رفتن به مطلب

ادیتور وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان میخواستم بدونم میشه ادیتور وردپرس رو تغییر داد؟؟ آخه فوق العاده سادست حتی اندازه و رنگ متن رو هم نمیشه باهاش انتخاب کرد

لینک به ارسال

افزونه زیر را تست کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/ckeditor-for-wordpress/

پست زیر را نیز بخوانید:

http://wp.irtuts.com/tutorials/wordpress-hack/display-hidden-buttons-in-tinymce

لینک به ارسال

چجوری باید این ادیتور رو فعال کنم؟من نصب کردم و فعال هم کردم اما نمیدونم بایدتو قسمت تنظیمات چیکار کنم تا فعال بشه؟

لینک به ارسال

سلام دوستان ظاهرا میشه نسخه اصلی ckeditor رو روی وردپرس نصب کرد .اما چطور؟

demo

download

لینک به ارسال

چجوری باید این ادیتور رو فعال کنم؟من نصب کردم و فعال هم کردم اما نمیدونم بایدتو قسمت تنظیمات چیکار کنم تا فعال بشه؟

معمولا به طور اتوماتیک فعال میشه. و تنظیمات خاصی ندارند

سلام دوستان ظاهرا میشه نسخه اصلی ckeditor رو روی وردپرس نصب کرد .اما چطور؟

demo

download

خیر نمیشه! چون اون نگارش برای استفاده آزاد منتشر شده و افزونه نیست

لینک به ارسال

OLTIMATE فعال نشد و نتونستم راش بندازم اما اون یکی ادیتور فعال شد فقط یه مشکل داره که برای قرار دادن عکس نمیشه از ادیتور استفاده کرد چون عکسهارو که میذارم نشون نمیده و باید از همون نوشته بالای ادیتور برای قرار دادن عکس استفاده کنم که اونم زمان بره.چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم

لینک به ارسال

باید در کانفیگ ادیتور تغییر ایجاد کنید تا بشه داخلش فایل آپلود کرد اما پیشنهاد میکنم از طریق خود وردپرس آپلود کنید تا بعدا به مشکل برنخورید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام ، دوستان من یه مشکل دارم ، افزونه ی tinymce advanced و هرچی افزونه که بر اثاث tinymce کار میکنند رو نصب میکنم ، مشکل کد های پاپ آپ دارم و ارور میدن ، مرورگرم کروم هست ، تصوییر ارور رو اتش می کنم ، دوستان چیکار کنم درست بشه؟

post-417-0-07838900-1342773908_thumb.png

لینک به ارسال

بنظر داره از عدم تطابق آدرس ادیتور و بخش ارسال خطا میگیره که بیمورد هست!

در مرورگر دیگه همچین مشکلی دارید؟

لینک به ارسال

با فایر فاکس کلا بالا نیومد ، یه افزونه دیگه بود ، به اسم unlimitet tinymce اونم همین ارور میداد ، الان ckeditor رو نصب کردم ، مشکلی نداره!

لینک به ارسال

یه چیزی که یادم رفت بگم این بود که من با استفاده از کد های وردپرس ، مسیر پوشه ی Wp-content رو به چیز media تغییر دادم ، دلیل لود نشدنش هم همین هست، افرونه های دیگه با چنید تغییری مشکلی نداشتن تا حالا ، فقط این افزونه هست که داره ارور میده ، راه حلی نیست که بشه چنین اروری رو اصلاح کرد؟

لینک به ارسال

پس شما در وردپرس یک تغییر اساسی دادید.

شما باید در کدهای جاوااسکریپت و php افزونه جستجو کنید و مسری که داره از wp-content خونده میشه رو تغییر بدید.

لینک به ارسال

امروز توی فایل های جاوا اسکریپت و پی اچ پی ، wp-content سرچ کردم ، چیزی پیدا نشد ! پارامتر خاصی داره ؟

لینک به ارسال

امکان داره از توابعی برای هوک استفاده کرده باشه یا از توابع اصلی برای آدرس دهی فایلهای وردپرس استفاده کرده باشه.

نمیشه با اطمینان گفت باید کدش دقیق بررسی بشه.

لینک به ارسال

افزونه رو اینجا پیوست کنید تا به کدهاش نگاهی بندازیم.

لینک به ارسال

سلام ، تو کل کد ها اینا رو پیدا کردم ، چه تغییری بدم که بتونه از دایرکتوری که تو سایت من هست ، کار کنه ؟

if ( ! function_exists('tadv_paths') ) {
/*
If using domain mapping or plugins that change the path dinamically, edit these to set the proper path and URL.
*/
function tadv_paths() {
if ( !defined('TADV_URL') )
define('TADV_URL', plugin_dir_url(__FILE__));

if ( !defined('TADV_PATH') )
define('TADV_PATH', plugin_dir_path(__FILE__));
}
add_action( 'plugins_loaded', 'tadv_paths', 50 );
}

لینک به ارسال

آدرسی که تغییر دادید. از اول آدرس هم path و هم url رو تا پوشه خود افزونه وارد کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...