• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
hellow

ایجاد گالری عکس و فیلم

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان شاید تایپیک تکراری باشه ولی خو مشکل دارم دیگه :rolleyes:

من میخوام یک گالری عکس و فیلم تو قالبم داشته باشم به طوری که تو کنترل پنل سایت مثلا قسمتی باشه به نام (افزودن عکس به گالری)و(افزودن فیلم به گالری)

و این گالری تو یه برگه جدا نمایش داده بشه و قسمتی در صفحه اصلی با این عنوان مثلا (آخرین عکس های گالری) داشته باشم......!؟

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم... لطفا کمک کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این افزونه رو تست کن تمام چیزایی که میخوای داره

تو صفحه اصلی هم میتونی یه منو به فهرست اضافه کنی و لینک بدی به همین صفحه که ساختی

NextGEN Gallery

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلی که با زبان فارسی نداره که

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا الان نداشته :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط just_ali
      با سلام خدمت دوستان و استاتید 
      من یک مشکلی فنی در بخش اندازه ی اعاد عکس های در صفحه ی فروشگاه ووکارمس دارم و با هر روشی هم که تست میکنم درست نمیشه 
      من از افزونه regenerato هم ساتفاده کردم که کلا تمام عکس ها ازجمله نمادک سایت فروشگاه و برند سایت و تبلیغ و خلاصه همه رو خراب کرد
      الان واقعا نمیدونم باید چیکار کنم 
      این لینک سایت من هست http://servatland.com/shop 
      این هم چند تا عکس گذاشتم از وضعیت خراب فروشگاه به خاطر عکس های نا منظم 
      من هنوز نتونستم سایتم رو راه بندازم به خاطر این عکس ها و الان همه جا رو گشتسم 
      خواهشا اگر کسی میتونه کمکم کنید بهم بگید خیلی ممنون میشم خیلی به کمک نیاز دارم

• توسط just_ali
      با سلام
      دوستان من یک مشکلی فنی دارم در بخش تغیی تصاویر در ووکامرس هر کاری میکنم تغییر نمیکنه 
      از افزونه 
      Regenerate
      هم اسفاده کردم برای کوچک کردن عکس ها ولی تغییر نمیکنه حتی از بخش پیکربندی-محصولات هم اندازه ها تغییر دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد
      خواهش میکنم کمکم کنید بخش محصولاتم کلا به هم ریخته شده 
      این عکسی هست که در بخش فروشگاه ووکامرس اپلود کردم ولی هر کاری کردم تغییر نکرد
      http://servatland.com/product/we-can-promise-you/
      اگه باید کدی اضافه کنم لطفا دقیقا بگین کجا باید این کار را انجام بدم چون من از کد نویس اطلاعی ندارم
    • توسط UnBelievable
      سلام
      من یه قالب خبری برای یه سایت وردپرسی میخوام که شبیه به قالب FarsNews و یا قالب "صبح امید" باشه ! (اگه کسی میشناسه معرفی کنه چون شدیدا بهش نیاز دارم و پیدا نکردم چیزی !! )
      اما باز هم این قالب ها یک سری از اون امکاناتی که مد نظر من هست رو ندارن !
      میخوام یه باکس گالری تصویر و ویدیو برای Portfolio به حالت اسلایدشو توی بعضی از سایت ها نمایش داده بشه ! مثل اسکرین شات پیوست شده در همین پست !

نمونه این اسلایدر هم توی قالب "جریده" هست ! به وسیله افزونه میشه اینکار رو انجام داد ؟ اگر نمیشه کد این اسلایدشوی تصویر رو میتونیم توی index.php قرار بدیم ؟ کسی کدش رو داره و میتونه راهنمایی کنه ؟

پیشاپیش تشکر :- )

• توسط sr.majid
      سلام خدمت اساتید وردپرس
      دوستان من دنبال قالبی میگردم که یکسری قابلیت داشته باشه مثل imdb که بشه سال ساخت فیلم بازیگران کارگردان نویسنده و ... داشته باشه و اینکه بشه بهش فیلد هم اضافه کرد،قسمت مهمش این هست که بشه موقع سرچ سال رو انتخاب کرد ژانر رو انتخاب کرد بازیگر رو انتخاب کرد و هر کدوم لینکی داشته باشن که مثلاً وقتی رو 1987 میزنی بره همه فیلم های اون سال رو نشون بده یا فلان بازیگر رو میزنه فیلم هائی که بازی کرده یا کارگردانی کرده رو نشون بده قالب هم مهم نیست که پرمیوم باشه یا نه
      (فقط یک نکنه افزونه هائی که برای imdb هست و خودش فیلم رو وارد میکنه نمیخوام قالبی میخوام که پیشفرض این قابلیت ها رو داشته باشه)
      (یک پوسته با همچین ویژگی ائی : http://justintadlock.com/archives/2009/06/04/using-custom-taxonomies-to-create-a-movie-database)

و یک قالب هم برای کتاب میخوام که بصورت آنلاین بشه ebook هارو درش خوند این هم مهم نیست اگر پرمیوم باشه

خیلی محبت میکنید اگر همچین قالب هائی رو میشناسید معرفی کنید فقط نکته مهم همه این قالب ها این هست که ریسپانسیو باشن

پیشاپیش متشکر از راهنمائی هاتون
      ارادتمند.
    • توسط amirhosseinnesari
      با عرض سلام و خسته نباشید
      بنده یک قالب وردپرس با نام ipin pro رو خریداری کردم که قالب اشتراک گذاری تصویرهست میخواستم ببینم کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه که بتونم قالب رو تغییر بدم که بتونم فیلم هم اپلود کنم
      اگر هم یکی  از دوستان این کارو انجام میده هم مبلغ این تغییر رو بهم بگه

با تشکر