• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
امیر مسکنی

اشکال در بروزرسانی

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یه سایت وردپرسی رو با آپدیت خودکار می خواستم به روز کنم که ارور داد.

و البته رفت رو حالت آفلاین.

بعد که درستش کردم. دیگه امکان بروزرسانی رو ندارم.

ممنون میشم دوستان کمک کنن.

post-202-0-56077600-1378200215_thumb.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آموزش رفع مشکل نصب افزونه و قالبهای ورد پرس

مشکل :

هنگام نصب افزونه، قالب و یا به روز رسانی وردپرس، اطلاعات FTP از من می خواهد. اطلاعات را وارد می کنم اما قبول نمی کند. چه کار کنم ؟

پاسخ :

برای رفع این مشکل وارد فایل منیجر هاستتان شوید. فایل که مربوط به تنظیمات ورد پرس است با نام wp-config.php را بیابید و بر روی آن کلیک کنید سپس بر روی Edit در بالای صفحه برای تغییر محتویات کلیک کنید

سپس کد زیر را به انتهای فایل فوق اضافه کرده و آن را Save کنید :

if(is_admin()) {
add_filter('filesystem_method', create_function('$a', 'return "direct";' ));
define( 'FS_CHMOD_DIR', 0751 );
}

سپس مجدد وارد نرم افزار ورد پرس خود شوید و برای نصب افزونهاقدام کنید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دستت درد نکنه

ولی اصلاً مشکل از یه جایی دیگس

من مشکلی با وارد کردن پسورد ندارم

اگه به عکس نگاه کنین می بینین مشکل خیلی جدی تر از این حرفاست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این ارور میاد برای آپدیت ها

Fatal error: Call to undefined function wp_safe_remote_get() in /home3/******/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 500

ویرایش شده در توسط امیر مسکنی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خوب به روز رسانی دستی کنید

نسخه جدید رو دانلود کنید از فایل wp-content٬ plugins و themes رو حذف کنید و آپلود کنید و ...

البته این جواب سوالتون نبود ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دارم همین کار رو می کنم.

ولی مشکل از یه جای دیگست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد بروزرسانی دستی هم درست نشد؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارورتون بدلیل اینه که در نیمه کار آپلود ارتباط قطع شده فایل file.php حاوی توابع آپلوده

به روز رسانی دستی این مورد رو برطرف می کنه ولی در بروزرسانی های مشابه مشکل با ارتقای هاست و بالابردن زمان timeout حل می شه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری