رفتن به مطلب

WP Super Cache یا W3 Total Cache ؟

WP4All

پست های پیشنهاد شده

سلام.

کدوم یکی رو انتخاب کنم برای نصب و کار با اون ؟

W3 Total Cache فکر کنم بخشی برای فعال کردن GZIP داره SUPER CATCH هم همچین بخشی داره ؟

در اجرای هر دو به مشکل بر خوردم .

در اجرای SUPER CATCH این دو ارر اومد :

802d7bda29c49a351.jpg

در اجرای TOTAL CATCH این ارر ها به محض فعال کردن اومد :

802dc39620fbd8932.jpg

لینک به ارسال

W3 Total Cache خیلی بهتره و امکاات بیشتری بهتون میده ، آموزش نحوه تنظیماتش هم تو نت هست .

لینک به ارسال

والا همه ميگن W3 Total Cache ولي ديدم با بيشتر قالب ها مشكل داره !‌ به شخصه از wp super cach استفاده ميكنم !‌

لینک به ارسال
والا همه ميگن W3 Total Cache ولي ديدم با بيشتر قالب ها مشكل داره !‌ به شخصه از wp super cach استفاده ميكنم !‌

با قالب مشگل داره ؟ مطمئنین ؟

فکر نمیکنم با قالب مشگلی داشته باشه ار هم مشگلی باشه با فزونه ها هست و امکان داره تداخل کنه که اونم خیلی خیلی درصد پایینه احتمالش و تازه اون افزونه هم 99 درصد باید از نوع خودش ( وظیفه کش داشته باشه اونم ) باشه تا تداخل کنن .

لینک به ارسال

والا من 2-3 از دوستانم از قالب صحيفا استفاده ميكردن !‌ بهم گفتن مشكل پيش اومده گفتم wp cach اتسفاده كنن مشكلي نبود !‌

البته اره بيشتر تو افزونه هست !‌

ولي ميگم به شخصه wp super chach بيشتر قبول دارم !‌

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

البته super catch تقریبا دو برابر بیشتر دانلود شده تو سایتش .

2 میلیون بار بیشتر دانلود عدد کمی نیست .

W3 Total Cache جی زیپ رو میشه توش فعال کرد super catch هم میشه همچین کاری کرد توش ؟

لینک به ارسال

فکر میکنم توی تنظیماتش داره

البته دقیق یادم نیست!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...