رفتن به مطلب

مشکل در اجرای افزونه wp jalali

dr18

پست های پیشنهاد شده

سلام

قسمت ارشیو سایتم بهم ریخته.

از زمانی که این دو تا افزونه alle seo pack و google sitemap xml ریخت تو هاست.

حالا اونم غیر فعال کردم ولی قسمت ارشیو ارور داره.

www.mashhad2music.ir

ایا اینا با هم تضاد دارن؟

لینک به ارسال

سلام زاخار ! تا اون جايي كه من ميدونم نه خير ! ميگم افزونه جلالي رو غير فعال كن بيبن چي ميشه و دوباره فعال سازي كن !‌

خط 429 چيه ؟!‌

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

غیر فعال کردم

Fatal error: Call to undefined function wp_get_jarchives() in /home/mashhadm/public_html/wp-content/themes/downloadha2011/sidebar-left.php on line 53

+ بلوک تبلیغات متنی سمت چپ پرید.

میگین چیکار کنم؟

لینک به ارسال

تا اونجا كه يادم مياد اين قالب براي نمايش ارشيو و دسته ها از كد استفاده ميكرد !‌ نه ابزارك !‌ احتمالا ي تغييري توي اين كد ها ايجاد شده !‌

اگه تغييراتي توي قالب خودت ندادي !‌ ي بار ديگه پوسته رو دانلود كن و استفاده كن !‌

لینک به ارسال

خب يعني الان وقتي پلاگين هايي كه ميگي غير فعال ميكني قالب درست نمايش داده ميشه ؟!‌

لینک به ارسال

خب يعني الان وقتي پلاگين هايي كه ميگي غير فعال ميكني قالب درست نمايش داده ميشه ؟!‌

خیر زمانی که wp jalali رو غیر فعال میکنم.

این میشه.

Fatal error: Call to undefined function wp_get_jarchives() in /home/mashhadm/public_html/wp-content/themes/downloadha2011/sidebar-left.php on line 53

+ بلوک تبلیغات متنی سمت چپ پرید.

زمانی که جلالی فعاله اون دوتا رو غیر فعال میکنم.

میشه مثل الان :

Deprecated: mktime() [function.mktime]: The is_dst parameter is deprecated in /home/mashhadm/public_html/wp-content/plugins/wp-jalali/inc/jalali-core.php on line 429

پیر شدیم رفت . . .

لینک به ارسال

نه ديگه داش همه شو غير فعال كن :D:rolleyes: والا منم گيج شدم اگه از افزونه باشه كه بايد قيد افزونه رو زد ! البته غير منطقيه !‌

صبر كن ببينيم اساتيد انجمن راه حلي دارن !‌

لینک به ارسال

مشکل اول:

دوست عزیز به خاطر اینکه دارید از کد آرشیو جلالی استفاده میکنید وقتی که غیر فعالش کنید این ارور و میده. کد آرشیو رو از قالب پاک کنید.

مشکل دوم:

شما احتمالا جلالیتون خراب شده.یه بار از سایت وردپرس دانلودش کنین و اینی که روی سایتتون هست رو اول کامل پاک کنید بعد جدیده رو نصب کنید شاید مشکلتون حل بشه.

لینک به ارسال

مشکل اول:

دوست عزیز به خاطر اینکه دارید از کد آرشیو جلالی استفاده میکنید وقتی که غیر فعالش کنید این ارور و میده. کد آرشیو رو از قالب پاک کنید.

مشکل دوم:

شما احتمالا جلالیتون خراب شده.یه بار از سایت وردپرس دانلودش کنین و اینی که روی سایتتون هست رو اول کامل پاک کنید بعد جدیده رو نصب کنید شاید مشکلتون حل بشه.

ازین کد در قسمت ارشیو استفاده شده

<li><?php wp_get_jarchives("type=monthly"); ?></li>

منظورتون اینه که پاکش کنم؟

بجاش چی بزارم که پوسته درست بشه.

بله وردپرس جلالی رو پاک کردم و دوباره نصبیدم ولی فرقی نکردش.

ولی این تا قبل اینکه این دو تا پلاگین رو بریزم تو هاست درست بود.

حالا خراب شده.

لینک به ارسال

جلالی رو غیر فعال کنید.

wp persian رو نصب کنید و فعال کنید.

بعد سایت انگلیسی میشه شما برید توی تنظیمات قسمت wp persian زبان رو روی پارسی بزارین.

به جای all in one هم از wordpress seo استفاده کنید.

ببینید درست میشه.

لینک به ارسال

جلالی رو غیر فعال کنید.

wp persian رو نصب کنید و فعال کنید.

بعد سایت انگلیسی میشه شما برید توی تنظیمات قسمت wp persian زبان رو روی پارسی بزارین.

به جای all in one هم از wordpress seo استفاده کنید.

ببینید درست میشه.

اقا ممنون بابت راهنمایی تون درست شد.

منظورتون این پلاگین بود؟

WordPress SEO by Yoast

ویرایش شده توسط dr18
لینک به ارسال

اقا ممنون بابت راهنمایی تون درست شد.

منظورتون این پلاگین بود؟

WordPress SEO by Yoast

آره همین رو میگم بیشتر این پیشنهاد میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...