رفتن به مطلب

برای هر وبلاگ چندتا مطلب بذارم؟!

shima

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده 60تا وبلاگ رنک 1 و 2 دارم که مطلب ندارن و ارزش بکلینکهاشون مقداری میاد پایین....

میخواستم بدونم برا هر وبلاگ چندتا مطلب بذارم تا لینکها ازشمند و قوی شن ؟! حداقلش رو اگه میشه بگید...

ممنون....

لینک به ارسال

حداقلی نداره شما مطلب کپی قرار بدید تاثیر کمی داره

به موضوع هم بستگی داره

به مطلب اختصاصی هم بستگی داره

رنگ 1 و 2 تازه شروع ماجراست

شما به جای 60 تا یکی رو ببرین رنگ 3 یا 4 برسون شاهکار کردین درضمن وبلاگ اصلا مناسب کار و اینده نگری خوب نداره

کیفیت مهمه نه کمیت

لینک به ارسال

حداقلی نداره شما مطلب کپی قرار بدید تاثیر کمی داره

به موضوع هم بستگی داره

به مطلب اختصاصی هم بستگی داره

رنگ 1 و 2 تازه شروع ماجراست

شما به جای 60 تا یکی رو ببرین رنگ 3 یا 4 برسون شاهکار کردین درضمن وبلاگ اصلا مناسب کار و اینده نگری خوب نداره

کیفیت مهمه نه کمیت

برا همین پرسیدم :mellow:

میخوام چندتا مطلب اختصاصی بذارم...برا همین پرسیدم چندتا بذارم خوبه...اگه میخواستم کپی بذارم که محدودیتی نبود :D

در ضمن با وبلاگها نمیخوام کار کنم که! میخوام زشون برا سایت اصلیم بک لینک بگیرم :) ... برا همین میخوام با ارزش باشن :)

لینک به ارسال

نميشه خب عدد خاصي رو گفت !‌ اگه خب مطالبتون سريع ايندكس بشه و جزء مطالب پر طرفدار هم باشه ! شايد با 3-4 پست ! ولي خب سعي كنيد دوره ايي كار كنيد

يهوو 3 تا مطلب نزارين بعد ول كنيد !‌ هفته ايي 1 بزاريد ! چون اين طوري گوگل ميفهمه سايت شما به روز رساني ميشه و به اصطلاحي متروكه نيست !‌

لینک به ارسال

برا همین پرسیدم :mellow:

میخوام چندتا مطلب اختصاصی بذارم...برا همین پرسیدم چندتا بذارم خوبه...اگه میخواستم کپی بذارم که محدودیتی نبود :D

در ضمن با وبلاگها نمیخوام کار کنم که! میخوام زشون برا سایت اصلیم بک لینک بگیرم :) ... برا همین میخوام با ارزش باشن :)

هرچی بیشتر بهتر

اوکی اوکی عالیه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...