• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
electromana

خطای Forbidden

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه ی دوستان عزیز

چند روز قبل وارد وردپرس شدم و تغییراتی را ایجاد کردم (افزونه ای رو فعال کردم) بعد از تغییر صفحه ی وردپرس سفید شد و در همان حالت ماند !

چند ساعتی گذشت و مجددا امتحان کردم ولی همچنان همان مشکل را داشت !

پس برآن شدم تا وردپرس جدیدی نصب کنم تمام راه هایی که در اکثر مطابل مربوط به تصب وردپرس بود را دنبال کردم ولی متاسفانه تنها و تنها با مشکل زیر برخورد می کردم:

post-3192-0-79190600-1377943611_thumb.jp

از تمامی اساتید و دوستان پیشاپیش ممنونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شاخه wp-content رو تغییر نام بده ببین بازم مشکل این خطارو میده یا نه

اگه خطا نداد و صفحه سفید اومد حالا اسم شاخرو درست کن و اینبار شاخه plugins رو تغییر نام بده ببین سایت بالا میاد یا نه

اگر نشد فایل htaccess. رو بزار اینجا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 11057
      مشکل در نصب وردپرس روی دایرکت ادمین
      بعد نصب کردن ورد پرس سایت بالا نمیاد،این اخطار رو نشون میده:

Not Found
      The requested URL / was not found on this server.
      Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    • توسط khkh
      سلام.خسته نباشید.
      من طبق آموزش هایی که توی اینترنت بود، تا اونجایی که  wp-config-sample.php  رو -sample اش رو بر میداری و ویرایشش میکنی رفتم. ولی بعد که میخوام وارد بشم میگه برای ورود به پوشه ی wp-config-sample.php نیاز هستش. وقتی هم که دوباره اسمش رو به همون اسم اولیه تغییر میدم و میرم که وارد بشم،پیغام میده:احتمالاً نام کاربری یا رمز عبور شما در پرونده‌ی wp-config.php اشتباه است. حالا من نمیدونم چکار کنم: اگه اسمش همون اسم اولیه باشه، این پیغام رو میده، اگه اسمش رو تغییر بدم، میگه بهwp-config.php نیاز هستش.
      لطفاً کمکم کنید.
    • توسط Siaavash
      وردپرس نسخه 4.5.2 رو نصب کردم...
      وقتی میخوام یک پوسته رو از روی سیستم آپلود و نصب کنم بعد از چند دقیقه با پیغام زیر مواجه می شم:
      مشکل از کجا می تونه باشه و چطور می تونم رفعش کنم؟...
    • توسط venus_h
      سلام
      من تو یه وب سایتم از قالب bishop استفاده می کنم. الان می خوام از همین قالب برای یه وب سایت جدیدم استفاده کنم. برای این کار چه کاری باید کنم؟ از تو قسمت ادمین سایت پیشینم قالب رو به حالت زیپ دانلود کردم و اونو در سایت جدیدم برای نصب آپلود کردم. می گه نصب با موفقیت انجام شد ولی وقتی فعالش می کنم یه صفحه سفیده و دیگه هیچی نمایش داده نمی شه
    • توسط Cyberlife
      سلام
      من از طریق EasyPHP وردپرس را روی کامپیوتر خودم نصب کردم اما مشکل اینه که وقتی
      میخوام وارد قسمتهای مختلف وردپرس بشم بیشتر از 10 یا 20 ثانیه طول میکشه و حتی
      گاهی اوقات موقع نصب یک افزونه از طریق خود وردپرس به خاطر طول کشیدن بیش از 30
      ثانیه، Error میده و باید دوباره Load کنم، حالا میخوام ببینم این مشکل از چیه ؟
      سخت افزار کامپیوتر هم مشکلی نداره و نسبتاً جدیده، RAM کامپیوتر 8 گیگ، CPU E8500
      دو هسته ای و هارد یک ترابایت وسترن دیجیتال 64 مگ کش هست. هیستوری و کش مرورگر
      هم پاک کردم و با 2 مرورگر فایرفاکس و کروم امتحان کردم اما مشکل همچنان وجود داره،