رفتن به مطلب

ساخت یک ارشیو مخصوص به صورت گالری

mahdi.a

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ...

میخواستم یک ارشیو مخصوص به نام archive-movie.php برای بخش فیلمهای سایت بسازم - و یکسری مشکلات دارم که به ترتیب میگم و دوستان لطفا راهنمایی کنید ...!

1- اولا بگم که چه جوری باید این فایل archive-movie.php رو بدم به قسمت ارشیو فیلمها ؟ ( یعنی چه جوری میشه که وقتی کاربر روی ارشیو فیلم کلیک میکنه قالب از فایل archive-movie.php برای اون بخش استفاده میکنه ؟ )

2- در مورد ساخت ارشیو هم توی انجمن سرچ زدم و این تاپیک رو خوندم : http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/367-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A2%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%DA%A9%D9%84-%DA%AF%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C/

منتهی من میخوام تو هر صفحه تعداد محدودی مثلا 12 تا فیلم به صورت سه تا ردیف افقی و چهار تا ردیف عمودی قرار بدم و اینو متوجه نمیشم ...!

3- ایا میشه از جدولها هم برای اینکار استفاده کرد یا نه فقط همون کدی که توی تاپیکی که گذاشتم میشه اینکارو کرد ؟

خیلی لطف میکنید اگه توضیح کامل و ساده ای رو بگید ... ممنون و خسته نباشید پیشاپیش به شما

لینک به ارسال

1- وقتی شما اسم رو براسس نامک دسته تعیین می کنید خودش به اون دسته ست میشه

2- این دیگه به کدنویسی و استایل نویسی پوسته شماست

3- جدول میشه ولی کارتون سخت تر میشه برای استایل دادن

لینک به ارسال
1- وقتی شما اسم رو براسس نامک دسته تعیین می کنید خودش به اون دسته ست میشه 2- این دیگه به کدنویسی و استایل نویسی پوسته شماست

در مورد پاسخ اولی : یعنی باید توی فیلد نامک دسته ، اسم همون فایل php رو بزنم ؟

در مورد پاسخ سوال دوم یعنی با همون کد ی که تو اموزش بوده من میتونم این صفحه ارشیو رو درست کنم ؟

لینک به ارسال

در مورد پاسخ اولی : یعنی باید توی فیلد نامک دسته ، اسم همون فایل php رو بزنم ؟

در مورد پاسخ سوال دوم یعنی با همون کد ی که تو اموزش بوده من میتونم این صفحه ارشیو رو درست کنم ؟

همانطور که گفتند

category-movie بایگانی دسته بندی است که نامک آن movie باشد بدون اینکه نیاز باشد کدی برای معرفی اش اضافه شود

sm,hg n,l fvhd lndvdاگر سئوال دومتون مدیریت تعداد مطالب صفحات آرشیو است

http://wordpress.org/plugins/custom-posts-per-page/

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

همانطور که گفتند

category-movie بایگانی دسته بندی است که نامک آن movie باشد بدون اینکه نیاز باشد کدی برای معرفی اش اضافه شود

والا من نفهمیدم - اگه میشه بیشتر توضیح بدید ..

لینک به ارسال

شما برگه ایی با تمپلیت دلخواهتون بسازید و به هر شکلی که مایلید بهش استایل بدید - درونش هم کوئری مورد نظرتون رو از هر دسته مایلید قرار بدید

با اون افزونه هم طبق اون چیزی که در توضیحاتش اومده می تونید صفحه بندیش کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...