رفتن به مطلب

سوال درباره ووکامرس و چندزبانه کردن آن؟

farshid-foss

پست های پیشنهاد شده

درود بر همگی

من قصد دارم یه فروشگاه چندزبانه راه اندازی کنم. بطوریکه که با انتخاب زبان انگلیسی تمامی مطالب، پیغامها و نوشته ها انگلیسی بشه. برای این کار فعلاٌ فروشگاه ساز woocommerce و افزونه های WooCommerce Multilingual و WPML Multilingual CMS رو بر روی وردپرسم (لوکال هاست) نصب کردم با WPML موفق شدم محصول رو به شکل خارجی (EN) نیز قرار بدم. فقط مشکل اینجاست که وقتی زبان انگلیسی رو انتخاب میکنم. پیغامهای مربوط به فروشگاه؛ بر فرض مثال «کد پستی وارد شده معتبر نیست.» بصورت فارسی نمایش داده میشند. در صورتی که من میخوام پیغامها و تمام متون مربوط به فروشگاه انگلیسی بشن. نه فقط نام و توضیحات محصول. آیا برای این کار باید بشینم و دونه دونه بطور دستی پیغامها رو انگلیسی کنم؟ اگر آره از کجا؟ اگرم نه، راه ساده ترش چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

درود بر همگی

من قصد دارم یه فروشگاه چندزبانه راه اندازی کنم. بطوریکه که با انتخاب زبان انگلیسی تمامی مطالب، پیغامها و نوشته ها انگلیسی بشه. برای این کار فعلاٌ فروشگاه ساز woocommerce و افزونه های WooCommerce Multilingual و WPML Multilingual CMS رو بر روی وردپرسم (لوکال هاست) نصب کردم با WPML موفق شدم محصول رو به شکل خارجی (EN) نیز قرار بدم. فقط مشکل اینجاست که وقتی زبان انگلیسی رو انتخاب میکنم. پیغامهای مربوط به فروشگاه؛ بر فرض مثال «کد پستی وارد شده معتبر نیست.» بصورت فارسی نمایش داده میشند. در صورتی که من میخوام پیغامها و تمام متون مربوط به فروشگاه انگلیسی بشن. نه فقط نام و توضیحات محصول. آیا برای این کار باید بشینم و دونه دونه بطور دستی پیغامها رو انگلیسی کنم؟ اگر آره از کجا؟ اگرم نه، راه ساده ترش چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

اگه افزونه ترنس نصب کنید شاید بتونه کمکتون کنه

بزرگ های انجمن بزودی جوابتون میدن تا اون موقع این افزونه امتحان کنید

لینک به ارسال

ترنسپاش رو نصب کردم ولی زیاد ازش سر درنیاوردم

عملا من سایتی میخوام داشته باشم که هم توش فروشگاه داشته باشه و هم (تمام قسمتها=سایت+فروشگاه) سه زبانه باشه

تا اونجایی که تحقیق کردم woocommerce خیلی گزینه خوبی برای اونی که مدنظرمه هستش.

فقط میمونه سه زبانه کردن سایت.

این رو هم اضافه کنم که من نمیخوام بطور اتوماتیک متون ترجمه بشه. خودم دستی همه رو وارد میکنم. فقط چه جوریش رو بلد نیستم! :)

لینک به ارسال

سوال قبلیمو که هنوز جواب ندادین! تا روی اون فکر میکنین یه سوال دیگه بپرسم:

من توی فروشگاه ساز woocommerce یه مشکلی دارم اونم اینکه یه بخشی هست به اسم «موجودی» توی تصاویر نشون دادم که در نمایش و در مدیریت کجا میشه. ظاهرا این گزینه میبایست «کد محصول» ترجمه میشده.

آخه در صورتیکه که این گزینه در دو محصول مختلف یکسان باشه، پیغام خطای «SKU باید منحصربه‌فرد باشد.» داده میشه و تا زمانیکه این گزینه مقداری منحصر به فرد نسبت به محصولی دیگه نداشته باشه؛ قبول نمیکنه.

حالا دوستان میدونند چه جوری میشه این گزینه رو به «کد محصول» تغییر نام داد؟

ممنون

post-885-0-56516400-1378486344_thumb.png

post-885-0-46852100-1378486400_thumb.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...