رفتن به مطلب

مشکل بعد از آپدیت وردپرس

elshan

پست های پیشنهاد شده

سلام.من وردپرس رو به نسخه جدید اپدیت کردم حالا مرورگر ارور زیر رو میده:

blockUI requires jQuery v1.2.3 or later! You are using v1.10.2

لینک به ارسال

سلام . دوست عزیز میگه باید qquery رو آپ کنی . مال خودتو حذف کن اون نسخه ای که می خواد رو دانلود و جایگزین کن

لینک به ارسال

سلام . دوست عزیز میگه باید qquery رو آپ کنی . مال خودتو حذف کن اون نسخه ای که می خواد رو دانلود و جایگزین کن

منظور شما جی کوئری وردپرسه؟چجوری این کار رو بکنم؟

لینک به ارسال

البته این ارور رو دیگه تو سایت نمی ده و مشکل با اون افزونه حل شد.اما تو صفحه مدیریت و ورود بازم میده!!

لینک به ارسال

البته این ارور رو دیگه تو سایت نمی ده و مشکل با اون افزونه حل شد.اما تو صفحه مدیریت و ورود بازم میده!!

برو تو فولدر قالبت اون کوئری رو پیدا کن اگه نبود تو روت برو wp-includes\js\jquery پیدا کن و آپدیتشو جابگزین کن . در ضمن فایل قدیمیتم نگه دار که اگه مشکلی پیش اومد دوباره به حالت اول برگردونی

لینک به ارسال

برو تو فولدر قالبت اون کوئری رو پیدا کن اگه نبود تو روت برو wp-includes\js\jquery پیدا کن و آپدیتشو جابگزین کن . در ضمن فایل قدیمیتم نگه دار که اگه مشکلی پیش اومد دوباره به حالت اول برگردونی

آپدیتش رو از کجا بیارم حالا؟

لینک به ارسال

الان توی فولدر

wp-includes\js\jquery تقریبا 30 - 40 تا فایل هست من کدوم رو حذف کنم و آدرسی که دادین رو جایگزین کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...