2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان :lol:

دانلود افزونه ووکامرس پارسی ؛ قدرتمندترین فروشگاه ساز وردپرس با تمام مخلفات :

جدیدترین نسخه 2.013

از دوستانی که بلدن خواهش میکنم اگر ممکنه آموزش کار با این افزونه و تنظیم تب های اون رو تو این انجمن بدین یا اگه منبع فارسی آموزش می شناسید معرفی کنید .

مثلا اینکه چه طور حساب کاربری رو ایجاد یا تنظیم کنم

یا اینکه چطور یه پوسته دلخواه رو با این افزونه سازگار کنم

و ...

:lol::D:P;):)

شاد باشید

ویرایش شده در توسط Morteza
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینهایی که شما میخواین رو بهتره جداگانه در تاپیک ها مطرح کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط عمارگراف
      سلام
      وقتتون بخیر
      داشتم با سایت کار میکردم. مشکلی هم نبود. آخرین پلاگینی که نصب کردم افزونه پست پیشتاز و سفارشی بود. بعد از نصب افزونه هم چند دقیقه با سایت کار کردم مشکلی نداشت.
      اما یهو صفحه سفید شد. به هیچ صفحه ای دیگه دسترسی ندارم. نه مدیریت نه فروشگاه.
      مدام هم داره رفرش میشه.
      دیباگ وردپرس رو هم فعال کردم اما چیزی نیشون نمیده.
      پوشه پلاگین ها رو تغییر نام دادم اما اتفاقی نیوفتاد.
      پوشه پوسته اصلی سایت رو هم تغییر نام دادم اما درست نشد.
      لطفاً راهنمایی کنید.
      یا علی
      آدرس سایت : http://bonyadtarikhbook.ir/

**به روز رسانی **
      در حین نوشتن این تاپیک بودم که سایت خود به خود بالا اومد! :|
      نمیدونم مشکل از کجاست اما قاعدتاً دوباره اتفاق میوفته. چون این بار هم من درستش نکردم. ممنون میشم دوستان از تجربیاتشون بهم بگن که ووکامرس چه مشکلاتی ممکنه داشته باشه.
      الآن هم سایت رو ببینید، دیباگ رو خاموش نکردم که دوستان ارورها رو ببینن.
      بازم ممنون
    • توسط عمارگراف
      سلام دوستان
      وقتتون بخیر
      بنده یک سایت با ووکامرس بالا آوردم و پوسته هم نصب کردم اما فرصت ندارم تک تک صفحات رو طراحی کنم. از طرفی عجله هم دارم.
      این کار رو میخوام:
      من لِی‌اوت(چیدمان) صفحات رو روی کاغذ میکشم و عکسش رو برای فرد مورد نظر میفرستم.(مثلاً بالا اسلایدر، کنار فیلترها، وسط آخرین محصولات سه ستونه و ...) ایشون هم با ویژوال کامپوزر صفحات رو بسازه.
      این صفحات رو میخوام:
      فروشگاه
      دسته‌ها
      محصول تکی
      سبد خرید
      وبلاگ
      کسی فرصت میکنه انجام بده؟
      هزینه و زمان رو لطفاً بفرمایید
      یا پیام خصوصی یا تلگرام ( @ammargraph )
      ممنون
      یاعلی
    • توسط mehran-b
      سلام بر دوستان و ستون های انجمن

در حال طراحی یک پلاگین خبرخوان هوشمند هستم که دو مشکل واقعا نمیدونم از کجاست مطرح میکنم انشاالله حل بشه.
      مود اول یه ارورلاگ هست مربوط به یکی از تیبل های پلاگین که همون ارور Error Code: 1062. Duplicate entry '1' for key 'PRIMARY' هست در حالی که من قبلش چک میکنم که وجود نداشته باشه همچین ردیفی در جدول و بعد insert میکنم.
      استرکچر تیبل به این شکل هست:

خوب همون طور که مشخصه ارور مربوط به ستون hash هست و ستون id یونیک و دو ستون status و time صرفا index هستند و یونیک نیستند.
      کدی که باهاش چک میکنم که همچین رکوردی هست و اگر نبود insert میکنم اینه:
      foreach($post_link as $link) : if($wpdb->get_var($wpdb->prepare("SELECT id FROM $table_name WHERE hash = %s", hash('sha256', $link))) === null) $wpdb->insert($table_name, array('hash' => hash('sha256', $link), 'link' => $link, 'status' => 'Q', 'source_name' => $source_name, 'time' => date("Y-m-d H:i:s")), array('%s', '%s', '%s', '%s', '%s')); endforeach; خوب میریم سراغ موردی بعدی مورد بعدی هم یه ارورلاگه که مطمئنم مربوط به افزونه ام میشه ولی به یکی از فایل اصلی وردپرس اشاره میکنه ارورلاگ اینه:
      Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/htdocs/XXXXXXX/wordpress/wp-includes/class-wp-list-util.php on line 153 البته به یه موردی اشاره کنم که wp_list_pluck رو مستقیم توی کدهای افزونه استفاده نکردم ولی شاید توابع دیگه وردپرس که استفاده کردم توی پلاگین از این تابع استفاده کنند.
      توابعی که از وردپرس استفاده کردم توی پلاگینم اینا هستند:
      get_option(); wp_die(); apply_filters(); register_activation_hook(); $wpdb::get_var(); $wpdb::get_charset_collate(); dbDelta(); wp_insert_category(); add_action(); add_menu_page(); get_current_screen(); update_option(); add_option(); wp_remote_get(); wp_remote_retrieve_response_code(); wp_nonce_field(); $wpdb::insert(); wp_insert_post(); wp_set_post_terms(); wp_update_post(); wp_get_post_terms(); $wpdb::get_row(); $wpdb::update(); تشکر از راهنماییتون.
      یا حق
    • توسط shamea
      این تعداد دسته ها تو ووکامربس چطوری از بین میره؟
      عکسش رو ضمیمه میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید
      همون قسمتی که با قرمز دورشون خط کشیدم