SM-Mahdavi

دکمه تغییر استایل قالب

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

یه سری دکمه می خوام تو سایت بزارم کاربر بتونه استایل قالب رو تغییر بده. مثلا چند تا دکمه تغییر رنگ باشه، کاربر رو هر کدوم کلیک کرد رنگ منو عوض شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با جی کوئری باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولا نمی دونم. فکر می کنم با جی کوئری بشه. یا سی اس اس هم فکر کنم بشه. فقط یه جعبه رنگ می خوام بزارم. کاربر بتونه استایل رو تغییر بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دروود

از اسکریپت Style Switche میتونید استفاده کنید که به ورت ایجکس استایل رو تغییر میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه PHP هست. من می خوام رو HTML اجرا کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان حل شد. :D به روشی فوق العاده ساده !

اینم آموزش:

ابتدا کدهای css قالب هایی را که طراحی کرده اید را در فایل های مختلف با نام های مختلف ذخیره کنید. توجه کنید که قالب پیش فرضتان را با نام default.css ذخیره کنید.حالا فایل هایی که آماده کرده اید را آپلود کنید و آدرس آن فایل ها را در کدهای زیر که در بین تگ های head قالب قرار می گیریند قرار دهید.

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="css/default.css"/>
<link rel="alternate stylesheet" type="text/css" href="css/blue.css" title="blue"/>
<script type="text/javascript" src="http://1code.ir/webdesign/stylechanger/js/styleswitcher.js"></script>

به جز قالب پیش فرض تان که نامش default است در کدهای بالا در قسمت title نامی مناسب برگزینید.

حالا کافیست که دکمه های انتخاب قالب را در قسمت body قالبتان در اختیار کاربر قرار دهید مثلا کدهای زیر به صورت لینک این کار را می کنند.

<a href="#" onclick="setActiveStyleSheet('default');
return false;">change style to default</a>[/color][/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#444444]<a href="#" onclick="setActiveStyleSheet('blue');
return false;">change style to blue</a>

حتما توجه کرده اید که نامی که برای هر استایل در قسمت title در مرحله قبل انتخاب کرده ایم را در کدهای بالا در داخل پرانتز setActiveStyleSheet قرار می دهیم.

http://1code.ir/webdesign/stylechanger/stylechanger.htmlدموی قالب با دو استایل

منبع: یک کد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط webtinax
      با سلام دوستان عزیز این قالب را نگاه کنید
      http://premiumthemes.in/preview/?theme=ultrawebstudio_wp
      زمانی که توی یکی از زیر مجموعه های منو بالا وارد میشیم اون منو یا زیر منویی که وارد اون شدیم رنگش عوض میشه چطور می تونم منم این کار را انجام بدم تا زمانی که کاربر وارد یکی از زیر منوهای من شد این اتفاق برای منوی من هم اتفاق بیافته ؟
      خیلی برام مهمه ممنون میشم کمک کنید در ضمن می خوام این کار اتوماتیک باشه نه اینکه به سورس صفحه نخست یه استایل اضافه کنم توی قیمت منویی که لینک صفحه اصلی داره
      امیدوارم مفهوم را رسونده باشم
      ببینم کی استاده اینا جواب بده