رفتن به مطلب

تنظیمات افزونه ها !!

پست های پیشنهاد شده

با سلام من مدت زیادی است که با جوملا کار می کنم الان یک قالب می خوام با ورد پرس درست کنم ولی واقعا گیج شدم

تنظیمات افزونه رو از کجا لحاظ می کنید الان من یک افزونه گرفتم که تب ساز هستش توی تنظیماتش هم که می رم جایی نداره که من پزیشن رو تعریف کنم براش!!!

لطفا راهنمایی کنید که در کدام قسمت می تونی موقعیت های قالب رو ببینی و ماژول های مورد نظر خودت رو اونجا لود کنی؟!!!

لینک به ارسال

مثلا چه افزونه ای ؟

معمولا هر افزونه ای یه تابع برای نمایش داره که در صفحه ی خوده افزونه در ورپرس قرار داده شده و تنظیماتش هم معمولا به تب تنظیمات پنل مدیریت وردپرش اضافه میشه

لینک به ارسال

با سلام من مدت زیادی است که با جوملا کار می کنم الان یک قالب می خوام با ورد پرس درست کنم ولی واقعا گیج شدم

تنظیمات افزونه رو از کجا لحاظ می کنید الان من یک افزونه گرفتم که تب ساز هستش توی تنظیماتش هم که می رم جایی نداره که من پزیشن رو تعریف کنم براش!!!

لطفا راهنمایی کنید که در کدام قسمت می تونی موقعیت های قالب رو ببینی و ماژول های مورد نظر خودت رو اونجا لود کنی؟!!!

بستگی به کد های قالب داره

معمولا ستون ها و ابزارک ها و موقعیت پست ها این مکان ها رو تعیین میکنن

از اینجا هم میشه پیش نمایش دید

http://www.your sit.com/wp-admin/customize.php

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...