رفتن به مطلب

ممنون میشم راهنمایی کنید در مورد این موارد

1seda

پست های پیشنهاد شده

سلام

1 - دوستان حتما دیدید که در بعضی از سایت ها یک سایت جدید در داخل خود اون سایت باز میشه و یا یک کادر عمودی و یا افقی در کوشه تصویر از سایت اصلی می افته و سایت جدید در زیر این کادر می افته

می خواستم ببینم پلاگینی داره و یا کدی و چه جور میتونم این کار و بکنم

حالا یا کل سایت در وسط قالب من باز بشه و یا یه کادر از سایت من بیفته در گوشه تصویر و سایت دیگر در زیر آن لود بشه

2 - من چند وقت پیش یک پلاگینی دیدم که میشد هر نوشته ای را میخواست بزارید بالاش مثل اون خط آبی پر رنگ بالای همین انجمن که منو ها هست -

اما من دیدم در بعضی سایت های خبری جدیدترین خبرها و یا پست ها و یا بیشترین بازدید شده ها در کادر بالا همون جایی که منو هست قرار میگیره - که اتوماتیک هست

این 2 کار و چه جوری میشه کرد

ممنون میشم از اساتید راهنماییم کنید

لینک به ارسال

ممنون

2 - نمونش سایت http://khabaronline.ir/ هست که اگه نگاه کنی زیر منوی سرچ یک کادر سفید داره

که جدیدترین خبراش میره بالا

1 - در مورد iframe میشه یک نمونه کد بدی

که یه کادر کنارش باشه و سایت باز بشه درون و زیر سایت

من زیاد به کد ها وارد نیستم

3 - دوستان من یک کد Query مربوط به نمایش تصویر اسلاید شو را دارم و در قالبم قرار دادم ولی در قالبم و سایتم هیچ چیزی نمایش داده نشد

راه خاصی داره چیکار کنم

4- دوستان این سایت و ببینید http://www.khabarpu.com/ خبر خوان داره و نشون میده پست چند دقیقه قبل و ا زکجا خواند ه شده

رافزونه وردپرسش و میدونید چی هست

و یا کدی و یا افزونه ای هم هست که منبع رو هم نداد بگه این پست مثلا برای 2 دقیقه قبل هست

ویرایش شده توسط 1seda
لینک به ارسال

سلام

1- از افزونه‌ی news ticker استفاده کنید.

2- ایجاد فریم خبری

3- کدهاتون رو قرار بدید.

لینک به ارسال

ممنون از جواب های بالا

- دوستان من یک کد Query مربوط به نمایش تصویر اسلاید شو را دارم و در قالبم قرار دادم ولی در قالبم و سایتم هیچ چیزی نمایش داده نشد

راه خاصی داره چیکار کنم

4- دوستان این سایت و ببینید http://www.khabarpu.com/ خبر خوان داره و نشون میده پست چند دقیقه قبل و ا زکجا خواند ه شده

رافزونه وردپرسش و میدونید چی هست

و یا کدی و یا افزونه ای هم هست که منبع رو هم نداد بگه این پست مثلا برای 2 دقیقه قبل هست

5 - دوستان افزونه اتو ریفرش من از Auto Refresh Single Page استفاده کردم

که طبق نوشته سایت باید بعد از به روز شدن سایت و قرار گرفتن مطلب جدید صفحه اصلی و اتوماتیک ریفرش کنه

ولی انجام نمیده

دوستان اتو ریفرش خوب چی پیشنهاد میدید و چیزی که اگه بعد از هر بار قرار دادن مطلب صفحه رو اتوماتیک ریفرش کنه

و کدی که بشه زمان بندیش کرد

ویرایش شده توسط 1seda
لینک به ارسال

1- کوئری افزونه چی هست؟

4- همون تاریخ ارسال پست رو داره نمای شمیده از تابع the_time میتونیداستفاده کنید

5- اینکار رو نکنید هم چیزی رو از دست نمیدید!

لینک به ارسال

ممنون

این تابع

4- همون تاریخ ارسال پست رو داره نمای شمیده از تابع the_time میتونیداستفاده کنید

رو کجای قالب و مطلبم بزارم

یعنی هر پستی که میزارم برم تو بخش کد نویسی و تابع the_time و اضافه کنم و یا جای خاصی بزارم نشون بده

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید دوستان عزیز و گرامی-من روی یک هاست رایگان ورد پرس راه اندازی کردم که انگلیسی بود بعد اومدم یه افزونه فارسی نصب کردم که فارسی شد . حالا نوشته هایی که با فارسی ثبت میکنم به صورت علامت سوال (؟؟؟؟؟؟؟) نشون میدی . ممنون میشم اگه راه نمایی کنید.

لینک به ارسال

ممنون

این تابع

همون تاریخ ارسال پست رو داره نمای شمیده از تابع the_time میتونیداستفاده کنید

رو کجای قالب و مطلبم بزارم

یعنی هر پستی که میزارم برم تو بخش کد نویسی و تابع the_time و اضافه کنم و یا جای خاصی بزارم نشون بده

دوستان من یک کد Query مربوط به نمایش تصویر اسلاید شو را دارم و در قالبم قرار دادم ولی در قالبم و سایتم هیچ چیزی نمایش داده نشد

راه خاصی داره چیکار کنم - من تا حالا با Query کار نکردم

لینک به ارسال

کسی نیست که جواب منو بده(

نوشته هایی که با فارسی ثبت میکنم به صورت علامت سوال (؟؟؟؟؟؟؟) نشون میده

لینک به ارسال

کسی نیست که جواب منو بده(

نوشته هایی که با فارسی ثبت میکنم به صورت علامت سوال (؟؟؟؟؟؟؟) نشون میده

برای مشکلتون باید یه پست دیگه ایجاد کنید تا جواب بگیرید.

شما باید وردپرس فارسی رو از اول نصب کنید نه نسخه انگلیسی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...