5 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان گلم سلام

توروخدا کمک کنید

من با کمک وب و وب سایت های مختلف به سختی تونستم یک پوسته طراحی کنم حالا هر افزونه ی اسلایدری که نصب می کنم و کد شو میذارم تو پوسته ام نشونش نمیده همون اسلایدر و تو پوسته های دیگه میذارم جواب میده . همه نوع افزونه ای هم نصب کردم .

نمی دونم باید فایل function چیزی اضافه کنم یا تابع خاصی داره وردپرس که باید فراخوانی کنم که بتونه اسلایدر لود کنه . هیچی نمیدونم . تورو خدا کمکم کنید اساتید.

ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

معمولاً مشکل اسلایدر ها از تداخل جی کوئری ها است که باید در جای مناسب (قبل از کد هد و یا بعد از کد فوتر وردپرس) درج بشه.

در انجمن این مشکل مطرح شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

معمولاً مشکل اسلایدر ها از تداخل جی کوئری ها است که باید در جای مناسب (قبل از کد هد و یا بعد از کد فوتر وردپرس) درج بشه.

در انجمن این مشکل مطرح شده.

ممنونم . یعنی باید جی کودری هایی که بهشون لینک دادم از هدر سایتم بردارم تا با جی کوئری های افزونه تداخل نداشته باشن؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم . یعنی باید جی کودری هایی که بهشون لینک دادم از هدر سایتم بردارم تا با جی کوئری های افزونه تداخل نداشته باشن؟؟

اگر خود پوسته جی کوئری داره باید در جای مناسبی قرار بگیره تا مشکل تداخل با افزونه برطرف بشه اگر حذف کنید ممکنه قسمتی از پوسته کار نکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر خود پوسته جی کوئری داره باید در جای مناسبی قرار بگیره تا مشکل تداخل با افزونه برطرف بشه اگر حذف کنید ممکنه قسمتی از پوسته کار نکنه.

ممنون. آره من از جی کوئری هم خودم تو پوسته استفاده کرده بودم. جابجاشون کردم درست شد!!! راستی من توو انجمن پشتیبانی وردپرس فارسی هم تاپیک زدم احدی جوابشو نمی دونست. واقعا که نمره ات بیسته بیسته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری