رفتن به مطلب

نحوه ی گرفتن و گذاشتن تبلیغات ؟

WP4All

پست های پیشنهاد شده

سلام.

سایت

http://dlrelease.com/

تبلیغات گرفته از سایت yesadvertising.com

این کار چطور امکان پذیره ؟

یعنی چطور میشه ازش تبلیغ گرفت؟ بعدش با پلاگین باید مدیریت کرد تبلیغات رو ؟

لینک به ارسال

به نظر من بهترین و معتبر ترین شرکت تبلیغاتی کلیکی در وب ایران anetwork.ir هست می تونید به سایتشون مراجعه کنید و شرایط رو بخونید :)

لینک به ارسال

من سایتم انگلیسی هستش

www.rlshd.com

این سایتا نحوه کارشون چطور است ؟ هر کلیکی که از سایتت میخوره در امد داره برای دارنده سایت ؟

لینک به ارسال

به نظر من بهترین و معتبر ترین شرکت تبلیغاتی کلیکی در وب ایران anetwork.ir هست می تونید به سایتشون مراجعه کنید و شرایط رو بخونید :)

وحید جان اصلن هم خوب نیست !

نزدیک به 3 میلیون رو ندادن و گفتم به علت کلیک زیاد مشکوک هست :|

وقتی هم منظور از کلیک زیاد رو پرسیدیم گفتن به ازای هر 5000 بازدید IP نهایت باید 50 تا کلیک بشه نه بیشتر :|

یعنی منطقشون بهترین نوعِ منطقه !

لینک به ارسال

وحید جان اصلن هم خوب نیست !

نزدیک به 3 میلیون رو ندادن و گفتم به علت کلیک زیاد مشکوک هست :|

وقتی هم منظور از کلیک زیاد رو پرسیدیم گفتن به ازای هر 5000 بازدید IP نهایت باید 50 تا کلیک بشه نه بیشتر :|

یعنی منطقشون بهترین نوعِ منطقه !

تا بحال که چنین موردی نداشتن چون هم مدیران این شبکه با من همکاری نزدیکی دارن هم سایت های برگی که از این شبکه تبلیغ میگیرن با من ارتباط دارن هر دو طرف راضی ان

لینک به ارسال

من سایت قاره رو قبولش دارم کارشم درسته :)

نه میشناسمش نه میدونم مدیراش کین فقط الان دو سه ماهه باهاشون کار میکنم واقعا کارشون حرف نداره :

http://www.gharreh.com/

لینک به ارسال

نحوه کار با این سایتا چطوریه ؟

شما تو این سایتا عضو میشین یه کد بهتون میدم باید بزارید تو سایتتون هر چی کلیک بشه روش خودشون میفهمن و ... ؟

لینک به ارسال

تا بحال که چنین موردی نداشتن چون هم مدیران این شبکه با من همکاری نزدیکی دارن هم سایت های برگی که از این شبکه تبلیغ میگیرن با من ارتباط دارن هر دو طرف راضی ان

همه اسنادش و فیلمش و عکساش موجوده وحید جان برای شکایت هم فعلن به خاطر در دسترس نبودنم نتونستم کاری کنم اما به زودی این کارو میکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...