رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت شما وردپرسی های عزیز ...

--------------------------------------------------------------------------------------------

امروز برای شما نسخه فارسی افزونه بادی پرس رو آماده سازی کردیم که مشکلاتی از قبیل فارسی نبودن برخی از قسمت ها همانند بروزرسانی ها و غیره را ندارد و تمامی این موارد در این نسخه رفع شده اند.

همچنین به کسانی که از افزونه بادی پرس تا کنون استفاده نکرده اند و یا آشنایی لازمه با آن را ندارند باید گفت که: افزونه بادی پرس، افزونه ای برای ساخت و گسترش یک شبکه اجتماعی ساده، مستقل و پرکاربرد برای سایتهای وردپرسی شما است؛ یکی از بزرگ ترین نکات بادی پرس فیکس بودن آن با افزونه بی بی پرس و خود وردپرس میباشد و کاملا متن باز است و شما میتوانید تغییرات لازمه رو درش ایجاد کنید و شبکه ای مورد سلیقه خودتان خلق کنید.

نکته : با توجه به اینکه این اولین نگارش بنده از بادی پرس میباشد، شاید مشکلاتی در ترجمه وجود داشته باشد( هر چند کاملا تست شده )؛ به هر حال چنانچه مشکل، عیب و یا کم و کاستی در ترجمه و خود بادی پرس فارسی مشاهده کردید، حتما مطرح فرمایید تا پیگیری و حل شود، ضمن اینکه نسخه های بروز تر و کامل تری نیز با گسترش خود بادی پرس بزودی منتشر خواهیم کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بادی پرس، به صفحه رسمی این افزونه در وردپرس سری بزنید.

دانلود بادی پرس فارسی نگارش 1.8.1 :

buddypress.zip

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده :

www.gamerha.net

آموزش نصب :

فایل buddypress.zip را از حالت فشرده خارج نمایید و سپس آن را دوباره زیپ نمایید و از طریق پنل وردپرس خود و بخش افزونه ها آن را آپلود و فعال کنید و یا از طریق کنترل پنل هاست خود اقدام به آپلود آن نمایید.

منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

لینک به ارسال

دوست عزیز انجمن و پشتیبانی بادی پرس برای همین راه اندازی شده است.

دوستان در انجا می توانید مراجعه کنید

forum.bp-parsi.com

bp-parsi.com

لینک به ارسال

دوست عزیز انجمن و پشتیبانی بادی پرس برای همین راه اندازی شده است.

دوستان در انجا می توانید مراجعه کنید

forum.bp-parsi.com

bp-parsi.com

دوست عزیز حرف شما متین.

اما اینکه میگید که توی انجمن شما بزارن، خوب این انجمن چی؟

اگه کپی برداری میکردن باید با ذکر منبع هشدار میدادن که مطلب از شما کپی شده.

اما وقتی خودشون میگن که فارسی سازی کامل کردن پس میل با خودشونه که کجا بزارن.

حتما اگر کسی مشکلی با بادی پرس داشت ما کاری نتونستیم بکنیم براشون به شما ارجاع خواهیم داد.

دوست عزیز تمامی حرفام رو دوستانه زدم لطفا خرده نگیرید.

لینک به ارسال

سلام بابا بيخيال حالا بحث پيش مياد ! هدف هر دو دوستان كمك كردن هست !‌

فقط اين بسته رو كه من گرفتم به اين صورت شد :

لینک به ارسال

دوست عزیز حرف شما متین.

اما اینکه میگید که توی انجمن شما بزارن، خوب این انجمن چی؟

اگه کپی برداری میکردن باید با ذکر منبع هشدار میدادن که مطلب از شما کپی شده.

اما وقتی خودشون میگن که فارسی سازی کامل کردن پس میل با خودشونه که کجا بزارن.

حتما اگر کسی مشکلی با بادی پرس داشت ما کاری نتونستیم بکنیم براشون به شما ارجاع خواهیم داد.

دوست عزیز تمامی حرفام رو دوستانه زدم لطفا خرده نگیرید.

دوست عزیز و بزرگوار

پشتیبانی بادی پرس یعنی این که اگر کسی مشکل داشت سوالی داشت اونجا مطرح کند ما هم و دوستان در خدمتشون باشیم

منظورم این هست.

لینک به ارسال

دوست عزیز و بزرگوار

پشتیبانی بادی پرس یعنی این که اگر کسی مشکل داشت سوالی داشت اونجا مطرح کند ما هم و دوستان در خدمتشون باشیم

منظورم این هست.

آفرین بر شما.

اما نه اینکه بیاین اینجا و بگین چرا اینجا میپرسین در مورد بادی پرس باید میومدین بادی پرس!!!!

مثلا:

( چرا شما میاین اینجا برای پشتیبانی وردپرس؟مگه wp-persian پشتیبانی وردپرس فارسی نیست؟ )

لینک به ارسال

آفرین بر شما.

اما نه اینکه بیاین اینجا و بگین چرا اینجا میپرسین در مورد بادی پرس باید میومدین بادی پرس!!!!

مثلا:

( چرا شما میاین اینجا برای پشتیبانی وردپرس؟مگه wp-persian پشتیبانی وردپرس فارسی نیست؟ )

یک نکته وجود دارد دلیل راه اندازی این پشتیبانی در آنجا این هست که دوستان حمایت کنند تا تخصصی تر و بهتر شکل گیری بشه.

ولی این طور اون جوری ما می گیم نمی شود. موضوع فقط همینه.

که تخصصی و همچنین رشد و پیشرفت بادی پرس فارسی هست.

و الا مسئله ای دیگری نیست و نخواهد بود.

ویرایش شده توسط sadeght
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

--------------------------------------------------------------------------------------------

امروز برای شما نسخه فارسی افزونه بادی پرس رو آماده سازی کردیم که مشکلاتی از قبیل فارسی نبودن برخی از قسمت ها همانند بروزرسانی ها و غیره را ندارد و تمامی این موارد در این نسخه رفع شده اند.

همچنین به کسانی که از افزونه بادی پرس تا کنون استفاده نکرده اند و یا آشنایی لازمه با آن را ندارند باید گفت که: افزونه بادی پرس، افزونه ای برای ساخت و گسترش یک شبکه اجتماعی ساده، مستقل و پرکاربرد برای سایتهای وردپرسی شما است؛ یکی از بزرگ ترین نکات بادی پرس فیکس بودن آن با افزونه بی بی پرس و خود وردپرس میباشد و کاملا متن باز است و شما میتوانید تغییرات لازمه رو درش ایجاد کنید و شبکه ای مورد سلیقه خودتان خلق کنید.

نکته : با توجه به اینکه این اولین نگارش بنده از بادی پرس میباشد، شاید مشکلاتی در ترجمه وجود داشته باشد( هر چند کاملا تست شده )؛ به هر حال چنانچه مشکل، عیب و یا کم و کاستی در ترجمه و خود بادی پرس فارسی مشاهده کردید، حتما مطرح فرمایید تا پیگیری و حل شود، ضمن اینکه نسخه های بروز تر و کامل تری نیز با گسترش خود بادی پرس بزودی منتشر خواهیم کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بادی پرس، به صفحه رسمی این افزونه در وردپرس سری بزنید.

buddypress.zip

www.gamerha.net

آموزش نصب :

فایل buddypress.zip را از حالت فشرده خارج نمایید و سپس آن را دوباره زیپ نمایید و از طریق پنل وردپرس خود و بخش افزونه ها آن را آپلود و فعال کنید و یا از طریق کنترل پنل هاست خود اقدام به آپلود آن نمایید.

توی قالب فقط فایل mo. فارسی هست، فایل po. رو میذاری برای دانلود که بتونیم عبارات رو با سلیقه خودمون تغییر بدیم؟ مرسی

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

انجمن بادی پذس ضعیف عمل می کنه و هنوز سایتش مشکل داره. در جهان نت هر کس کوشاتر و قوی تره ماندگاره. از دوستانی که برای گسترش بادی پرس تلاش میکنن در این سایت ممنونم.

لینک به ارسال

انجمن بادی پذس ضعیف عمل می کنه و هنوز سایتش مشکل داره. در جهان نت هر کس کوشاتر و قوی تره ماندگاره. از دوستانی که برای گسترش بادی پرس تلاش میکنن در این سایت ممنونم.

دوست عزیز بادی پرس ضعیف عمل نمی کنید درست نیست که در تخریب افرادی که در حال فعالیت هستند انجام بدید.

یک مدتی در حال تغییر و بازسازی هست کما این که افزونه ای اختصاصی هم اماده کردیم که بزودی منتشر می شود.

پس کمی با تامل بیشتر نتیجه گیری کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

بادی پرس 2.1.1 هم اکنون در پشتیبان پارسی بادی پرس در دسترس و اماده می باشد.

با احترام

سلام

تشکر برای زحمت هاتون...

فقط من فارسی ساز شما رو استفاده کردم یه سری موارد هنوز انگلیسی بود! مطمئنید تمام خط ها ترجمه شده ؟

از bp-legacy هم استفاده میکنم

لینک به ارسال

سلام

تشکر برای زحمت هاتون...

فقط من فارسی ساز شما رو استفاده کردم یه سری موارد هنوز انگلیسی بود! مطمئنید تمام خط ها ترجمه شده ؟

شما میتوانید بادی پرس و یا بی بی پرس انگلیسی رو نصب کنید

و پسپ افزونه persian world را نصب کنید

این افزونه خودکار بادی پرس و بی بی پرس را کامل ترجمه میکند

لینک به ارسال

سلام

تشکر برای زحمت هاتون...

خواهش می کنم تمامی متن ها فارسی شده است کدام متن ها مشکل دارد ؟

در ضمن دوست عزیز افزونه ای که معرفی کردید با بادی پرس جدید که تغییراتی داشته چندان مناسب نیست.

کما این که افزونه ای ما تهیه کردیم بزودی توسط تیم بادی پرس پارسی ارائه خواهد شد

(خوشحال می شویم هر گونه مورد و مسئله ای هست به ما گزارش کنید)

ویرایش شده توسط sadeght
لینک به ارسال

خواهش می کنم تمامی متن ها فارسی شده است کدام متن ها مشکل دارد ؟

در ضمن دوست عزیز افزونه ای که معرفی کردید با بادی پرس جدید که تغییراتی داشته چندان مناسب نیست.

کما این که افزونه ای ما تهیه کردیم بزودی توسط تیم بادی پرس پارسی ارائه خواهد شد

(خوشحال می شویم هر گونه مورد و مسئله ای هست به ما گزارش کنید)

از تقریبا 1500 خط شما 521 خط رو ترجمه کردید! ولی باز جای تشکر داره به امید پیشرفت شما

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

امیدوارم هرچه سریعتر رقیبی تیمی جدید پیدا بشه که تیم بادی پرس فارسی یکم فعالتر بشه یا کلا از رنکای اول گوگل خارج بشه که کاربران به اشتباه بادی پرس رو ضعیف تصور نکنن!

خودم به تنهایی نشستم تک تک کلماتی که زیاد استفاده میشه رو ترجمه میکنم هرکس نیاز داشت بگه براش ایمیل کنم

info@naserr.ir

لینک به ارسال

امیدوارم هرچه سریعتر رقیبی تیمی جدید پیدا بشه که تیم بادی پرس فارسی یکم فعالتر بشه یا کلا از رنکای اول گوگل خارج بشه که کاربران به اشتباه بادی پرس رو ضعیف تصور نکنن!

خودم به تنهایی نشستم تک تک کلماتی که زیاد استفاده میشه رو ترجمه میکنم هرکس نیاز داشت بگه براش ایمیل کنم

info@naserr.ir

دوست عزیز بجای تضعیف سعی کنید همکاری داشته باشید نه این که تخریب کنید ....

جالبه دوستان می گن که بادی پرس پارسی فلانه همکاری هم نمی کنند عمل کنید صبحت کردن راحته .

کما این که ما فعال هستیم ولی دوستان کمی لطف می کنند

ویرایش شده توسط sadeght
لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۲/۶/۹ ه‍.ش. at 15:10، تنها در تاریکی گفته است :

buddypress.zip

www.gamerha.net

آموزش نصب :

ممنونم از زحمتی که میکشید فط یه مشکلی هست که موقعی که تو پروفایل عکس آپلود میکنیم میزنه با موفقیت آپلود شد ولی نمایش نمیده عکس را میشه راهنمایی کنید چطور درست میشه

ویرایش شده توسط 11111alireza
لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...