mehdy.gharibi

نمایش پست در برگه های دیگر

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام میخواستم آموزش بدین من چطور میتونم پست ها وردپرسم رو در برگه های دیگر نمایش بدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

در همین انجمن جستجو کنین موارد خیلی زیادی هست

موفق باشی

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

منظورتون از برگه‌های دیگر چیه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه بیشتر و جدا راهنمایی کنید من چیزی پیدا نکردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

منظورتون از برگه‌های دیگر چیه؟

منظورم صفحه های دیگه ی سایته میخوام فقط پست هام تو صفحه های دیگه نماش پیدا کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر منظورتون ساخت برگه ای برای نمایش پستهاست

روی ژنراتور کوئری ساز در تبهای بالای این انجمن بزنید و مرحله به مرحله پیش برید و در نهایت کدهایی که دریافت خواهید کرد را در محل مورد نظر در فایل های php قالب ذخیره کنید

و اگر منظورتون اینه که صفحه اول سایتا چیز دیگه ای نمایش داده بشه به پیشخوان تنظیمات و خواندن برید و برگه مورد نظر را بیه عنوان خانه و برگه ای دیگر را برای نمایش مطالب انتخاب کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ismael
      سلام دوستان
      اول از همه بگم خیلی گشتم هم تو انجمن هم تو اینترنت به نتیجه ای نرسیدم برای همین تاپیک زدم
      دوستان من میخوام لیست دسته بندی هام رو داخل یک برگه نمایش بدم
      یعنی همون جوری که در سایدبار نمایش داده میشه در یک برگه خاص هم نمایش داده بشه
      جایی دیدم که با کد زیر گفتن نمایش داده میشه
      [taxonomy-list tax=”category”]
      ولی اینم کار نکرد
      امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
      پیشاپیش ممنون
    • توسط hatef
      سلام دوستان
      خسته نباشید من پسرم 15 سالشه و عاشق کامپیوتر و برنامه نویسی مخصوصا طراحی سایته. متاسفانه آموزش برنامه نویسی برای بزرگسالان زیاده اما منی که برای کودکان میخوام اصلا نیستش شما ها که همگی واردید در این زمینه آیا سایتی میشناسید که بتونه برای کودکان برنامه نویسی رو ساده و در حد خودشن یاد بده؟
      البته یکی دوتا سایت هستش برای کودکان که آموزش های زیادی دارن بعد آموزش برنامه نویسی هم دارن اما الان دقیق نمیتونم لینکشو بدم چون پیداش نمیکنم اما آدرس کلی سایتشونو میدم اگزر چک کنید هستش توش. معرفی کنید ممنون میشم.

این سایت آموزش های همه چی در مورد کودکان داره ولی لینکه برنامه نویسشو پیدا نمکینم:
      https://kodakanema.com/

این سایتم که خیلی معروفه اینم هستش.
      https://www.ninisite.com/
      یکی دیگه هم هستش اسمش فرادرسه اما نمیدونم چجوریه
      https://faradars.org/courses/fvsch9503-scratch-visual-programming-for-children
    • توسط Streetlife
      سلام دوستان گرامی و متخصصان
      بنده یک سوال مهم و یک راهنمایی از اساتید نیازمندم
      میخوام به یک سایت وردپرسی به صورت پاپ اپ یک صفحه نطرسنجی رو اضافه کنم.نظرسنجی به صورت پاسخ دلخواست و میخام کاربر وقتی میخواد کلمه ی مورد نظر که از محصولات سایت هستش رو تایپ میکنه با نوشتن قسمتی از اون به صورت پیشنهادی کلمات مشابه رو نشون بده مثل گوگل
      هرچی گشتم چیزی رو پیدا نکردم خواهشمندم راهنمایی بفرماااییید
    • توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده با یک مشکل فنی مواجه شدم که حتی متخصص هم نتونست عیب یابی کنه .
      متاسفانه همهبرگه هایی که ساخته میشوند به هدر سایت اضافه نمی شوند حتی در خیلی از پوستها البته قبلا مشکلی نداشت ولی بعد از پاک سازی سایت و تنظیم مجدد با این مشکل مواجه شدیم لطفا اگه پیشنهادی یا راه حلی هست بفرمایید
      واقعا سر در گم شدیم و هیچ کاری نتونستیم بکنیم تو نت هم جواب نداد 
    • توسط karack.it1@gmail.com
      سلام
      من تا قبل از اینکه وردپرسم رو آپدیت کنم همه صفحات رو میتونستم ویرایش کنم ولی بعد از آپدیت یک صفحه که همون صفحه shop فروشگاه هستش دیگه قابل ویرایش نیست با visual composer , افزونه های دیگه هم تست کردم ولی بازم تو قسمت ویرایش برگرو خالی نشون میده جالب اینه که انگار این صفحه دیفالت وجود داره و من توقسمت ویرایش میتونم اطلاعات جدید اضافه کنم و توی سایت هم نمایش داده میشه البته بعد از اون نوشته های دیفالت
      آدرس برگه:
      http://biranoshop.ir/shop/
      اون عکس بنری که میبینید اول سایت رو باید تغییر بدم اون عکس روی پوسته آماده بوده و هیچ ربطی به سایت منم نداره و همینطور فوتر برگه هم به هیچ وجه عوض نمیشه
      از اساتید هر کس تونست کمک کنه اطلاع بده