رفتن به مطلب

نمایش تعداد ارسالها + تعداد پاسخها + تاریخ عضویت

javad abbasi

پست های پیشنهاد شده

سلام. در بی بی پرس اگر بر روی اسم کاربران کلیک کنید به صفحه فعالیتهای آن لینک می شویم که موضوعات تصدیق شده و تعداد ارسالهای موضوع جدید و پاسخ ها نمایش داده میشه. من می خوام تعداد ارسالها و تعداد پاسخها و تاریخ عضویت زیر آواتار کاربر که در تاپیک مشاهده میشه به نمایش دربیاد. یعنی زیر سمت کاربر

چه کدی و کجا باید قرار بدهم ؟

لینک به ارسال

کدوم نسخه از بی بی پرس؟ افزونه؟

نسخه 2.4 بله به صورت افزونه است نصب شده است .

ویرایش شده توسط javad abbasi
لینک به ارسال

درود ...

واسه اینکار باید توابع اون چیزایی که میخواید رو در پست بیت بی بی پرس فراخوانی کنید تا نشون داده بشه؛

منتهی چون خودم هم تابحال اینکارو نکردم، نمیتونم دقیق راهنمایی کنم؛ ولی حتما روی این قضیه کار میکنم؛ به جواب رسیدم، حتما مطرح میکنم؛ موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

درود ...

واسه اینکار باید توابع اون چیزایی که میخواید رو در پست بیت بی بی پرس فراخوانی کنید تا نشون داده بشه؛

منتهی چون خودم هم تابحال اینکارو نکردم، نمیتونم دقیق راهنمایی کنم؛ ولی حتما روی این قضیه کار میکنم؛ به جواب رسیدم، حتما مطرح میکنم؛ موفق باشید.

:)

پس لطفا امشب وقت بذارین تا به نتیجه برسیم . برای انجمن خودتون هم به درد می خوره. جاش خالیه . منتظرم مرسی

لینک به ارسال

من با بررسی هایی که کردم فهمیدم صفحه ی پروفایل کاربر که تعداد پستها و پاسخهای کاربر را نشون میده در فایل user-profile-php هست که کدهاش اینه

<?php
/**
* User Profile
*
* @package bbPress
* @subpackage Theme
*/
?>
<?php do_action( 'bbp_template_before_user_profile' ); ?>
<div id="bbp-user-profile" class="bbp-user-profile">
<h2 class="entry-title"><?php _e( 'Profile', 'bbpress' ); ?></h2>
<div class="bbp-user-section">
<?php if ( bbp_get_displayed_user_field( 'description' ) ) : ?>
<p class="bbp-user-description"><?php bbp_displayed_user_field( 'description' ); ?></p>
<?php endif; ?>
<p class="bbp-user-forum-role"><?php printf( __( 'Forum Role: %s', 'bbpress' ), bbp_get_user_display_role() ); ?></p>
<p class="bbp-user-topic-count"><?php printf( __( 'Topics Started: %s', 'bbpress' ), bbp_get_user_topic_count_raw() ); ?></p>
<p class="bbp-user-reply-count"><?php printf( __( 'Replies Created: %s', 'bbpress' ), bbp_get_user_reply_count_raw() ); ?></p>
</div>
</div><!-- #bbp-author-topics-started -->
<?php do_action( 'bbp_template_after_user_profile' ); ?>

و قسمتی که در تاپیک عکس و نام کاربری و آی پی را نشون میده در فایل loop-single-reply.php که کدهاش اینه :

<?php
/**
* Replies Loop - Single Reply
*
* @package bbPress
* @subpackage Theme
*/
?>
<div id="post-<?php bbp_reply_id(); ?>" class="bbp-reply-header">
<div class="bbp-meta">
<span class="bbp-reply-post-date"><?php bbp_reply_post_date(); ?></span>
<?php if ( bbp_is_single_user_replies() ) : ?>
<span class="bbp-header">
<?php _e( 'in reply to: ', 'bbpress' ); ?>
<a class="bbp-topic-permalink" href="<?php bbp_topic_permalink( bbp_get_reply_topic_id() ); ?>"><?php bbp_topic_title( bbp_get_reply_topic_id() ); ?></a>
</span>
<?php endif; ?>
<a href="<?php bbp_reply_url(); ?>" class="bbp-reply-permalink">#<?php bbp_reply_id(); ?></a>
<?php do_action( 'bbp_theme_before_reply_admin_links' ); ?>
<?php bbp_reply_admin_links(); ?>
<?php do_action( 'bbp_theme_after_reply_admin_links' ); ?>
</div><!-- .bbp-meta -->
</div><!-- #post-<?php bbp_reply_id(); ?> -->
<div <?php bbp_reply_class(); ?>>
<div class="bbp-reply-author">
<?php do_action( 'bbp_theme_before_reply_author_details' ); ?>
<?php bbp_reply_author_link( array( 'sep' => '<br />', 'show_role' => true ) ); ?>
<?php if ( bbp_is_user_keymaster() ) : ?>
<?php do_action( 'bbp_theme_before_reply_author_admin_details' ); ?>
<div class="bbp-reply-ip"><?php bbp_author_ip( bbp_get_reply_id() ); ?></div>

<?php do_action( 'bbp_theme_after_reply_author_admin_details' ); ?>
<?php endif; ?>
<?php do_action( 'bbp_theme_after_reply_author_details' ); ?>
</div><!-- .bbp-reply-author -->
<div class="bbp-reply-content">
<?php do_action( 'bbp_theme_before_reply_content' ); ?>
<?php bbp_reply_content(); ?>
<?php do_action( 'bbp_theme_after_reply_content' ); ?>
</div><!-- .bbp-reply-content -->
</div><!-- .reply -->

من کدهایی که پروفایل بود ( قسمت مربوط به شمارش پست و پاسخ ) را در لوپ قرار دادم . نام تعداد پاسخهای داده شده و تعداد موضوعات ایجاد شده را نشون می داد اما شمارش نمی کرد.

آقا مرتضی و دیگر دوستان کمک می کنند. حالا که بی بی پرس فارسی شده خودمون توسعه اش بدهیم . ممنون

لینک به ارسال

البته من هنوز تابعی رو ندیدم ولی اگر پیدا نشد نهایت میشه براش نوشت که به دیتابیس بزنه و نما یشبده

لینک به ارسال

البته من هنوز تابعی رو ندیدم ولی اگر پیدا نشد نهایت میشه براش نوشت که به دیتابیس بزنه و نما یشبده

درود ...

مرتضی جان این چند خط مربوط میشه به تعداد ارسالها و اینجور چیزای کاربرها :

<p class="bbp-user-forum-role"><?php printf( __( 'Forum Role: %s', 'bbpress' ), bbp_get_user_display_role() ); ?></p>
<p class="bbp-user-topic-count"><?php printf( __( 'Topics Started: %s', 'bbpress' ), bbp_get_user_topic_count_raw() ); ?></p>
<p class="bbp-user-reply-count"><?php printf( __( 'Replies Created: %s', 'bbpress' ), bbp_get_user_reply_count_raw() ); ?></p>

در واقع فکر میکنم همون توابعش باشه؛ از این چند خط در فایل لوپ ( پست بیت ) بی بی پرس استفاده کردم، قسمت های مورد نظر نمایش هم داده شد، منتهی مقدارهاش نمایش داده نمیشن؛

یعنی مثلا تعداد ارسال ها نمایش داده میشه (خود متنش ) ولی تعدادش نمایش داده نمیشه !

لطفا راهنمایی کنید.

تشکر ...

لینک به ارسال

درود ...

مرتضی جان این چند خط مربوط میشه به تعداد ارسالها و اینجور چیزای کاربرها :

در واقع فکر میکنم همون توابعش باشه؛ از این چند خط در فایل لوپ ( پست بیت ) بی بی پرس استفاده کردم، قسمت های مورد نظر نمایش هم داده شد، منتهی مقدارهاش نمایش داده نمیشن؛

یعنی مثلا تعداد ارسال ها نمایش داده میشه (خود متنش ) ولی تعدادش نمایش داده نمیشه !

لطفا راهنمایی کنید.

تشکر ...

آره منم گذاشتم تعداد را نمایش نمیده. منم موندم چطور اونجا تعداد را نمایش میده جای دیگه گذاشتم نمایش نمیده !

لینک به ارسال

می بخشین آقا مرتضی . برای این منظور شما کدی خواهید نوشت و یا مشکل را حل خواهید کرد ؟

لینک به ارسال
این تابع رو تست کنید:
echo bbp_get_user_post_count( $user_id ); ?

آقا مرتضی اینو گذاشتم . خود کد را نشون داد. اتفاق خاصی نیفتاد. من زیاد نمی دونم توابع باید کجا قرار بگیرند متاسفانه.

لینک به ارسال

توی تگ <?php ?> قراربدید

جواب نداد آقا مرتضی. حتی بعضی از کدهای این موضوعات را چک کردم و داخلش گذاشتم جواب نگرفتم.

http://bbpress.trac.wordpress.org/attachment/ticket/1694/counters.php
http://bbpress.trac.wordpress.org/changeset/3632

لینک به ارسال

توی فایل

loop-single-reply.php یعنی به تنهایی گذاشتم. به جای post از واژه تاپیک نیز استفاده کردم. خوب فایل لوپ اون قسمت را لود می کنه. منظور شما این بود که کدی که دادین در فایل فانکشن قرار بدهم و کد زیر را در لوپ ؟

<p class="bbp-user-reply-count"><?php printf( __( 'Replies Created: %s', 'bbpress' ), bbp_get_user_reply_count_raw() );

لینک به ارسال

ببینید در همون بخشی که داره اطالاعات کاربر مثل اسم رو نمایش میده اینجا رو هم ببینید:

http://www.authorcode.com/get-post-count-for-the-user-by-their-post-type-in-wordpress-and-bbpress-2-0/

لینک به ارسال

ببینید در همون بخشی که داره اطالاعات کاربر مثل اسم رو نمایش میده اینجا رو هم ببینید:

http://www.authorcode.com/get-post-count-for-the-user-by-their-post-type-in-wordpress-and-bbpress-2-0/

این کد در فایل user-profile-php قرار دادم. خوب صفر نشان می داد. در بی بی پرس جدید تعداد پست و تعداد جواب در همان صفحه نمایش داده میشه. کدی که شما دادین فکر کنم مربوط به بی بی پرس چند ورژن پیش بوده که امکان شمارش پستها در بی بی پرس در نسخه اصلی آن وجود نداشت. من می خواهم در loop-single-reply-php گذاشته بشه که تعداد پاسخ و موضوع را در زیر عکس پروفایلی کاربران در موضوعات نشان بده.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

مورد خاصی پیدا نشد

الان زمان کافی برای برری بیشتر ندارم سعی میکنیم بعد از همایش برای بی بی پرس هم برنامه هایی داشته باشیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...