2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان :lol:

دانلود افزونه ووکامرس پارسی ؛ قدرتمندترین فروشگاه ساز وردپرس با تمام مخلفات :

جدیدترین نسخه 2.013

از دوستانی که بلدن خواهش میکنم اگر ممکنه آموزش کار با این افزونه و تنظیم تب های اون رو تو این انجمن بدین یا اگه منبع فارسی آموزش می شناسید معرفی کنید .

مثلا اینکه چه طور حساب کاربری رو ایجاد یا تنظیم کنم

یا اینکه چطور یه پوسته دلخواه رو با این افزونه سازگار کنم

و ...

:lol::D:P;):)

شاد باشید

ویرایش شده در توسط Morteza

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینهایی که شما میخواین رو بهتره جداگانه در تاپیک ها مطرح کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mihanpsd
      دوستان به یه افزونه ( آماده یا اختصاصی ) نیاز دارم که به افزونه ووکامرس وصل بشه و کاربر پس از ثبت نام و تایید توسط مدیر بتونه نویسنده بشه و محصول توی سایت بزاره .
      مشکل اینجاست که من میخوام مثل دی جی کالا چند فروشندگی برای یک محصول رو فراهم کنم ، یعنی هر محصول بتونه چند فروشنده داشته باشه و تامین کننده داشته باشه که بتونن هر کدومشون قیمت بزارن .
      دقیقا مشابه دی جی کالا
      ممنون از راهنمایی
    • توسط foojiteam
      با سلام چند وقتی هست دنبال یه افزونه برا یارسال اتوماتیک پست های سایت بعد از انتشار به شبکه های اجتماعی هستم آدرس سایتم https://www.fooji.ir هستش 
      لطفا راهنماییم کنید ممنون
    • توسط jalal125j
      سلام.

دوستان یک سوال داشتم کل عید رو وقت گذاشتم روش موفق نشدم پیدا کنم تا چاره رو مشورت از دوستان گرامی دیدم، توی این سایت دو تا افزونه برای معرفی به شبکه های اجتماعی داده شده (http://propozal.ir). می خوام برای دیده شدن سایت عین این افزونه رو داشته باشم که هم کنار یک عنوان و هم زیرش قابلیت معرفی به شبکه‌های اجتماعی وجود داشته باشه. افزونه‌هایی که پیدا کردم فقط زیر پست یا بالای پست لینک شبکه های اجتماعی رو قرار می ده، اما این سایت از هر دو رو همزمان باهم داره.
    • توسط mranger
      سلام .. من در فروشگاه سایتم به یک مشکل برخورد کردم .. سایت رو راه اندازی و ووکارمس رو روش نصب کردم . تقریبا 10 محصول دارم در دو دسته بندی مختلف .. که الان در صفحه اصلی فروشگاهم قابل مشاهده هست .. در داشبورد ، داخل قسمت دسته بندی محصولات ووکامرس که میرم ، نشون میده که مثلا در هر کدام از دسته بندی ها n  تعداد محصول ثبت شده ..  ولی وقتی در همون قسمت روی یک دسته بندی ، نمایش رو میزنم ، که بره به صفحه ای که فقط محصولات با اون دسته بندی رو نشون بده  ، با این پیغام مواجه میشم . " هیچ محصولی یافت نشد. " لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم .
      صفحه اصلی فروشگاه
      یک محصول تکی
      این هم لینک صفحه یک دسته بندی خاص
      که در این صفحس که میگه هیچ محصولی یافت نشد .

در کل میخوام این کار رو بکنم که محصولات با یک دسته بندی خاص در یک صفحه نشون داده بشه به کاربر .
      لطفا راهنمایی کنید .

• توسط webdeveloper
      سلام
      برای رفع مشکل ویرایش و ذخیره سفارشات ووکامرس این فارسی ساز را نصب کردم و به خوبی کار کرد.
      حتی در ابتدا مبلغ کالا را هم فارسی نمایش داد.
      اما الان که محصول جدید منتشر کردم دیدم مبلغ انگلیسی هست. و حتی محصولات قبلی هم با اعداد انگلیسی نمایش داده می شوند.
      ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.