رفتن به مطلب

کار نکردن pagenavi

پست های پیشنهاد شده

خوب خدا خیرت بده نمیشد یکم توضیح میدادی تا ما هم میفهمیدیم چطوری مشکلتو حل کردی

لینک به ارسال

تورو خدا کمک کنید منم همین مشکلو دارم:

من افزونه wp -pagenavi رو نصب کردم ولی مشکلش اینه که مثلا اگه 9تا نوشته داشته باشم و توی هر صفحه 3 تا نوشته رو بخوام نمایش بده،توی صفحه اول 3 تانوشته رو که نمایش میده توی صفحه دوم هم همون 3تا نوشته تکراری صفحه اول رو نمایش میده،در واقع صفحه دوم کار نمیکنه،صفحه سوم هم همینطوره!البته اینم بگم که برگه های سایتم قالب جداگانه دارندکه من سورس کد رو براتون گذاشتم.یه جا خوندم که مشکل از حلقه قالب برگه هاست ولی منظورشو نفهمیدم.

ببینید من برای هر کدام از برگه های سایتم از یه قالب جدا استفاده میکنم مثلا اگه 3 برگه :اخبار ورزشی،اخبار سیاسی،اخبار اقتصادی داشته باشم.برای هرکدام یه قالب جدا گذاشتم که تمام نوشته های دسته اخبار ورزشی میرن توی صفحه اخبار ورزشی و بقیه هم به همین صورت اند،وقتی که این افزونه رو برای صفحه اصلی استفاده میکنم درست کار میکنه ولی برای صفحه هایی مثل اخبار ورزشی،اخبار سیاسی،اخبار اقتصادی که همشون قالب برگه جدا دارند این افزونه کار نمیکنه و در واقع اگه 9 تا پست توی اخبار ورزشی داشته باشم با کلیک روی صحه 1 یا2 یا 3همشون فقط 3 تا پست که این همن نشون میدن.درواقع صفحه 2 یا 3 بقیه پست هارو نشون نمیدن وهمون سه تا پست تکراری رو نشون میدن

/*
Template Name: sport-news
*/
?><?php get_header(); ?>
<?php get_sidebar('top'); ?>
<?php query_posts('cat=8'); ?>
<?php
if (have_posts()) {
/* Display navigation to next/previous pages when applicable */
if (theme_get_option('theme_' . (theme_is_home() ? 'home_' : '') . 'top_posts_navigation')) {
theme_page_navigation();
}
/* Start the Loop */
while (have_posts()) {
the_post();
get_template_part('content', get_post_format());
}
if (theme_get_option('theme_bottom_posts_navigation')) {
theme_page_navigation();
}
} else {
theme_404_content();
}
?>
<?php get_sidebar('bottom'); ?>
<?php get_footer(); ?>[/right]

<?php

.

لینک به ارسال

تورو خدا کمک کنید منم همین مشکلو دارم:

من افزونه wp -pagenavi رو نصب کردم ولی مشکلش اینه که مثلا اگه 9تا نوشته داشته باشم و توی هر صفحه 3 تا نوشته رو بخوام نمایش بده،توی صفحه اول 3 تانوشته رو که نمایش میده توی صفحه دوم هم همون 3تا نوشته تکراری صفحه اول رو نمایش میده،در واقع صفحه دوم کار نمیکنه،صفحه سوم هم همینطوره!البته اینم بگم که برگه های سایتم قالب جداگانه دارندکه من سورس کد رو براتون گذاشتم.یه جا خوندم که مشکل از حلقه قالب برگه هاست ولی منظورشو نفهمیدم.

ببینید من برای هر کدام از برگه های سایتم از یه قالب جدا استفاده میکنم مثلا اگه 3 برگه :اخبار ورزشی،اخبار سیاسی،اخبار اقتصادی داشته باشم.برای هرکدام یه قالب جدا گذاشتم که تمام نوشته های دسته اخبار ورزشی میرن توی صفحه اخبار ورزشی و بقیه هم به همین صورت اند،وقتی که این افزونه رو برای صفحه اصلی استفاده میکنم درست کار میکنه ولی برای صفحه هایی مثل اخبار ورزشی،اخبار سیاسی،اخبار اقتصادی که همشون قالب برگه جدا دارند این افزونه کار نمیکنه و در واقع اگه 9 تا پست توی اخبار ورزشی داشته باشم با کلیک روی صحه 1 یا2 یا 3همشون فقط 3 تا پست که این همن نشون میدن.درواقع صفحه 2 یا 3 بقیه پست هارو نشون نمیدن وهمون سه تا پست تکراری رو نشون میدن

/*
Template Name: sport-news
*/
?><?php get_header(); ?>
<?php get_sidebar('top'); ?>
<?php
if (have_posts()) {
if (theme_get_option('theme_' . (theme_is_home() ? 'home_' : '') . 'top_posts_navigation')) {
theme_page_navigation();
}
/* Start the Loop */
while (have_posts()) {
the_post();
get_template_part('content', get_post_format());
}
if (theme_get_option('theme_bottom_posts_navigation')) {
theme_page_navigation();
}
} else {
theme_404_content();
}
?>
<?php get_sidebar('bottom'); ?>
<?php get_footer(); ?>[/right]

<?php

.

توی کدهاتون این قسمت

رو به این شکل تغییر بدین:

<?php $paged = (get_query_var('paged')) ? get_query_var('paged') : 1;
query_posts(array('cat'=> '8', 'paged' => $paged)); ?>

لینک به ارسال

مرسی ،سلامت باشی یه هفته بود که این مشکل دویوونه ام کرده بودبرات آرزوی سلامتی دارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...