رفتن به مطلب

نحوه استفاده از چند صفحه بندی

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من میخواهم چند تا از پستهای هر موضوع را با قابلیت صفحه بندی در صفحه اصلی قرار بدم ولی متاسفانه روی یکی از این صفحه بندی که کلیک می کنم که برم به صفحه بعدی همه صفحه بندی ها عمل میکنه و با هم به صفحه بعدی میره ولی من نمیخام اینطوری بشه و

همچنین میخواهم با آژاکس باشه یعنی به صفحه دیگه که میره صفحه اصلی دوباره لود نشه

آیا میتونید کمکم کنید؟

لینک به ارسال

اگر منظورتان این است که یک مطلب شما چند صفحه است.می توانید با ورود به سایت زیر مشکل خود را برطرف کنید.البته دقیقا نباید به روش زیر عمل کنید این داستان را باید سر فایل header.php و single.php در بیارید. کد های که باید استفاده کنید در همون سایت است.من اطلاعات دقیق ندارم باید صبر کنید تا اساتید کمک شما کنند.

http://www.wordpress98.com/wordpress/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D9%88-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%A2%DA%98%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87/

لینک به ارسال

اگر منظورتان این است که یک مطلب شما چند صفحه است.می توانید با ورود به سایت زیر مشکل خود را برطرف کنید.البته دقیقا نباید به روش زیر عمل کنید این داستان را باید سر فایل header.php و single.php در بیارید. کد های که باید استفاده کنید در همون سایت است.من اطلاعات دقیق ندارم باید صبر کنید تا اساتید کمک شما کنند.

http://www.wordpress...کمک-آژاکس-ساده/

نه منظورم این نیست من میخوام چند تا pagination را در صفحه اصلی داشته باشم ولی این طور نمیشه چون روی هر کدوم از pagination کلیک می کنم همه pagination ها با هم عمل میکنه و اونا هم به صفحه بعدیشون میره

لینک به ارسال

برای اینکار باید تسلط کامل به آژاکس داشته باشید

یکی از ده ها راه ممکنه:

به ساختار این کد دقت کنید

jQuery(document).ready(function(){
jQuery('#postPagination a').live('click', function(e){
e.preventDefault();
var link = jQuery(this).attr('href');
jQuery('#content').fadeOut(100).load(link + ' #contentInner', function(){ jQuery('#content').fadeIn(100); });
});
});

این کد به این صورت عمل می کنه در ترکیبی شبیه

<div id='content'>
<div id='contentInner'>
محتوای مطلب
</div>
<div id='postPagination'>
<a href="pre-link" rel="prev">pre</a><a href="next-link">next</a>
</div>
</div>

در div به آی دی content لینکی که داخل div به آی دی postPagination درست بشه از صفحه مشابه محتویات داخل div به آی دی contentInner را با محتویات محل مشابه عوض می کنه

یعنی حتما باید کادر اصلی برای هر دسته بندی آی دی مشخص داشته باشه - مطالب در کادری با آی دی مشخص دیده بشند و کلیدهای صفحه بندی هم در لایه ای با آی دی مشخص باشند و این آی دی ها برای هر جعبه منحصر به خودش باشه و همینطور کد jquery بالا باید به تعداد جعبه ها با مقادیر جدید باز نویسی بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...