• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
Ghaem

یک نظرسنجی دیگه در مورد برگزاری همایش وردپرس در ایران

برگزاری همایش وردپرس   7 رای

 1. 1. با توجه به این که سه شهر مشهد، اصفهان و شیراز در نظرسنجی اولیه پیشتاز هستند، شما کدام یک از این سه شهر یا شهرهای دیگر را انتخاب می کنید؟

  • اصفهان
  • مشهد
   0
  • شیراز
  • شهرهای دیگر

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

با توجه به این که سه شهر مشهد، اصفهان و شیراز در نظرسنجی اولیه پیشتاز هستند، شما کدام یک از این سه شهر یا شهرهای دیگر را انتخاب می کنید؟

:D

4

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

روز پایان نظرسنجی : 20 شهریور

3

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

فکر نمیکنی یکمی زوده ! :huh: بزارید همین همایش برگزار بشه بعد به فکر محل بعدی باشیم !

و فکر کنم این قضیه رو باید مدیران پیگیر باشند !

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

فکر نمیکنی یکمی زوده ! :huh: بزارید همین همایش برگزار بشه بعد به فکر محل بعدی باشیم !

و فکر کنم این قضیه رو باید مدیران پیگیر باشند !

همایش اول قطعی هست چون به نظر من برگزاری این همایش خیلی برای وردپرس و وردپرسی ها می تونه مفید باشه. مطمئنم که همایش دوم هم حنما برگزار می شه.

و چون خیلی ها که در شهرهای دیگه هستند نمی تونن به تهران بیان در همایش دوم حتما به یکی از این سه شهر میان.

من هم این نظرسنجی رو همینطوری اعلام کردم. شهر دوم رو مدیران انتخاب می کنن.

3

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

اجازه بدید این همایش برگذار بشه بعد وارد بحث در شهرستان ها بشیم، در ضمن برگذاری همایش نیاز به مدیریت و تیم هست شاید تیم وردپرس پارسی قبول به اجرای همایش در شهرستان رو نکنن :)

2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

من که گفتم این نظر سنجی رو همینطوری برگزار کردم.

3

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

این نظرسنجی فعلا بیمورد هست

5

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.