رفتن به مطلب

مشکلات افزونه Google XML Sitemaps

پست های پیشنهاد شده

سلام

من در افزونه Google XML Sitemaps به یه سری نکات ریزی برخورد کردم که هیج جا جوابشو پیدا نکردم. هر کی میدونه خواهشا کمک کنه.

1 - اگر من مثلآ تگ ها رو در مپ نیارم ایا تگ ها دیگه به هیچ عنوان ایندکس نمیشه؟؟؟؟

2 - اگر پیوند ها ی یکتای من شامل دسته بندی و نام نوشته باشه. ایا در این صورت به خاطر ایندکس شدن پست وارد کردن دسته بندی ها در مپ واجب میشه یا ربطی نداره؟؟؟؟؟

3 - در این افزونه میشه تعیین کرد که مثلآ 20 تا پست بیشتر تو مپ نیاد. اگر من مثلآ 1000 تا پست گذاشتم و سرعت لود مپ اومد پایین و من مجبور شدم 1000 رو به 500 کاهش بدم اونوقت نصف لینک ها از مپ حذف میشه. ایا حذف شدن این لینک ها از مپ باعث از بین رفتن ایندکس انها از گوگل میشود؟؟؟؟ و یا چون قبلآ پست ها ایندکس شده تاثیری ندارد؟؟؟؟؟

4 - بعضی سایت ها مثل سایت دانلود ها از همین افزونه استفاده میکنند ولی برای هر بخش مثل بخش تگ ها مپ جدایی رو در مپ اصلی تعریف کرده اند. روش ساختش چجوریه؟؟؟؟

و در اخر میخاستم نظرتون رو بدونم. سایت من قراره فروشگاهی باشه و میخام در مپ فقط پست ها و تگ ها رو بیارم چون میخام زوم گوگل رو این دو تا باشه. و میخام اولویت 100 رو به پست ها و 70 رو به تگ ها بدم نظرتون چیه/؟؟؟؟ایا دادن 70 درصد به تگ ها باعث نمیشه مدام مطالبم از رو تگ ها ابندکس شه؟؟؟

با تشکر

لینک به ارسال

1 - نیازی نیست تگ ها رو توی سایت مپ بیارید خودشون ایندسک میشن

2 - به نظر من اصلا دسته بندی ها رو نذارید ایندکس بشن

3 - اصلا نگران سرعت لودش نباشید و بذارید همه ی مطالب توی سایت مپ باشن، بنده خودم تا 2800 رو توی سایت مپ قبلا آوردم و بدون مشکلی کار میداد

4 - لینک بدید

اصلا تگ ها رو نیارید (1)

لینک به ارسال

1 - نیازی نیست تگ ها رو توی سایت مپ بیارید خودشون ایندسک میشن

2 - به نظر من اصلا دسته بندی ها رو نذارید ایندکس بشن

3 - اصلا نگران سرعت لودش نباشید و بذارید همه ی مطالب توی سایت مپ باشن، بنده خودم تا 2800 رو توی سایت مپ قبلا آوردم و بدون مشکلی کار میداد

4 - لینک بدید

اصلا تگ ها رو نیارید (1)

ولی من بابت نوشتن کلمات کلیدی کلی وقت میزارم تا بهترین کلمات کلیدی مطلب رو بنویسم. بهتر نیست تو مپ بیارمشون و بهشون اولویت بدم تا اینکه بزارم خودشون ایندکس شن؟؟؟ و این موردی که گفتید لینک بدید رو میشه بیشتر توضیح بدید چون من یه جا خوندم طرف میگفت باید فایل xsl دستی بسازید و بیشتر هم توضیح نداده بود. اصلآ ایا بهتر نیست برم سراغ یه افزونه دیگه که صفحه بندی خودش داشته باشه. ایا این افزونه ای که داریم در موردش بحث میکنیم بهترینه در نوع خودش؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...