ninos

درخواست چند افزونه وردپرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید.

من می خوام در آینده ی نزدیک یه سایت بزارم که قراره محتوای ویدئویی توش آپلود کنم نیاز به چند تا افزونه دارم

1. افزونه ی آپلود فایل از طریق لینک ( فایل رو به wpcontent/uploads انتقال بده )

و یکی از 2 افزونه ی زیر ترجیحا اولی

2.افزونه ی زیپ ( compress ) کردن فایل های آپلود شده

3. افزونه ی دانلود منیجر ( یه سیستمی مثل راپیدشیر که فایل های آپلود شده رو با لینک مستقیم تحویل کاربر نده )

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1. اون رو یه اسکریپت کوچولو نوشتم توی بخش php همین انجمن هست .

2. افزونه برای وردپرس ندیدم اما میشه یه چیز نوشت انجام بده برات .

3. لینک مستقیم ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1. اون رو یه اسکریپت کوچولو نوشتم توی بخش php همین انجمن هست .

ممنون. ولی من دنبال یه افزونه برای وردپرس هستم ( یعنی نمی خوام از وردپرس خارج بشم وگرنه از لیچر هم می شد استفاده کرد ) چون می خوام فایله تو قسمت کتابخانه ی وردپرس نمایش داده بشه البته وردپرس 98 برای عکس ها یه افزونه گذاشته بود فکر کنم.

2. افزونه برای وردپرس ندیدم اما میشه یه چیز نوشت انجام بده برات .

البته خود direct admin این قابلیت رو داره که فایل رو زیپ کنه اما همون طور که گفتم می خوام تحت وردپرس انجام بشه.

3. لینک مستقیم ؟

بله دیگه لینکش مستقیم نباشه . چون سایت های دیگه به سادگی می تونن از ویدئو های سرور من استفاده کنن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط gust
      سلام دوستان من یه مشکلی دارم قالب Entrada نصب شده و الان میخوام افزونه اضافه کنم یا ویرایش کنم با اینکه ادمینم امکانش نیست دسترسی به هاستم دارم منتهی اونجام چیزی پیدا نکردم لطفا راهنماییم کنید
    • توسط masood1111
      عرض ادب و وقت بخیر
      عزیزان کسی پلاگین سراغ داره که پست هایی که در حال حاظر توسط سایر کسانی که آنلاین هستند در حال مطالعه است را نشون بده. بصورت آنلاین
      سپاس
    • توسط ashena
      با سلام

دوستان افزونه ای میخوام با این مشخصات :
      *دریافت خبر بصورت کامل ( تیتر،لید، متن کامل)
      *ذخیره به عنوان خبر در صف انتشار (بعد از بررسی توسط ادمین منتشر شود)
      *وارد کردن لینک منبع بصورت دستی
      *دسته بندی اتوماتیک مطالب با توجه به لینک منبع(مثلا اگر لینک سرویس سیاسی یه پایگاه خبری رو بهش بدیم مطالب دریافتیش رو در دسته سیاسی قرار بده)

هزینه و زمان تحویل رو بفرمایید.

با تشکر
    • توسط justeducation
      درود
      مشکلي در ارتباط با افزونه يوزر پرو به هنگام ثبت نام در سايت دارم. وقتي تمامي فيلدها رو کامل ميکنم و دکمه ثبت رو ميزنم بعد از چند ثانيه خطاي زير رو نمايش ميده:
      Error in jQuery.ajax while submitting a form: Internal Server Error ورژن افزونه 4.9.26 و نسخه اصلي هست.
      تمامي افزونه ها رو غيرفعال کردم و با پوسته twentyseventeen وردپرس بررسي کردم اما بازم تفاوتي نداره.
      ممنونم
    • توسط abolfazl20000
      سلام
      بنده یه سایتی دارم که میخوام در بعضی قسمتاش فایل بفروشم. در بعضی قسمتاشم یه سری کاتالوگ میخوام واسه دانلود عموم بزارم. مشکلی که هست اینه که اگه بخوام اینو داخل هاست خودم مستقیم واسه دانلود بزارم زیاد میشه حجمش. آیا روشی هست که بشه جایی فضایی اختصاص داد که وقتی کسی دانلود رو میزنه به سایت دیگه ای مثل 4share و اینا نره و مستقیما دانلود شه.