رفتن به مطلب

مشكل در فارسي سازي

RedPlus

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزيز

بنده اين قالب فارسش سازي كردم كه از بادي پرس هم استفاده ميكنه !‌ توي بخش آخرين فعاليت هاي كاربران كه مربوط به بادي پرس هم هست فعاليت ها رو به انگليسي نمايش ميده همان طور كه عكس زير نشون ميده :

2013-08-31-02-13-46.png

حالا ميخواستم بدونم از قالب هست يا نه بادي پرس به درستي فارسي سازي نشده ؟!‌

افزونه جلالي هم فعال هست!‌

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

سلام به دوستان عزيز

بنده اين قالب فارسش سازي كردم كه از بادي پرس هم استفاده ميكنه !‌ توي بخش آخرين فعاليت هاي كاربران كه مربوط به بادي پرس هم هست فعاليت ها رو به انگليسي نمايش ميده همان طور كه عكس زير نشون ميده :

2013-08-31-02-13-46.png

حالا ميخواستم بدونم از قالب هست يا نه بادي پرس به درستي فارسي سازي نشده ؟!‌

افزونه جلالي هم فعال هست!‌

درود ...

این مشکل از بادی پرس هستش، بخوبی فارسی سازی نشده متاسفانه، تا چند روز دیگه نسخه کامل و بدون مشکلش رو منتشر خواهم کرد.

:)

لینک به ارسال

اهووم ممنون اخه از bp-parsi.com گرفتم :D البته انجمن تازه تاسيس هست و جاي پيشرفت خيلي داره !‌

شما هم هستين اونجا !‌ به هر حال اگه شما زحمتش دارين ميكشين منتظر هستيم اگر هم كمكي هست بگين !‌

يا هم اگه ميبينيد طول ميكشه خودم هم دست به كار بشم ببينم چي ميشه !‌

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

اهووم ممنون اخه از bp-parsi.com گرفتم :D البته انجمن تازه تاسيس هست و جاي پيشرفت خيلي داره !‌

شما هم هستين اونجا !‌ به هر حال اگه شما زحمتش دارين ميكشين منتظر هستيم اگر هم كمكي هست بگين !‌

فعلا برای اینکه کارت راه بیفته میتونی از این مسیر functions.bb-core.php تو خط 555 اگر اشتباه نکنم

به صورت دستی تمام week / year / ... فارسی کنی من هم همین کارو کردم

چون متاسفانه فایل po زبان در بسته بادی پرس فارسی وجود نداره که ویرایش کنیم

لینک به ارسال

درود ...

برای دریافت جدیدترین نسخه بادی پرس فارسی اینجا کلیک کنید.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

بعضی از موارد در فانکشن های هسته بادی پرس هست که حد لاامکان فارسی شده که اگر دوستان مشکلی دیدند حتما در انحمن بادی پرس فارسی اعلام کنند تا اصلاحات وبازبینی

انجام شود.

در ضمن ما بارها تاپیک زدیم در انجمن وردپرس فارسی که گفتیم دوستان نظرات دارند پیشنهاد دارند اعلام کنند تا ما برای بهتر شدن آن را انجام دهیم

حتی فراخوان همکاری هم زدیم .

به هرحال در خدمت هستیم...

لینک به ارسال

دوباره سلام !‌بسته شما رو هم دانلود كرديم اينطوري شد !‌ هنوز هم بعضي جاها فارسي نشده !‌

post-3159-0-80890700-1378018303_thumb.pn

created the group و اون جا هايي هم كه فارسي كردين به اين صورت نمايش ميده معلومه ديگه ... !

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

دوباره سلام !‌بسته شما رو هم دانلود كرديم اينطوري شد !‌ هنوز هم بعضي جاها فارسي نشده !‌

post-3159-0-80890700-1378018303_thumb.pn

created the group و اون جا هايي هم كه فارسي كردين به اين صورت نمايش ميده معلومه ديگه ... !

تا شب براتون پیام خصوصی میشه، این مشکلم تا دو سه روز دیگه حلش میکنم، قرار میدم، .

لینک به ارسال

فعلا برای اینکه کارت راه بیفته میتونی از این مسیر functions.bb-core.php تو خط 555 اگر اشتباه نکنم

به صورت دستی تمام week / year / ... فارسی کنی من هم همین کارو کردم

چون متاسفانه فایل po زبان در بسته بادی پرس فارسی وجود نداره که ویرایش کنیم

البته اینکار چندتا ایراد داره اولیش اینه که برگه functions.php را مجبور می شوید utf8 ذخیره کنید در صورتیکه بهتر است ASCII باشد دومیش هم اینه که بعد از به روز رسانی فایل ترجمه این آیتم ها کماکان از فایل اصلی خونده می شند ئو در واقع به روزرسانی ترجمه روشون اعمال نمی شه

اگر می خواهید ترجمه فایلی را تغییر دهید فایل اول پوشه را به سیستم شخصی منتقل کنید و بعدش فایل po ترجمه را ویرایش کنید و در نهایت فایل mo ترجمه را آپلود کنید جای فایل قبلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...