سمت چپه . (تنظیمات صفحه)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...