mehdy.gharibi

نمایش پست در برگه های دیگر

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام میخواستم آموزش بدین من چطور میتونم پست ها وردپرسم رو در برگه های دیگر نمایش بدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

در همین انجمن جستجو کنین موارد خیلی زیادی هست

موفق باشی

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

منظورتون از برگه‌های دیگر چیه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه بیشتر و جدا راهنمایی کنید من چیزی پیدا نکردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

منظورتون از برگه‌های دیگر چیه؟

منظورم صفحه های دیگه ی سایته میخوام فقط پست هام تو صفحه های دیگه نماش پیدا کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر منظورتون ساخت برگه ای برای نمایش پستهاست

روی ژنراتور کوئری ساز در تبهای بالای این انجمن بزنید و مرحله به مرحله پیش برید و در نهایت کدهایی که دریافت خواهید کرد را در محل مورد نظر در فایل های php قالب ذخیره کنید

و اگر منظورتون اینه که صفحه اول سایتا چیز دیگه ای نمایش داده بشه به پیشخوان تنظیمات و خواندن برید و برگه مورد نظر را بیه عنوان خانه و برگه ای دیگر را برای نمایش مطالب انتخاب کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mina_exchange
      سلام دوستان . ممکنه کم و بیش شما با واژه هایی مثل "برون سپاری" و یا معادل انگلیسی آن "freelancing"  آشنایی داشته باشید. واژه فریلنسر برای اولین بار  توسط «سر والتر اسکات» در رمان مشهور ایوانهو به کار برده شد و اشاره به سربازهایی داشت که در جنگ‌های قرون وسطایی به صورت مزدور والبته بدون التزام و تعهد به اربابی خاص، می‌جنگیدند یا اصطلاحاً نیزه می‌زدند. بعدها واژه فریلنسر شکلهای دیگری هم به خود گرفت و کم‌کم تبدیل شد به اصطلاحی رایج.اما امروز فریلنسر به کسی گفته میشود که در ازای گرفتن حق الزحمه ، خدمات تخصصی را به کارفرمایان و مشتریان بدون داشتن  قرارداد بلندمدت ارائه میدهد. بطور کلی فریلنسرها از تنوع کاری زیادی نسبت به کارمندان برخوردار هستند. بدون درنظر گرفتن به نیاز به یک درآمد ثابت - معمولاً آزادی عمل بیشتری برای انتخاب زمان و مکان کار خود دارند.تجربه کارهای متفاوت مشخصه‌های آن‌ها را می‌سازد و در نتیجه شبکه‌ای از مشتریان برای خود تشکیل می‌دهند. شما با داشتن هر توانایی و هرمهارتی می توانید با شیوه فریلنسینگ از آن توانایی و یا مهارت خود کسب درآمد کنید.اما مشتری را چه کسی برای شما پیدا میکند؟! امروزه وبسایت های زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. از نمونه های ایرانی آن میتوان به وبسایت هایی همچون "پارسکدرز" ، " کاریتو"، "پونیشا" و... اشاره کرد. این وب سایت ها به عنوان یک واسطه بین کارفرما و مجری (یا همان فریلنسرها) عمل میکنند به این صورت که کارفرما خدمت مورد نیاز خود را در اینگونه وبسایت ها اعلام میکند و شما اگر توانایی انجام خدمت مدنظر کارفرما را داشته باشید، با کارفرما وارد دیالوگ شده و  قیمت پیشنهادی و مهلت انجام کار را تعیین میکنید و پس از انجام مذاکره در صورتی که کار به شما واگذار گردد درصدی از حق الزحمه را به وبسایت پرداخت میکنید. البته تعدای از این وبسایت ها حق اشتراک ماهانه نیز از شما دریافت میکنند. هرکاری که بتوان در بستر اینترنت انجام داد نظیر تایپ، ترجمه، برنامه نویسی، طراحی سایت، انجام کارهای گرافیکی و... قابل درخواست از طرف کارفرما و قابل ارائه از طرف فریلنسرها می باشد. اگر شما یک طراح سایت حرفه ای و یا یک برنامه نویس حرفه ای باشید، سایتهای برون سپاری در کسب درآمد شما جایگاه ویژه ای پیدا میکنند چرا که بیش از نود درصد درخواست ها از طرف کارفرمایان در سایت های برون سپاری در این حوزه قرار میگیرد. و اگر حتی بخواهید به دلار کسب درآمد کنید این امکان نیز با ثبت نام در سایت های برون سپاری جهانی نظیر "freelancer.Com" و یا "UpWork.com"  برای شما فراهم میشود. البته به علت تحریم های ایران ، امکان ثبت نام در این دو سایت برای فریلنسرهای ایرانی فراهم نمی باشد اما ما مفتخریم اعلام کنیم که مجموعه ما یعنی "Mina_Exchange"  این امکان را فراهم آورده است. در صورت تمایل به عضویت در freelancer.com به وبسایت
        http://mina-exchange.com/  مراجعه کنید.
    • توسط Ali Brm
      سلام خدمت دوستان
      امکان کپی گرفتن از یک نوشته در "همه نوشته ها" وجود داره؟
      میخوام مجبور نباشم هر سری برای یک نوشته تنظیماتش رو انجام بدم. مخصوصا تنظیمات مربوط به صفحه در پایین. راهی وجود داره؟
    • توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      من وردپرس رو تازه شروع کردم ولی در یکسری موارد هنوز مشکل دارم. فکر میکنم سوالم یه مقدار مبتدی باشه ولی ممنون میشم پاسخ بدید.
      بعد از کلی مطالعه تفاوت دسته و نوشته و برگه رو متوجه شدم ولی مشکلی که دارم اینکه که زمانی که یک نوشته اضافه میکنم بعد از زدن انتشار یک لینک بهش اختصاص میده. روی اون لینک که میزنم به جای اینکه اون نوشته رو بیاره دسته اون رو میاره. مثلا مطلبی قرار میدم درباره گوشی های سامسونگ و در دسته samsung قرارش میدم. بعد از زدن انتشار لینکی که بهش اختصاص میده به صورت زیره:
      localhost/Mysite/samsung
      لینک بالا هم نوشته های دسته samsungرو میاره نه نوشته ای رو که من ساختم
      لطفا راهنمایی بفرمایید کجای کار مشکل داره
      ممنون 
    • توسط pouyavatani
      سلام و عرض ادب خدمت دوستان محترم.
      بنده مطالب رو دارم در یک برگه فراخوانی میکنم.
      حالا میخام که این برگه صفجه بندی هم بشه و از تابعی برای این کار در فایل functions دارم استفاده میکنم.
      اما وقتی این تابع رو در برگه ی مربوطه فراخوانی میکنم اون قسمت صفحه بندی نمایش داده نمیشه.
      اما تو صفحه index و category که امتحان کردم نمایش داده میشه.
      چه کار باید کنم؟؟
    • توسط nnmmss
      با سلام

من اصلا وردپرس بلد نيستم ولي مجبورم كه سايتي را نگهداري كنم. در اين سايت وقتي وارد بعضي صفحات ميشوم عبارت "دسته" به انتهاي عنوان اضافه شده.  اين صفحات بعنوان "دسته" در فهرست انتخاب شده اند. مثلا
      من در منو مورد 
      آرشيو   
      را دارم كه زير مجموعه آن 
      آرشيو سال 97
      آرشيو سال 96
      آرشيو سال 95
      هست.

من "آرشيو" بعنوان برگه انتخاب شده و آرشيو سال 97 - 96 - 95 به صورت دسته انتخاب شده است. وقتي من روي هر كدام از آرشيو سال 97 يا 96 يا ..... ميروم عنوان صفحه به صورت زير است
      آرشیو سال 97دسته
      اين عبارت دسته از كجا ميايد؟ و من چگونه ميتوانم آنرا حذف كنم؟
      با تشكر